+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Les Arcs/Paradiski - Rezidence Varet

osoba od 7 590 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Strava Bez stravování
Druh ubytování Studio pro 5 osob
Skipas Skipas v ceně ubytování

Filtr

Les Arcs

Les Arcs s dvěma stovkami kilometrů převážně severně orientovaných sjezdovek, z nichž celou šestinu tvoří černé „padáky“, se řadí jednoznačně mezi sportovně laděná střediska. Tomu odpovídá i černá trať s největším převýšením v Evropě (2.026 m), padající z vrcholu Aiguille Rouge (3.226 m) do Le Poé (1.200 m n.m.). Pro nejzkušenější je připravena adrenalinová výzva v podobě speciální trati pro rychlostní lyžování (světový rekord je 250,6 km/h – otevření dráhy je na rozhodnutí střediska) nebo vyzkoušet závodní slalomovou dráhu místního rodáka J.-L. Crétiena, vítěze OH v Naganu 1998. Paradiski – gigantická lyžařská oblast v srdci Savojských Alp, vznikla v r. 2003 spojením dvou velkých lyžařských areálů La Plagne a Les Arcs pomocí supermoderní visuté kabinové lanovky Vanoise Express. Pojme až 200 lyžařů, z dvojpatrové kabiny se otvírá z výšky 380 m nad údolím nádherný výhled na masiv Mont Blancu (4.807) a okolní třítisícovky. Doporučujeme skipas Paradiski. Arc 1.800 prošlo nedávno velkou rekonstrukcí, je vybaveno aquaparkem Mille 8.

Delegát CK

V rezidenci působí česky mluvící delegát CK.

Střídání turnusů

U termínů 7/6 není příjezdový ani odjezdový den lyžařský. Příjezd i odjezd ze střediska je v odpoledních hodinách. Ubytování probíhá mezi 17. a 19. hodinou. Předání uklizených studií v den odjezdu je nutné do 9 hodin.

Skipas

6denní skipas pro oblast LES ARCS (200 km) v ceně zájezdu. (Les Arcs/Peisey/Vallandry). Navíc 1 den v La Plagne.
6denní skipas PARADISKI: Les Arcs + La Plagne (425 km) neomezeně za příplatek, navíc 1/2 dne v Les Arcs (od 12.30 hodin v den příjezdu).

Doprava

Autobusem nebo vlastním vozem.

O ubytování

Rezidence Varet** v části Arc 2.000, vzdálená cca 200 m od vleků, sjezdovek a obchodní zóny.

Typ ubytování

St. 5 (2–5 os.) cca 28 m2 – obytná místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuch. koutem, za zasunovacími dveřmi v předsíni palanda a „šuplík“, koupelna + WC, balkón.
Studia jsou účelně a vkusně zařízena, kuchyňské kouty mají sporák, lednici, myčku, mikrovlnou troubu, toustovač, kávovar, nádobí a příbory, ložnice lůžkoviny. Povlečení, utěrky, ručníky, čisticí prostředky a toaletní papír je třeba mít vlastní. Klienti uklízejí sami. Kauce 400 €. Pobytová taxa: 0,8 €/os. od 18 let/noc; platba v místě pobytu. Ve středisku se platí parkovné (cca 90 €/týden). Zdarma je možné parkovat v údolí pod střediskem u Bourgu v Près St. Esprit (doprava skibusem).

Cena zahrnuje

• ubytování na 7 nocí, vč. spotřeby vody a energie
• 6denní skipas Les Arcs
• pojištění CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

• pobytovou taxu
• komplexní pojištění
• povlečení, ručníky, čisticí a hygienické prostředky
• průběžný a závěrečný úklid
• kauci 400 €/studio (platba na místě pouze kreditní kartou)

Stravování

Vlastní.
Ve středisku jsou obchody i restaurace.

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní a zábavní aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku