+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Filtr

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Brna ve 4 hod., přejezd Rakouska a Itálie.
2. den: Trajekt Savona–Bastia. Po vylodění v Bastii přejezd na západní stranu ostrova do oblasti Olmetta. Ubytování v bungalovech v kempu.
3. den: Sartene – prohlídka středověkého města, které v historii patřilo mezi nejdůležitější obranné body na jihozápadě ostrova. Odpoledne odpočinek u moře.
4. den: Odpoledne odjezd do Ajaccia, hlavního města Korsiky a rodného města Napoleona Bonaparta. Prohlídka města, mys Parata – vyhlídka na ostrovy Iles Sanguinaires. Návrat na ubytování.
5. den: Možnost koupání, v podvečer návštěva a prohlídka přístavního města Propriano.
6. den: Výlet do města Bonifacio, nejkrásnějšího města na ostrově, postaveného na vápencových útesech. Fakultativně možnost hodinové plavby lodí po přístavu v Bonifaciu a jeho blízkém okolí. Návrat na ubytování.
7. den: Ráno přejezd k červeně zbarveným skalním útvarům Calanche, přes Porto, které je považováno za nejromantičtější místo na ostrově (památka UNESCO) a soutěsku Spelunca návrat na ubytování.
8. den: Odpočinek u moře, odpoledne fakult. návštěva menhirů u Filitosy.
9. den: Odjezd do ČR se zastávkou v Corte. Prohlídka města, možnost nákupu posledních suvenýrů z ostrova, přejezd do přístavu Bastia a noční trajekt do Savony.
10. den: Přejezd

Cena zahrnuje

– 7x nocleh v bungalovech v kempu s venkov. bazénem v Olmeto-Plage, 200 m od nádherné písečné pláže. Bungalovy mají 2 oddělené ložnice (v jedné manželská postel 140x200 cm, v druhé palanda a postel), jednoduše vybavenou kuchyňku s vařičem, mikrovlnkou a lednicí, WC + koupelna.
– dopravu luxusním busem z Brna a Prahy včetně trajektu (kategorie paluba)
– ložní prádlo a ručníky
– místní poplatky
– služby průvodce CK
– pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

– kauci 30 €/bungalov
– fakultativní vstupné v rámci společného programu cca 65 €
– pobytovou taxu 0,6 €/os. od 18 let/noc (povinná platba v místě)
– závěrečný úklid (klient uklízí sám)

Vaše reference

Ester a Petr
Dobrý den,
v termínu 13. 9. - 22. 9. 2019 jsem se s manželem vydala na poznávací zájezd na Korsiku porádaný Vaší cestovní kancelárí.
Moc ráda bych pochválila naši paní pruvodkyni Bronu i oba pány ridice, pro jejich naprosto profesionální vystupování a pohodu, která nás celý zájezd provázela.
Dovolená byla skvelá, príjemné ubytování, výlety, na kterých jsme se dozvedeli maximum informací - paní pruvodkyne byla úžasne pripravená až do nejmenších detailu. Navíc jsme na výletech videli úžasná místa a meli i dostatek casu pro sebe, proste perfektní organizace.
Ridicské umení obou pánu ridicu bylo také excelentní a clovek se v autobuse cítil naprosto bezpecne. K tomu jako bonus i ochota prodávat nápoje ( a párky :-) a stále úsmev.
Byla to urcite jedna z našich nejkrásnejších dovolených a moc dekujeme!

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní, zábavní a společenské aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku