+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Valfréjus/La Norma - Rezidence Les Chalets de la Ramoure, La Turra

osoba od 6 590 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Strava Bez stravování
Druh ubytování Apartmán pro 4 osoby, Apartmán pro 6 osob, Studio pro 4 osoby
Skipas Skipas v ceně ubytování

Filtr

Valfréjus/La Norma

Moderní rodinné středisko s rychlými a komfortními přepravními zařízeními (80 % z nich nedávno modernizovaných). Jsou zde vynikající freeridové možnosti z vrcholu Punta Bagna (2.737 m n. m.), dvě černé sjezdovky Souches a Bois Brulé pro zkušené lyžaře, a více než 10 km dlouhá modrá trať Combe s úžasnými výhledy. Pro děti i dospělé je tu sáňkařská dráha Bob Park (klopené zatáčky, tunely), při přízivém počasí s večerními jízdami, dětský park, sněhový hrad s tobogány, cvičné sjezdovky pro nejmenší (blízko zázemí s restaurací). Zavedením jednotného skipasu spolu se střediskem La Norma se zvedla atraktivita obu těchto menších lyžařských areálů (celkem 135 km sjezdovek). Bezplatným rozšířením na oblast Eskimo (cca 300 km sjezdových tratí) se vytvořila jedinečná přiležitost poznat během jediného týdne 6 skiareálů a v kombinaci s kvalitním 4*ubytováním v úžasné cenové relaci.

Delegát CK

Ve středisku působí česky mluvící delegát CK.

Střídání turnusů

U termínu 7/6 není příjezdový ani odjezdový den lyžařský. Příjezd i odjezd ze střediska je v odpoledních hodinách. Ubytování probíhá mezi 17. a 19. hodinou. Předání uklizených apartmánů v den odjezdu je nutné do 9 hodin.

Skipas

6denní skipas Valfréjus/La Norma (135 km) v ceně. Neomezené lyžování v obou areálech, skibusy mezi nimi (každých 40–45 min.) zdarma od neděle do pátku. Navíc v námi nabízeném termínu skipas Eskimo zdarma – jeden den lyžování v Aussois, 1 den ve Val Cenis, 1 den v Bonneval/Arc a 1 den v Bessans – celkem 6 skiareálů s cca 325 km tratí! Skibusy jezdí denně od pondělí do pátku vždy do jednoho z uvedených středisek dle pevného harmonogramu (změna možná, nutná rezervace).

Doprava

Autobusem nebo vlastním vozem.

O ubytování

Rezidence La Turra**** – komfortní rezidence v savojském stylu se nachází přímo u dojezdu sjezdovky, v blízkosti sedačkové lanovky (cca 60 m). Hlavní kabinová lanovka střediska, vedoucí k vrcholu Punta Bagna (2.737 m n.m.) je od rezidence i chaletů vzdálená cca 300 m. Centrum je vzdáleno cca 400 m, obchody do 250 m. Rezidence disponuje venkovním vyhřívaným bazénem 8×4 m (plavky nutné, ne šortky), finskou saunou a posilovnou (vše zdarma). Dále je tu recepce, menší lobby bar, společenská místnost s krbem, seminární místnost až pro 60 osob, Wi-Fi připojení ve většině společných prostor, úschovna lyží a lyžařských bot, místnost pro úschovu zavazadel, výtah, vyhrazená parkovací stání (počet míst omezen), veřejné parkoviště v blízkosti ubytování, garážová stání (35 €/týden – rezervace nutná), možnost ranní donášky čerstvého pečiva.

Les Chalets de la Ramoure*** – komplex několika chaletů v savojském stylu. Nacházejí se v blízkosti sedačkové lanovky, centrum 300 m, skiareál 30 m, 100 m od rez. La Turra.

Typ ubytování


Rezidence La Turra:
Ap. 4 (2–4 os.) cca 32 m2 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem typu šuplík pro 2 osoby, 1 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení s vanou, zpravidla balkón či terasa.
Ap. 6 (4–6 os.) cca 37 m2 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem typu šuplík pro 2 osoby, 1 ložnice s manželskou postelí, kabina s palandou, 1x či 2x sociální zařízení s vanou nebo sprchou (1x bez WC), zpravidla balkón či terasa.

Vybavenost apartmánů: TV, myčka, trouba, kávovar, rychlovarná konvice, topinkovač, povlečení v ceně. V neděli drink na přivítanou. Klienti uklízejí sami, kauce 300 €. Pobytová taxa 1 €/os. od 18 let/noc; platba v místě pobytu.

Les Chalets de la Ramoure:
St. 4 kabina (2–4 os.) cca 29 m2 – obývací pokoj s kuch. koutem a rozkládacím gaučem typu šuplík pro 2 osoby, kabina s palandou, soc. zařízení s vanou, zpravidla balkón či terasa.
Ap. 6 (4–6 os.) cca 37 m2 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem typu šuplík pro 2 os., 1 ložnice s manželskou postelí, kabina s palandou, sociální zařízení s vanou, zpravidla balkón či terasa. Některé apartmány jsou dvoupodlažní.

Vybavenost apartmánů: TV, myčka, trouba, kávovar, rychlovarná konvice, topinkovač. Ložní prádlo vlastní. V neděli drink na přivítanou. Klienti ubytovaní v chaletech mohou zdarma využívat venkovní vyhřívaný bazén, finskou saunu, posilovnu, recepci, menší lobby bar, společenskou místnost s krbem a Wi-Fi připojením v rezidenci La Turra. Na místě možnost dokoupení snídaní v rezidenci La Turra (8 €, děti 4–12 let 5,5 €/den). Chalety disponují lyžárnou, je tu možnost garážového stání za poplatek (rezervace nutná). Veřejná parkovací místa cca 300 m. Ranní donáška pečiva možná. Pozn.: CK neovlivní polohu přiděleného apt. v rámci chaletů. Klenti uklízejí sami, kauce 300 €. Pobytová taxa 0,83 €/os. od 18 let/noc; platba v místě pobytu

Cena zahrnuje

• ubytování na 7 nocí vč. spotřeby vody a energie
• 6denní skipas Valfréjus/La Norma
• povlečení (v La Turra)
• přivítací drink
• pojištění CK dle zák. č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

• komplexní pojištění
• pobytovou taxu
• povlečení (Chalets de la Ramoure), ručníky, čisticí a hygienické prostředky
• průběžný a závěrečný úklid
• kauci 300 €/Ap. nebo St. (platba na místě kartou VISA či MasterCard nebo hotově)

Stravování

Vlastní.
Možno přiobjednat snídaně v La Turra (dospělý 8 €, dítě 4–12 let 5,5 €, do 4 let zdarma).

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní a zábavní aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku