+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Okouzlující Provence a perly Azurového pobřeží

osoba od 7 681 Kč
Doprava Autobus
Strava Vlastní strava
Druh ubytování Mobilní dům – ložnice 1 osoba, Mobilní dům – ložnice 2 osoby, Mobilní dům Lux

Filtr

Saint Tropez

Je jedním z atraktivních míst francouzské riviéry s nejznámější policejní stanicí světa a „Zátokou milionářů“. Kolorit tvoří písečné pláže, azurové moře a luxusní jachty, kotvící nejen v Saint Tropez, ale též v 8 km vzdáleném Port Grimaud.

Port Grimaud

Byl dobudován v r. 1966. Umělé ostrovy byly uspořádány tak, aby připomínaly Benátky, včetně kanálů, mostů a přístavišť. Dopravu uvnitř městečka obstarávají loďky a motorové čluny, jež si zde turisté mohou pronajmout. Za branami podél rozlehlé písečné pláže se rozprostírá kemp Les Prairies de la Mer. Z přístaviště Port Grimaud jezdí každou hodinu lodní linka do Saint Tropez (12,3 €), a také vláček (6 €).

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Brna ve 14 hod., nonstop cesta autobusem do Francie.
2. den: Ráno příjezd do Monackého knížectví – prohlídka starého města s Knížecím palácem, katedrálou a Oceánografickým muzeem, přístavní část, slavný okruh Formule 1, světoznámé Kasino v Monte Carlu, pláž Larvotto, přejezd do Port Grimaud – „francouzských Benátek“, ubytování v mobilních domech v kempu u moře.
3. den: Ráno odjezd do pitoreskní vesničky Roussillon, obklopené okrovými doly, procházka po Okrové stezce s nádhernými skalními útvary, akvadukt Pont du Gard, Avignon – Papežský palác, most St. Benezet. Návrat k ubytování.
4. den: Ráno odjezd do Vallauris – města keramiky, bizarní hrob Jeana Maraise, Eze – exkurze v parfumerii Fragonard (zdarma, s možností výhodných nákupů), Nice – královna Azurového pobřeží, náměstí Masséna, staré město, vrcholek Chateau s nádhernou vyhlídkou, Anglická promenáda. Návrat k ubytování.
5. den: Ráno odjezd k Verdonskému kaňonu, malebné přírodní scenérie vytvořené řekou Verdon, zastávky na vyhlídkách, jezero St. Croix – možnost vypůjčit si šlapadla a vplout do největšího kaňonu v Evropě, půvabná horská provensálská vesnička Moustiers St. Marie proslulá výrobou fajáns. Návrat k ubytování.
6. den: Malebná vesnička Grimaud – zříceniny hradu, větrný mlýn Sv. Rocha, fakultativně projížďka lodí po kanálech v Port Grimaud, vyhlídka z věže kostela.
7. den: Ráno ukončení ubytování, předání mobilních domů, osobní volno, přejezd lodí do St. Tropez – četnická stanice, přístav, vyhlídka od citadely, večer odjezd do ČR.
8. den: Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje

  • 5× nocleh ve 4lůžkových klimatizovaných mobilních domech Lux
  • dopravu luxusním autobusem z Brna
  • služby průvodce CK
  • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • fakultativní vstupné v rámci společného programu cca 50 €
  • kauci na mobilní dům 80 € (2.000 Kč)/mobilní dům

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní, zábavní a společenské aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku