+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Cervinia/Zermatt - Rezidence Bellevue

osoba od 10 035 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Strava Bez stravování
Druh ubytování Apartmán pro 3 osoby, Apartmán pro 5 osob, Studio pro 2 osoby, Studio pro 3 osoby, Studio pro 4 osoby
Skipas Skipas v ceně ubytování

Filtr

Cervinia/Zermatt

Lyžařský komplex Cervinia/Zermatt leží ve Walliských Alpách, táhnoucích se od údolí Aosty až do švýcarského kantonu Wallis. V okolí se tyčí několik 4tisícovek včetně světoznámého Matterhornu (4.478 m n. m.) a Monte Rosy (4.634 m). Sníh zde je většinou až do konce května a lyžařské terény ve vysokých nadmořských výškách jsou nejlepší zárukou vynikajících sněhových podmínek a kvalitního lyžování i v jarních měsících. Lze bez obav říci, že oblast nadchne lyžaře a snowboardisty všech výkonnostních stupňů, ale je absolutním lyžařským rájem pro lyžaře – experty. Síť lanovek, vleků a závratných 360 km vzájemně propojených sjezdovek spojuje tři regiony: Breuil-Cervinia s Valtournenche na italské straně a švýcarský Zermatt. Sjezdová trať z Malého Matterhornu do Valtournenche, dlouhá na 22 km a další z téhož místa do švýcarského Zermattu (7 km) patří k nejdelším na světě. Zdejší terény nabízejí množství příležitostí pro skialpinismus, skiparagliding a v Evropě naprosto unikátní heliski. Vysokohorské scenérie s dominantou Matterhornu jen dokreslují ojedinělost této lyžařské oblasti. Jednodenní lyžování pod vrcholem Mont Blanc (4.810 m n. m.), v Courmayeuru (31 km sjezdovek) a jednodenní lyžování v oblasti masivu Monte Rosa se 180 km sjezdových tratí je naší třešničkou na dortu!

Střídání turnusů

U termínů 7/6 není příjezdový ani odjezdový den lyžařský. Příjezd do střediska je v odpoledních hodinách. Ubytování probíhá mezi 17. a 19. hodinou. Předání uklizených apartmánů v den odjezdu do 9 hodin, pak odjezd.

Skipas

Skipas CERVINIA je zahrnut v tabulkové ceně pobytů. Platí pro skiareál Breuil-Cervinia a Valtournenche včetně 2denního lyžování v rámci celého Valle d’Aosta. Na místě je možnost rozšíření skipasu o jednodenní lyžování v oblasti Zermattu (CH): dospělý/junior/dítě: 35/30/18 €.
Skipas INTERNAZIONALE platí neomezeně pro skiareály Cervinia a Zermatt (CH) a je za příplatek. Neumožňuje však lyžování v jiných střediscích Valle d'Aosta! Klienti s tímto skipasem nemohou tudíž využít bonusové výlety k Mont Blanc a do oblasti Monte Rosa a v den jejich konání musí použít k dopravě do Valtournenche a zpět místní dopravu (za poplatek). Kauce na keycard 5 €.

O ubytování

Rezidence Bellevue leží asi 8 km od Valtournenche a 17 km od Cervinie v Antey Saint André (místní část Fiernaz). Dopravu z údolí ke sjezdovkám ve Valtournenche ev. Cervinii zajišťuje 1× denně autobus CK. Nákup potravin je možný při cestě zpět z lyžování. V rezidenci je k dispozici malý bar (do 19 hodin). Upozorňujeme dále, že italská norma na vytápění ubytovacích zařízení je 21 °C a v době od 24 do 5 hodin 19 °C. Odlehlost rezidence a z toho plynoucí nemožnost večerní návštěvy restaurací, barů apod. vyvažuje velmi příznivá cena vzhledem k proslulosti a kvalitě lyžařské oblasti.

Typ ubytování

MONO (St. 2) 1–2 os., 20 m2 – obytná místnost s kuchyňským koutem a manželskou postelí, WC, sprcha, vstup z terasy.
MONO (St. 3, St. 4) 2–4 os., 25 m2 – obytná místnost s kuchyňským koutem, manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem či palandou, WC, sprcha, zpravidla balkón či terasa.
BILO (Ap. 3) 2–3 os., cca 27 m2 – obytná místnost s kuchyňským koutem a jedním lůžkem, ložnice s manželskou postelí, WC, sprcha, zpravidla balkón nebo terasa.

Studia a apartmány disponují TV-sat, trezorem a fénem, poskytují slušný standard ubytování s příjemnou atmosférou. Kuchyňské kouty mají sporák, lednici, nádobí a příbory. Povlečení, utěrky, čisticí prostředky, ručníky a toaletní papír je třeba mít vlastní. V rezidenci je recepce, bar, společenská místnost (zdarma Wi-Fi a mikrovlnka), lyžárna, výtah. Kauce 100 €/St. nebo Ap. (platba na místě pobytu hotově). Pobytová taxa cca 0,4 €/noc, platba na místě pobytu.

Cena zahrnuje

• ubytování na 7 nocí vč. spotřeby vody a energie
• závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu)
• 6denní skipas Cervinia
• dopravu ke sjezdovkám (1× denně pro klienty s autobusovou dopravou)
• bonusovou dopravu do oblasti Mont Blanc a Monte Rosa (pro klienty s autobusovou dopravou)
• služby technického průvodce CK
• pojištění CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

• pobytovou taxu
• komplexní pojištění
• povlečení, ručníky, čisticí a hygienické prostředky
• kauci na skipas 5 €

Stravování

Vlastní.
Fakultativně je možné objednat snídaně (8 €/den).

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní a zábavní aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku