+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Saalbach - Penzion JHA

osoba od 6 790 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Strava Polopenze
Druh ubytování Studio pro 2 osoby, Studio pro 4 osoby, Studio pro 6 osob
Skipas Skipas v ceně ubytování

Filtr

Saalbach + Schmittenhöhe + Kaprun

Jeden z největších skiregionů Evropy – superstředisko sdružuje: SKICIRCUS SAALBACH (270 km) a ZELL AM SEE + KAPRUN/Ledovec KITZSTEINHORN (140 km), nově s jediným skipasem ALPIN CARD – celkem 410 km špičkových sjezdových tratí!
Z centra Kaprunu až na ledovec! Letos dokončení projektu 3K – Kaprun/Kitzsteinhorn/K-onnection – s investicí 81,5 mil. €
Nové úplné propojení Zell am See (Schittenhöhe) s údolím Glemtall (Saalbach Skicircus) v podobě vyhřívané gondoly Zell am See X-press z Viehhofenu.
Nová moderní 10-místná kabinová lanovka Zwölferkogellbahn nad členitou a příkrou FIS sjezdovkou v Saalbachu.
77 km sjezdových tratí na Schittenhöhe, vyhledávaných především pro sportovní lyžování.
Jistota kvalitního sněhu na ledovci Kitzsteinhorn.
Nekonečný lyžařský prostor s 270 km vzájemně propojených sjezdovek a spoustou nedotčených svahů s hlubokým sněhem v oblasti Skicircus Saalbach.
Jedno z nejmodernějších wellness center v Rakousku – Tauern Therme Spa Kaprun.
Překrásná příroda s ubytováním u jezera v Zell am See s výhledem na jezero nebo ledovec Kitzsteinhorn.

Skipas

3denní skipas SKI ALPIN CARD s platností pro skiregiony: Skicircus Saalbach + Zell am See + Kaprun; 410 km sjezdových tratí včetně všech skibusů ve střediscích a mezi nimi. Kauce na keycard 2 €. (U zájezdu ve dnech 6. 2. – 8. 2. - 1. den skipas Schittenhöhe Bergbahnen pro oblast Zell am See, 2. a 3. den skipas Ski Alpin Card.)

Doprava

Autobusem nebo vlastní dopravou.

O ubytování

Penzion JHA Zell am See leží na jižním břehu Zellerského jezera v části Schüttdorf, asi 20 min. od centra Zell am See a asi 20 km od Saalbachu. Doprava ke sjezdovkám je pro zájemce zajištěna autobusem CK (1x denně). Penzion je moderně zařízen, má 2- až 6-lůžkové pokoje se sprchou a WC. Všechny pokoje mají palandy (povlečení je k dispozici, klient povléká sám). V objektu je jídelna, společenská místnost, TV sál, terasa s výhledem na jezero, recepce s automaty na nápoje a kávu. V asi 10 km vzdáleném Kaprunu je aquapark Tauern Spa Kaprun s termálními bazény, vířivkami a saunou.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Brna v 0.30 hod., příjezd do střediska v ranních hodinách, převléknutí, uložení zavazadel, lyžování v oblasti Zell am See (individuálně i v jiných oblastech skiregionu) do cca 16. 30 hod., ubytování, večeře, nocleh.
2. den: Snídaně, pro zájemce odjezd autobusem do údolí Glemtall (Saalbach), celodenní lyžování, večeře, nocleh. Fakultativně pro zájemce po večeři odjezd do Therme Spa Kaprun (návrat po 23. hodině).
3. den: Snídaně, ukončení ubytování, celodenní lyžování v oblasti Skicircus Saalbach, odjezd do ČR mezi 17. až 18. hod., příjezd do Brna kolem půlnocí až jedné hodiny ranní následujícího dne a dále dle jednotlivých výstupních míst.

Cena zahrnuje

 • 2× ubytování
 • 2× polopenzi
 • pobytovou taxu
 • povlečení a úklid
 • 3denní skipas Ski Alpin Card
 • skibusy ve středisku
 • dopravu do střediska (1× denně)
 • služby technického průvodce
 • pojištění CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

 • Komplexní pojištění
 • ručníky a hygienické prostředky
 • kauci na keycard 2 €
 • vstup do lázní Tauern Spa Kaprun (pro zájemce – nepovinné)

Stravování

Polopenze v samoobslužné jídelně: snídaně bufet, večeře o třech chodech (polévka, hlavní jídlo, dezert). Nealko nápoj v ceně.

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní a zábavní aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku