+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Orcières - Rezidence Rocherbrunne

osoba od 5 880 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Strava Bez stravování
Druh ubytování Apartmán pro 4 osoby, Apartmán pro 6 osob
Skipas Skipas v ceně ubytování

Filtr

Orcières

Středisko Orcières 1.850 se nachází naproti Národního parku des Ecrans, má typický horský charakter a čítá na 100 km sjezdových tratí. Středisko rády navštěvují hlavně rodiny s dětmi nejen díky jižním svahům, velkému množství červených a modrých sjezdovek, ale také široké nabídce dětských zábavných parků na sněhu „Opouland et Waouland“, kvalitnímu umělému zasněžování, kvalitní nabídce po lyžování a v neposlední řadě díky perfektní poloze nabízeného ubytování v rezidenci s vlastním bazénem, nacházející se u sjezdovek. Možnost návštěvy (za poplatek) velkého sportovního centra L‘Espace Grande Ours s bazénem, tobogánem, vířivkou, vodotrysky, saunou, kluzištěm aj. Ve středisku je taktéž úžasný snowpark ve výšce 2.000 m n. m., po středisku jezdí skibus. Odvážlivci mohou zkusit v posledních letech adrenalinovou novinku „Tyrolienne“ (jízda v postroji na laně), jedna z největších v Evropě.

Delegát CK

V rezidenci působí česky mluvící delegát CK.

Střídání turnusů

U termínů 7/6 není příjezdový ani odjezdový den lyžařský. Příjezd i odjezd ze střediska je v odpoledních hodinách. Ubytování probíhá mezi 17. a 19. hodinou. Předání uklizených apartmánů v den odjezdu je nutné do 9 hodin.

Skipas

6denní skipas Orcières 1.850 (100 km) v ceně.

Doprava

Autobusem nebo vlastním vozem.

O ubytování

Rezidence Les Terrasses de la Bergerie v Orcières Merlette 1850. Nachází se v centru skiareálu, cca 50 m od vleku, má vlastní vnitřní vyhřívaný bazén (zdarma) a saunu (za poplatek cca 6 €/seance).

Typ ubytování

Ap. 4 (2–4 os.) cca 28 m2 – obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem (šuplík), pokoj s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, koupelna, WC, balkón.
Ap. 6 (4–6 os.) cca 36 m2 – obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem (šuplík), pokoj s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, v předsíni nebo kabině palanda nebo 2 samostatná lůžka, koupelna, WC, balkón.

Kuchyňské kouty mají sporák, lednici, nádobí a příbory, mikrotroubu či mikrovlnku a myčku nádobí. Povlečení v ceně, utěrky, ručníky a čisticí prostředky je nutné mít vlastní. Úklid provádějí klienti sami. Kauce 500 €/ap. Pobytová taxa: 0,8 €/os./noc, platba v místě pobytu. Možnost krytého parkování 25 €.

Cena zahrnuje

• ubytování na 7 nocí vč. spotř. vody a energie
• povlečení
• 6denní skipas Orcières 1.850
• pojištění CK dle zák. č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

• dopravu
• pobytovou taxu
• komplexní pojištění
• ručníky, čisticí a hygienické prostředky
• průběžný a závěrečný úklid
• kauci 500 €/Ap.

Stravování

Vlastní

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní a zábavní aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku