+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Riva Nuova Camping Village

osoba od 1 212 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Druh ubytování Mobilní dům Lux, Zařízený stan
Animace: Zdarma
Aquapark: 150 m
Automatická pračka: 5 €
Cyklistika:
Dětské hřiště: 100 m
Možnost grilování: Veřejný
Pes nepovolen:
Plážový servis: Zdarma mobilní domy
Restaurace: 150 m
Stolní tenis: 150 m
Supermarket nebo minimarket: 150 m
Tenisové kurty: 8 €/hodina
Trekking nebo nordic walking
Venkovní bazén: 150 m
Víceúčelové hřiště: 80 m
Volejbalové nebo beachvolejbalové hřiště: 100 m
Vzdálenost na pláž: 100 m
Wi-Fi: Zdarma přes Facebook

Filtr

Martinsicuro

Na severním břehu řeky Tronto, hranice krajů Marche a Abruzzo, leží centrum Palmové riviéry, San Benedetto del Tronto, na jižním břehu městečko Martinsicuro.

O kempu

Resort leží na okraji městečka, asi 1 km od centra, přímo u moře. Od prostorné pláže s jemným pískem ho odděluje pouze pobřežní promenáda. Je ponořen do stínu topolů. Najdete tu bar, pizzerii, minimarket, bankomat, dětský koutek. V hlavní sezóně probíhají denně animační programy pro děti i dospělé. K dispozici je volejbalové a dětské hřiště, dětský koutek, stolní tenis, za poplatek fotbalové hřiště a tenisové kurty, je zde i půjčovna kol. Atrakcí je zde soustava bazénů s lehátky a slunečníky – vše mohou klienti CK Victoria využívat zdarma, koupací čepice nutná. Pláž je volně přístupná, udržovaná. Vstup do moře je pozvolný, vhodný pro všechny věkové kategorie. Za poplatek pronájem kanoí a šlapadel. Beachvolejbalové hřiště na pláži je zdarma. Pro klienty ubytované v mobilních domech je plážový servis (slunečník + 2 lehátka/mobilní dům) na soukromé pláži Riva Nuova Camping Village zdarma. Klienti ubytovaní ve stanech mohou využívat volnou část pláže nebo si za poplatek dokoupit plážový servis.

Pláže

Plážový servis zdarma - ke každému mobilnímu domu slunečník + 2 lehátka

Delegát CK

Ve středisku je česky mluvící delegát CK

Stravování

Vlastní (v kempu je restaurace a minimarket)

O ubytování

Mobilní domy jsou umístěny v polostínu topolů asi 100 m od pláže.
Zařízené stany jsou umístěny v polostínu topolů, asi 100 m od pláže

Cena zahrnuje

  • ubytování v zařízených stanech/mobilních domech
  • poplatek za vodu, elektřinu a plyn
  • pojištení CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • kauci 1.000 Kč (40 €)/stan
  • kauci 2.000 Kč (80 €)/mobilní dům

Vaše reference

2.7.2015 Jan, Žamberk
Dobrý den,
chtěl bych poděkovat za příjemně strávenou dovolenou v Itálii v Martinsicuru v kempu Riva Nuova a Vaší delegátce Klaře Vlnové za péči o nás dovolenkáře.

18.6.2015 Věra, Brno 
Dobrý den,
byli jsme velice spokojeni s delegátkou Klárou Vlnovou v kempu RivaNuova, která byla velice milá, ochotná a vše zvládla na 1*.
Co musím bohužel vytknout je , že jsme nebyli zapsání v zasedacím pořádku v autobusu zpět. Slečna Klára ihned psala do Čech a bylo nám sděleno, že místa v autobusu jsou, tak ať si nějak posedáme, což nepovažuji za profesionálně přístup, byli jsme 4 členná rodina s malými dětmi a dle cestovní smlouvy jsme měli sedět pohromadě.
Naštěstí opět vše slečna Klára vyřešila, ale z cestovní kanceláře se ji už do odjezdu nikdo neozval.
Jinak kemp byl krásný a dovolenou jsme si užili.

16.9.2015 Petr, Jílové u Děčína
Vážená Victorio, v neděli jsme se vrátili z dovolené z Martinsicuro z Itálie. Chtěl bych vám všem velmi poděkovat za nádhernou dovolenou. Upřímně nemám jedinou výtku a vše proběhlo bez potíží a celá rodina jsme si dovolenou naplno užili.

14.6.2016 Karla, gymnázium Jilemnice
Dobrý den,vše proběhlo naprosto výborně. Oba páry řidičů tam i zpět byli úžasní a milí. Slečna delegátka Renáta také milá, ochotná a usměvavá. Destinace se nám líbila moc, protože se dala využít všechna sportoviště a cyklotrasa na kolečkové brusle. Stany byly pro děti naprosto vyhovující a sociální zázemí také skvělé. Jestli nám to vedení školy umožní, určitě bychom si rádi tento zájezd ještě někdy zopakovali.Přeji krásný den a hodně úspěchů CK Viktorii

7.9.2016 Dita, Mikulčice
Kemp Riva Nouva, Palmová riviéra, Itálie vše v naprostém pořádku, byli jsme už třetí a určitě ne naposled, delegátka Drápelová Renáta je velmi ochotná a postará se každou maličkost. 100% spokojenost s celou dovolenou. Mohu Všem jen doporučit jak kemp tak i cestovku.

Gabriela s rodinou
Dobrý den, Chtěli jsme se s rodinou podělit o příjemnou zkušenost a hlavně pochválit naši delegátku sl. Zuzanu Kolečkovou, která nám dělala společnost v kempu Riva Nuova, Martinsicuro, Itálie. Její lidský přístup a stálý úsměv na tváři je třeba jen pochválit!!! Více takových lidiček!!! Děkujeme, dovolená byla skvělá, těšíme se na další!!!

21.9.2016 Milan a Zdeňka, Liberec
Vážení, ve dnech 3.9. - 10.9.2016 jsme se zúčastnili s manželkou zájezdu Vaší cestovní kanceláře do Itálie, konkrétně na Palmovou riviéru - Martinsicuro, kemp Riva Nuova, ubytování v mobilehomu. Chceme Vám tímto poděkovat, byli jsme velice spokojeni. Jak s dopravou (řidiči výborní), tak s ubytováním (mobilehome je pěkně vybavený), tak vlastním místem (blízko k moři a bazénům). V neposlední řadě také s delegátkou Renátou Drápelovou. Je příjemná a ochotná. Také zájezd s ukázkou výroby olivových olejů a návštěva městečka Offida, byl velmi pěkný. Ještě jednou díky.

Hana a Kamil
Dobrý den,
touto cestou bychom chtěli poděkovat za krásnou dovolenou v Itálii, Martinsicuro, kemp Riva Nuova a obzvlášť slečně delegátce Nicol Moravcové za její péči o klienty. Veškeré informace, náměty i rady. Zároveň bychom chtěli poděkovat i pánům řidičům za bezpečnou jízdu a skvělý servis během cesty.
Pokud je to pro Vaší cestovní kancelář možné, rádi bychom v příštích letech uvítali aby bylo možné absolvovat výlety lodí kolem pobřeží apod.

David, Ústí nad Labem
Vážená CK Victorio,
chtel bych vám velice podekovat a pochválit vás za úžasnou dovolenou, kterou jsme prožili v cervenci 2019 v kempu Riva Nuova v Martinsicuru na Palmové riviére. Vše vyšlo skvele - krásné pocasí, osvežující more, výlet do Ríma se skvelou pruvodkyní Martou i zasveceným a znalým pruvodcem na míste Matejem i výlet do úchvatného pohorí Gran Sasso s nádherným národním parkem. Kemp je velmi hezký, cistý a velmi dobre vybavený. Slecna delegátka Lea i pan delegát Láda byli velmi ochotní, vstrícní a vždy usmevaví. I ridici v autokarech byli príjemní a cesta byla pohodová a bezpecná. Náš pobyt nemel jedinou chybicku. Kemp, mestecko i vaši CK vrele doporucuji. Ješte jednou mnohokrát dekuji. 

Stravování

Vlastní (v kempu je restaurace a minimarket)

Tipy na výlety

Ascoli Piceno, San Benedetto, Gran Sasso, Aquapark Onda Blu, Colonnella, Řím

Ostatní

Půjčování sportovních potřeb

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní, zábavní a společenské aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku