+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Les Orres - Rezidence Les Hauts de Préclaux, L'Ecran des Orres

osoba od 3 140 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Strava Bez stravování
Druh ubytování Apartmán pro 4 osoby, Apartmán pro 6 osob
Skipas Skipas v ceně ubytování

Filtr

Les Orres

Lyžařské středisko Les Orres se nachází v blízkosti národního parku des Ecrins. Má nepřelidněné a dobře upravované sjezdovky o délce cca 100 km, v nižších polohách vedené lesy, z okolních vrcholků se nabízejí výhledy na přehradní nádrž Terre Poncon. Toto „menší“ středisko je ideální pro rodinnou dovolenou, ne však pro úplné lyžaře-začátečníky. Nezklame však ani zkušené a sportovní lyžaře, díky vysokému procentu kvalitních červených tratí. Je tu dobré zázemí i pro snowboardisty (snowpark Espace New Gliss i freeridové zóny). Díky umělému zasněžování (70 %) je umožněno lyžování od začátku prosince do poloviny dubna. Dále středisko nabízí 15 km upravovaných běžeckých tratí, bobovou dráhu, večer pak zábavu v příjemných barech, restauracích nebo při bowlingu. Les Orres se v poslední době rozvíjí nejvíce v části Préclaux/Bois Mean, kde se budují nové nadstandardně vybavené rezidence s relaxačním zázemím, vzdálené do 80 m od sjezdovek.

Delegát CK

V rezidenci působí česky mluvící delegát CK.

Střídání turnusů

U termínů 7/6 není příjezdový ani odjezdový den lyžařský. Příjezd i odjezd ze střediska je v odpoledních hodinách. Ubytování probíhá mezi 17. a 19. hodinou. Předání uklizených apartmánů v den odjezdu je nutné do 9 hodin.

Skipas

6denní skipas Les Orres (100 km) v ceně. Skibus po středisku zdarma. Kauce na keycard 2 €.

Doprava

Autobusem nebo vlastním vozem.

O ubytování

Les Hauts de Préclaux*** – komplex několika rezidencí v Les Orres 1.800, v centru části Bois Méan, blízko obchodů, u dojezdu sjezdovek a u nástupní stanice vleku. Komplex má vlastní venkovní bazén vyhřívaný na více jak 33 °C, 4 sauny, kardio-zónu a hernu (biliár, ping-pong), Wi-Fi zóna zdarma.
Rezidence L’Écrin des Orres**** – (dříve Les Balcons des Airelles), též v části Bois Méan, s vlastním vnitřním bazénem a saunou (zdarma).

Typ ubytování

Les Hauts de Préclaux:
Ap. 4 (2–4 os.) cca 33 m2 – obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem (možno i šuplík), v místnosti bez dveří 2 sam. lůžka nebo palanda, sociální zařízení se sprchou nebo vanou, WC, balkón nebo terasa.
Ap. 6 (4–6 os.) cca 38 m2 – obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem (možno i šuplík), pokoj s manželskou postelí (posuvné dveře), v předsíni patrová postel či 2 samostatná lůžka, sociální zařízení se sprchou nebo vanou, WC, balkón nebo terasa.
Rezidence L’Écrin des Orres:
Ap. 4 (2–4 os.) cca 32 m2 – obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem (možno i šuplík), pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení se sprchou nebo vanou, WC, balkón nebo terasa.
Ap. 6 (4–6 os.) cca 36 m2, obýv. místnost s kuch. koutem a rozkládacím gaučem (možno i šuplík), pokoj s manželskou postelí či 2 samost. lůžky, předsíň s palandou, soc. zařízení se sprchou nebo vanou, WC, balkón n. terasa.
Kuchyňské kouty mají sporák, lednici, nádobí a příbory, mikrovlnnou troubu, kávovar a myčku nádobí. Povlečení, utěrky, ručníky a čisticí prostředky je nutné mít vlastní. Úklid provádějí klienti sami. Kauce 100 €/os. Pobytová taxa: 1,15 €/os./ noc v Les Hauts de Préclaux, 1,55 €/os./noc v rezidenci L’Écrin des Orres; platba v místě pobytu. Možnost garážového parkování za poplatek.

Cena zahrnuje

• ubytování na 7 nocí vč. spotř. vody a energie
• 6denní skipas pro oblast Les Orres
• pojištění CK dle zák. č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

• pobytovou taxu
• komplexní pojištění
• ručníky, čisticí a hygienické prostředky
• průběžný a závěrečný úklid
• povlečení
• kauci 100 €/os.

Stravování

Vlastní.
Ve středisku obchody i restaurace.

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní a zábavní aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku