+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Advent ve Vídni

osoba od 390 Kč
Doprava Autobus
Druh ubytování Místenka

Filtr

Program zájezdu

Odjezd z Brna v 8 hod, první zastávka u zámku Schönbrunn (příp. návštěva zahrad), pravou vánoční atmosféru pocítíte při procházce po vánočním trhu u zámku. Přejezd do centra, pěší prohlídka historických památek (Stephansdom, Opera, Hofburg, Albertina aj.). Osobní volno s možností návštěv muzeí, výstav nebo obchodů, případně vánočních trhů u vídeňské radnice nebo vánočně vyzdobené Mariahilferstrasse.
Odjezd z Vídně mezi 17. a 18. hod., návrat do Brna kolem 21. hodiny.

Vaše reference

Dobrý den byla jsem s Vaší cestovní kanceláří v sobotu ve Vídni a děkuji paní průvodkyni Bronislavě Uhlové za hezký výklad a příjemnou cestu

Michaela
Dne 20. 12. 2017 jsme se jako kolektiv žáků s pedagogickým doprovodem OU Křenovice již po třetí zúčastnili zájezdu do Vídně s Vaší CK. Zájezd byl opět úžasný a splnil naše očekávání. Chtěla bych poděkovat jménem všech účastníků paní průvodkyni Mileně Koupilové. Velmi milá, vtipná a vzdělaná paní průvodkyně nám od přistoupení do autobusu poskytovala informace o projížděných místech, historii a současnosti Rakouska. Provedla nás historicky zajímavými místy ve Vídni, o kterých nám vždy něco pověděla. Poděkování patří také panu řidiči Liboru Sušánkovi za pohodovou jízdu , milé chování a p. Masné za výbornou komunikaci při vyřizování zájezdu.
Krásné prožití svátků vánočních, hodně štěstí a zdraví do nového roku 2018.

Renata a Markétka
Dobrý den,chtěla bych vám moc poděkovat,za krásný adventní zájezd do Vídně dne 24.11.2018.Průvodkyně Milena byla prostě úžasná,obrovské znalosti z historie a i velice vtipná.Jedním slovem profesionál.A i pan řidič Olda byl velice šikovný.Ještě jednou děkuju.

Renáta
Milá cestovní kanceláři, byla jsem v SO 15.12.2018 na jednodenním zájezdu ve "vánoční "Vídni!
Naší průvodkyní byla paní Broňa!
Chci ji velice pochválit za perfektní přístup k nám "účastníkům zájezdu"...
Bylo nás opravdu hodně ( dvoupatrový autobus).
Již v autobuse směrem tam se nám velice věnovala a představila nám program dne, rozdala mapy Vídně a přidala zajímavosti města, kam jsme směřovali....
Ve Vídně s námi prošla kus města a měla spoustu zajímavých informací k jednotlivým místům, kudy jsme procházeli. Po celou dobu byla trpělivá. Nutno podotknou že i všichni účastníci jsme byli velice disciplinovaní.
Při cestě zpět opět vyplnila čas než jsme vyjeli z města, aby nám navodila nádhernou vánoční atmosféru včetně vánoční hudby, kterou nechala znít autobusem...
I při cestě zpět i když už byl večer snažila se osvícené budovy, kolem kterých jsme jeli, pojmenovat a říci k nim pár vět o jejich historii!
Už dlouho jsem se necítila tak spokojeně a klidně. Myslím si, že i ostatní účastníci museli mít tento dobrý pocit. Obzvlášť když si uvědomíme, že je předvánoční čas - advent!
PS. Pan řidič jel skvěle. Moc šikovný pan řidič!!!! :-)

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní, zábavní a společenské aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku