+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Tignes/Val d'Isère - Rezidence Home Club a jiné

osoba od 9 110 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Strava Bez stravování
Druh ubytování Apartmán pro 6 osob, Studio pro 3 osoby, Studio pro 4 osoby
Skipas Skipas v ceně ubytování

Filtr

Tignes/Val d'Isère

Tignes je považováno za nejlepší lyžařské středisko světa. Leží na úpatí ledovce Grande Motte v nadmořské výšce 2.100 m a zaručuje kvalitní lyžování téměř 365 dní v roce. Se sousedním Val d’Isere vytváří jednu z nejkvalitnějších lyžařských oblastí světa. Na 300 km sjezdových tratí můžete lyžovat celý týden, aniž byste jedinou trať sjeli dvakrát. Na závodní trati O.K. ve Val d’Is`ere se každoročně v prosinci organizuje „Kritérium prvního sněhu“, zahajující seriál SP ve sjezdovém lyžování. Oblast je vybavena nejmodernějšími přepravními zařízeními, (raritou je tunelová lanovka, která za 6 minut vyveze na úpatí ledovce do výšky 3.030 m až 300 lyžařů). Samozřejmostí je systém umělého zasněžování.
Tignes se skládá ze tří částí: Le Lavachet, Le Lac a nejvýše položený Val Claret. Všechny části jsou spojeny pravidelně jezdícími skibusy. Ve středisku najdete celou řadu restaurací, barů, půjčoven a sportovních prodejen. Po lyžování můžete navštívit bowling, fitness, tělocvičnu nebo si zahrát stolní tenis či squash. Zpestřením v komplexní nabídce střediska je Aquacentrum Le Lagon v části Le Lac. Kvality tohoto střediska se musí zažít a kdo jednou okusil tento lyžařský ráj, rád se sem vrací.

Střídání turnusů

U termínů 7/6 není příjezdový ani odjezdový den lyžařský. Příjezd i odjezd ze střediska je v odpoledních hodinách. Ubytování probíhá mezi 17. a 19. hod. Předání uklizených studií v den odjezdu je nutné cca do 9 h. Příjezd do ČR druhý den odpoledne.

Skipas

6denní skipas Tignes + Val d’Is`ere (300 km) v ceně. S tímto skipasem je volný vstup do bazénu v aquacentru Le Lagon (změna vyhrazena).

Doprava

Autobusem nebo vlastním vozem.

O ubytování

Rezidence Home Club** (popřípadě i jiné) v části Le Lavachet. Vzdálenost cca 150 m od sedačkových lanovek Chaudannes a Paquis, poblíž rezidence zastávka skibusu a obchody.

Typ ubytování

St. 4 (2–4 os.) cca 23 m2 – obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem (někdy „šuplík“ nebo palanda), v předsíni palanda, koupelna/WC, balkón.
Ap. 6 (4–6 os.) cca 45 m2 – obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládacím dvojlůžkem (možný i tzv. „šuplík“ nebo palanda), ložnice se 2 lůžky nebo manželskou postelí, předsíň s palandou, koupelna/WC, balkón.
Všechna studia a apartmány jsou velmi jednoduše a účelně zařízeny. Kuchyňské kouty mají elektrický vařič, mikrovlnnou troubu, většinou myčku, lednici, nádobí a příbory. Povlečení, utěrky, ručníky a čisticí prostředky je nutné mít vlastní. Úklid provádějí klienti sami.
Kauce cca 300–450 € dle velikosti apartmánu či studia. Pobytová taxa: 0,99 €/os. od 18 let/noc. Platba v místě pobytu. Parkování možné pouze na placených parkovištích, cca 85 €/týden.

Cena zahrnuje

• ubytování na 7 nocí vč. spotřeby vody a energie
• 6denní skipas Tignes + Val d’Isère
• pojištění CK dle zák. č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

• pobyt. taxu
• komplexní pojištění
• ložní prádlo, ručníky, čisticí a hygienické prostředky
• průběžný a závěrečný úklid
• vratnou kauci 300–450 €, platba na místě kreditní kartou Visa/ MasterCard nebo hotově

Stravování

Vlastní.
Všude velké množství obchodů, pekáren a restaurací.

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní a zábavní aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku