+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Irsko + Anglie

osoba od 16 380 Kč
Destinace
Doprava Autobus
Strava Vlastní strava
Druh ubytování Šestilůžkový pokoj

Filtr

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Brna v 7 hod., z Prahy v 9.45 hod. přes Plzeň a Rozvadov do Německa a Francie.
2. den: V noci příjezd do Calais, Eurotunelem do Anglie, přejezd kolem Londýna do Bathu (lázně, opatství), celodenní prohlídka města. Večer přejezd na ubytování do oblasti Gloucester.
3. den: Dopoledne do přístavu Holyhead, odpoledne trajekt do Dublinu (cca 3.15 hod.), přesun na ubytování.
4. den: Dopoledne prohlídka Dublinu – např. Muzeum piva Guinness s ochutnávkou v ceně, Ha’Penny Bridge, Temple Bar, po poledni přejezd z Dublinu do Severního Irska. Odpoledne Belfast – Muzeum Titanic, Albert Memorial Clock Tower, centrum města. Ubytování.
5. den: Ráno přejezd k Ballintoy – Carrick-a-rede ropebridge, provazový most ve výšce 24 m a délce 20 m, Giant’s Causeway – Obrův chodník, pobřeží Severního Irska. Přejezd na ubytování směrem k městu Galway.
6. den: Přejezd do oblasti Burren (skalnatá země), Cliffs of Moher (útesy na pobřeží Atlantiku, zastávka u hradu Bunratty Castle a irské vesnice ve formě skanzenu Bunratty Park, dále přes Limerick do nejkrásnější irské vesnice Adare. Ubytování v Killarney.
7. den: Ring of Kerry – vyhlídková okružní silnice z Killarney kolem poloostrova Iveragh, ochutnávka pravé irské kávy, Valentia Island – ostrov spojený hrází s pevninou, Skellig Experience Center s možností plavby k ostrovu Skellig Michael. Ubytování v Killarney.
8. den: Dopoledne Jameson Heritage Centre – lihovar, ochutnávka irské whiskey. Následuje zastávka u hradu Rock of Cashel a návštěva slavných irských stájí Irish National Stud s japonskou zahradou. Ubytování v oblasti Dublinu.
9. den: Ráno trajekt z Dublinu do Holyhead, kolem poledne ostrov Anglesey, vesnice s nejdelším názvem na světě, odpoledne přejezd na ubytování v okolí Londýna.
10. den: Celodenní prohlídka centra Londýna (Buckingham Palace, Houses of Parliament, Downing Street, Trafalgar Square, Čínská čtvrť). Večer odjezd, Dover, trajekt do Calais, noční přejezd Francií.
11. den: Odpoledne návrat do Brna.

Cena zahrnuje

  • 8× nocleh se snídaní v hotelu (2. a 9. den) nebo hostelu ve 2–6-lůžkových pokojích (3.–8. den) s vlastním soc. zařízením
  • dopravu lux. busem z Brna, Prahy a Plzně včetně všech trajektů
  • služby průvodce CK
  • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • fakultativní vstupné cca 35 GBP, 80–100 €

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní, zábavní a společenské aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku