+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Vars/Risoul - Rezidence Pra St. Marie

osoba od 4 265 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Strava Bez stravování
Druh ubytování Apartmán pro 4 osoby, Apartmán pro 6 osob, Studio pro 2 osoby
Skipas Skipas v ceně ubytování

Filtr

Vars/Risoul

Lyžařská oblast pod názvem Bílý les (La For ^ et Blanche) leží v srdci Vysokých Alp (Les Hautes Alpes), asi 40 km jižně od Brianconu. Vznikla spojením středisek Vars (1.650 m n.m.) a Risoul (1.850 m n.m.). Oblast o rozloze 600 ha nabízí asi 185 km sjezdovek a platí zde společný skipas. Lyžaři tu najdou krásné a dokonale upravené terény, vyhovující jak začátečníkům, tak zkušeným (sjezdovka La Coni se sklonem 43°). Nejoblíbenější však stále zůstává červená sjezdovka Olympique. Rozsáhlé jsou i možnosti lyžování ve volném terénu. Díky nadmořské výšce, třem stovkám slunečných dnů v roce, severním svahům a výjimečným cenám se Vars i Risoul řadí mezi oblíbená a hojně navštěvovaná alpská střediska. Snowboardisty potěší jeden z největších snowparků – Surfland s U-rampou a vlekem, běžkaři mohou využít 35 km značených běžeckých tratí. Výborné lyžařské podmínky po celou sezónu zaručuje – spolu s převážně severně orientovanými svahy – systém umělého zasněžování.

Delegát CK

V rezidenci působí česky mluvící delegát CK.

Střídání turnusů

U termínů 7/6 není příjezdový ani odjezdový den lyžařský. Příjezd i odjezd ze střediska je v odpoledních hodinách. Ubytování probíhá mezi 17. a 19. hodinou. Předání uklizených apartmánů v den odjezdu je nutné do 9 hodin.

Skipas

V ceně zájezdu 6denní skipas VARS-RISOUL (185 km sjezdových tratí).

Doprava

Autobusem nebo vlastním vozem.

O ubytování

Ve Varsu, v části St. Marie, v rezidenci Pra Sainte Marie*** (s bazénem 80 m2 a párou – vstup zdarma, možnost Wi-Fi připojení za poplatek), umístěné naproti olympijské sjezdovky a u vleků (30 m), centrum vzdáleno 200 m. Parkování na venkovním parkovišti zdarma, v podzemním za poplatek.

Typ ubytování

St. 2 (2 os.) cca 23 m2 – obytná místnost s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňským koutem, koupelna + WC, většinou balkón.
Ap. 4 (2–4 os.) cca 32 m2 – ložnice s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, obytná místnost se 2 lůžky nebo rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňským koutem, sprcha + WC, balkón.
Ap. 6 (4–6 os.) cca 38 m2 – obytná místnost s rozkl. dvoulůžkem (možno i tzv „šuplík“) a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, předsíň nebo kabina s palandou, koupelna + WC, většinou i balkón.
Kuchyňské kouty mají sporák, lednici, nádobí a příbory, myčku nádobí a mikrovlnku/minitroubu. Povlečení v ceně, utěrky, ručníky a čisticí prostředky třeba mít vlastní. Úklid provádějí klienti sami.
Kauce 300 €. Pobytová taxa cca 1,7 €/os. od 18 let/noc; platba v místě pobytu.

Cena zahrnuje

• ubytování na 7 nocí vč. spotřeby vody a energie
• 6denní skipas pro oblast Vars/Risoul
• povlečení
• pojištění CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

• pobytovou taxu
• komplexní pojištění
• ručníky, čisticí a hygienické prostředky
• průběžný a závěrečný úklid
• kauci 300 €/Ap. nebo St. (platba na místě kartou VISA/MasterCard nebo hotově)

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní a zábavní aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku