Datum odjezdu:

Datum příjezdu:
Last Minute

  Zima 2019

ZIMA 2019

LÉTO 2019 kempy

LÉTO 2019

CYKLO 2019
  rezidence Adamello Resort (Ponte di Legno)

Ponte di Legno leží na západním okraji údolí Val di Sole v nadmořské výšce 1.256 m. Společně s Temú, Passo Tonale a ledovcem Presena tvoří dynamicky se rozvíjející vysokohorský ski-areál, disponující kvalitními sjezdovými tratěmi s abnormálně příznivými sněhovými podmínkami, podpořenými navíc 100% areálu pokrývajícím systémem umělého zasněžování. Tato více než různorodá a kompletně propojená lyžařská oblast předkládá 62 km kvalitních sjezdových tratí. Co nenajdete v Passo Tonale, najdete v Ponte di Legno nebo na ledovci Presena:
– široký a sluncem stále zalitý jižní svah v Tonale, nabízející spíše středně a méně náročné tratě, ideální i pro lyžařské začátečníky;
– dlouhé a velmi kvalitní sjezdovky okolo Monte Serodine, řadící se k absolutní špičce italských „červených“;
– severně orientované, stále poloprázdné, přesto však výborné, sportovně laděné tratě v Ponte di Legno a Temú i pro nejnáročnější;
– jistotu kvalitního sněhu a opalování v jarním a předvánočním období na ledovci Presena, umocněnou novou moderní telekabinou s horní stanicí a panoramatickým snack-barem ve výšce 3.000 m n. m.;
– naprosto ojedinělou, fantastickou a téměř 10 km dlouhou černou sjezdovku z Passo Paradiso do Tonale a dál do Ponte di Legna.

Vysoká kapacita stále modernizovaných přepravních zařízení, nadstandardní snowpark, skialpinistické trasy, sportovní i začátečnické svahy,každodenní „manšestr“ a abnormálně příznivé sněhové podmínky dokreslují kvality, šíři a komplexnost místní ski-nabídky.Malebné centrum Ponte di Legna versus lyžařským turismem pulsující Tonale nabízejí i kompletní infrastrukturu služeb a pestrou škálu polyžařského vyžití včetně bazénu, ski-barů, restaurací, kluziště s večerním provozem apod.

   

Adamello Ski

1.121-3.016m n.m.
62 km
10,4 km
41,1 km
10,5 km

100 %
3 x
19 x
5 x

  snowboarding a free ski:
1× snowpark, 39 km skitour
  další platnost skipasu:
• zvýhodněné vstupné do bazénu v Ponte di Legno,
• kluziště v Ponte di Legno,
• skibusy
  další lyžařské možnosti:
39 km sjezdů volným terénem, tzv. skitoury, které je možno jet na běžných sjezdových lyžích
  další možnosti střediska
večerní lyžování, jízda na sněžných skútrech, apres-ski a disco v Tonale
  celková délka běžeckých tratí 43 km
  rezidence Adamello Resort rezidence Adamello Resort

Rezidence Adamello Resort**** – moderní rezidence, ležící téměř u sjezdovky,asi 100 m od centrální nástupní stanice lanovek v Ponte di Legno. Malebné centrum městečka je vzdáleno asi 500 m. Rezidence kromě wellnesszóny (sauna + vířivka) disponuje i vnitřním bazénem s jacuzzi, dětským bazénkem a relaxační zónou. Jeden vstup do bazénu a wellness je pro každého klienta CK Victoria, ubytovaného v rezidenci, zdarma. Event. další vstupy jsou za poplatek 12 €/os.

mono (St. 3) 1–3 os., 25–30 m2 – obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem (150x190 cm) a pohovkou, WC/sprcha + fén, trezor, TV, někdy balkón nebo terasa.

bilo (Ap. 4) 2–4 os., 40 m2 – obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládací palandou pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, WC/sprcha + fén, trezor, TV, balkón nebo terasa.

bilo (Ap. 5) 2–5 os., 38–45 m2 – obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládacím dvoulůžkem (150x190 cm) či rozkládací palandou pro 2 osoby a pohovkou pro 1 osobu, ložnice s manželskou postelí, WC/sprcha + fén, trezor, TV, někdy balkón.

trilo (Ap. 6) 5–6 os., 55–60 m2 – jako Ap. 5, bez pohovky v obytné místnosti, navíc místnost s palandou, někdy balkón nebo terasa.

Kauce 3.000 Kč (100 €)/ubytovací jednotka.

Možnost objednání konkrétního apartmánu nebo studia.

Všechny apartmány a studia mají kuchyňské kouty vybavené sporákem, lednici, nádobím, příbory, rychlovarnou konvici a mikrovlnnou troubou. Povlečení, utěrky, čisticí prostředky, ručníky i toaletní papír je třeba mít vlastní.

Úklid provádějí klienti sami dle pokynů delegáta. Klient si může provedení závěrečného úklidu zaplatit (40 €/mono, 50 €/bilo, 50 €/trilo), v tom případě však musí opustit ubytovací jednotku v odjezdový den do 10 hodin (zavazadla je možné uložit do místnosti k tomu určené). U většiny apartmánů je vstup zvenku. V rezidenci je k dispozici recepce, společenská místnost, bar, Wi-Fi připojení na pokojích, dětský koutek, herna pro děti, úschovna lyží a bot.

Ve středisku působí česky mluvící delegát CK.

Skipas ADAMELLO SKI je zahrnut v ceně všech pobytů a umožňuje neomezeně lyžovat v oblasti Tonale – ledovec Presena/ Ponte di Legno/Temú příslušný počet dnů. Držitele opravňuje využívat skibusy v Tonale. Kauce na skipas 5 €.

Skipas COMBI a SUPER SKIRAMA vzhledem k poloze Tonale a vzdálenostem mezi jednotlivými středisky nedoporučujeme, ale zájemcům s vlastní dopravou na vyžádání zajistíme.

Vlastní, v baru rezidence je možno za poplatek 7 €/den přiobjednat kvalitní snídaně (švédské stoly). V blízkosti (50 m) restaurace a pizzerie.

Možnost přiobjednání večeří v Rezidenci Jolly (50 m od rezidence Adamello Resort) nebo v rezidenci Club (300 m od rezidence) – 3x u zájezdů 4/4, 4x u zájezdů 5/5 a 5x u zájezdů 6/6 (příjezdový ani odjezdový den nejsou stravovací).

Večeře – výběr ze 3 druhů 1. chodu (těstoviny, polévka, polenta), 2 druhů hlavního jídla (maso, ryby) + příloha a dezertu. Nápoje se hradí zvlášť.


Autobusem nebo vlastní dopravou. Odjezdová místa, časy odjezdů a cena za přepravu zde.

Příjezdový den:

U všech pobytů je odjezd autobusu z ČR v den uvedený v tabulce v časných ranních hodinách. Příjezd do střediska je plánován po 19. hodině. Ubytování probíhá bezprostředně po příjezdu. Příjezdový den je nelyžařský. Účastníci s vlastní dopravou mají možnost rozšíření skipasu o 1 den lyžování v den příjezdu. Upozorňujeme však, že ubytování je možné až po lyžování, tzn. mezi 17. a 19. hodinou. Do doby ubytování je možné využít prostor určený k uložení zavazadel, ale bez možnosti jejich hlídání.

Odjezdový den:

U všech pobytů je odjezdový den lyžařský, se skipasem v ceně zájezdu. Přebírání uklizených apartmánů a studií probíhá po lyžování, zpravidla od 16 hodin. Odjezd autobusu ze střediska je po 19. hodině, příjezd do ČR je druhý den v tabulce kolem 9. hodiny ranní (Brno) a dále dle jednotlivých výstupních míst. Upozornění: V turnusech 4 a 23 I-PL předávají někteří, u turnusů 5 a 24 I-PL všichni klienti uklizené ubytovací jednotky v den odjezdu do 10 hodin! Zavazadla je do doby odjezdu možno uložit v místnosti k tomu určené v rezidenci. Odjezd ze střediska je kolem 20. hod.

Na daný zájezd momentálně není k dispozici žádná sleva Last Minute

Kompletní přehled last minute zájezdů

Alena Šrámková, Židlochovice, 15. 3. 2016

Dobrý den, dnes ráno jsme se vrátili s manželem z Itálie – Ponte di Legno, kde jsme byli lyžovat s Vaší CK. Musím říct, že jste nás opět nezklamali. S Vaší CK cestujeme již několik let jak v zimě, tak i v létě a vždy jsme byli spokojeni. I tentokrát tomu tak bylo, takže Vám chci touto cestou ještě poděkovat za krásnou lyžařskou dovolenou. Vím, že většinou se lidé ozývají se stížnostmi, ale proč se neozvat, pokud se nám dovolená líbila a nepochválit.Chci poděkovat prostřednictvím tohoto e-mailu také paní Svobodové – delegátce v Ponte. Je to velice milá a ochotná paní, která má vše velice dobře zorganizované a vždy je ochotná ihned cokoliv řešit. Takže děkuji za vydařenou dovolenou.

 

Chovancová Bronislava, 25. 2. 2016

Dobrý den, chtěla bych vám tímto mailem poděkovat za svoji dovolenou. Byli jsme velmi spokojeni po všech stránkách. Od dopravy a chování řidičů autobusu, přes kvalitu ubytování, starání se paní delegátky a celkovou organizací celého zájezdu. Byla jsem takto už autobusem dvakrát, ale od konkurence a tak si myslím, že mohu srovnávat. Rozhodně Vás budu chválit a doporučovat ve svém okolí. Přeji Vám hodně spokojených klientů a věřím, že s Vámi ještě někdy pojedu na hory. PS: měla jsem hned v neděli úraz na sjezdovce, ale i tak to bylo fajn :-)

 

Eliška Provazníková, Hradec Králové, 12. 2. 2016

Dobrý den, tak počáteční shon po týdnu volna v práci lehce pominul a já mohu zasednout k počítači a zaslat pár děkovných slov delegátce paní Zdeně. Resort Adamelo naší rodině nabízí přesně to co od zimní dovolené očekáváme,čisté a vybavené apartmány,super upravené sjezdovky,vlídné a přátelské prostředí. Není důvod si stěžovat a je důvod se vracet.Letos se naše obzory ještě rozšířily o super práci Vaší delegátky,za což ji patří náš veliký dík.Bohužel nám během pobytu onemocněla dcera a bylo třeba využít lékaře.Paní Zdena nás vzniklou situací provedla s nadhledem a grácií. Navíc s ohromnou empatií a touhou pomoci. Přeji Vám co nejvíce spokojených klientů a věřím,že email předáte do rukou povolaných.

 

Ivana Vacková, 5. 5. 2017
Dobrý den. Chtěli bychom Vaší cestovní kanceláři touto cestou poděkovat za pěkný zájezd v Ponte di Legno ve dnech 27.3.-3.4.17. Jsme z Mladé Boleslavi a tak oceňujeme bezchybnou organizaci svozu i následného rozvozu, cestu z Brna bez prodlev, perfektní řidiče. Ubytování v Jollie - resortu předčilo naše očekávání, bylo bez chyby. Poděkování patří i paní Zdeně Svobodové - delegátce v místě pobytu. Klidná, usměvavá, ochotná poradit i pomoci.

 

Eva Müllerová, 31. 1. 2017
Dobrý den z DDM Kopřivnice, ráda bych vám poděkovala za zorganizování příjemné zimní dovolené. 22. 1. 2017 jsme se vrátili z lyžařského pobytu v Ponte di Legno. Byli jsme velice spokojeni s ubytováním i se službami delegátky paní Zdeňky Svobodové. Velice profesionálně vše zvládala a byla nám velkou oporou při řešení úrazu jednoho našeho klienta. Rovněž bychom chtěli poděkovat řidičům autobusu, kteří nás bezpečně dovezli tam i zpět. Dík patří i paní z ostravské pobočky, která s námi komunikovala před naším odjezdem a všechny naše požadavky průběžně řešila. V příštím roce bychom se rádi na stejné místo vrátili a opět máme v plánu využít služeb vaší CK. Za 38 spokojených lyžařů  Eva Müllerová - vedoucí zájezdu

 

Ivana Měřínská, 2. 3. 2018
Dobrý den,
zakoupila jsem si u Vaší cestovní kanceláře v prvním únorovém týdnu lyžařský pobyt v italském Ponte di Legno.
Chtěla bych Vám sdělit, že paní delegátka Zdenka Svobodová se nám maximálně věnovala, nastalé komplikace řešila ihned a měla připravený i doprovodný program.
Ne vždy na delegáty takových kvalit natrefíme.
Děkuji paní Svobodové za zpříjemnění pobytu.V případě dotazů nás kontaktujte: dovolena@victoria-ck.cz. nebo na tel. čísle +420 545 213 101
    
  Termíny a ceny
Kód Termín Ski
/nocí
Adamello Resort - Ap.4
Cena za 1 osobu dle obsazenosti
Ap 4 Ap 4 Ap 4
4 osoby3 osoby2 osoby
1 I-PL 
Ne
2.12. - 9.12.2018
Ne
6/6
6300 7300 8500
2 I-PL 
So
8.12. - 13.12.2018
Čt
4/4
4300 4700 5700
3 I-PL 
St
12.12. - 17.12.2018
Po
4/4
4500 4900 5900
4 I-PL 
Ne
16.12. - 22.12.2018
So
5/5
5300 6300 7900
5 I-PL 
21.12. - 27.12.2018
Čt
5/5
7300 8300 10300
6 I-PL 
Ne
6.1. - 11.1.2019
4/4
6300 7300 8500
7 I-PL 
Čt
10.1. - 15.1.2019
Út
4/4
6300 7300 8500
8 I-PL 
Po
14.1. - 20.1.2019
Ne
5/5
8400 9400 11400
9 I-PL 
So
19.1. - 25.1.2019
5/5
8400 9400 11400
10 I-PL 
Čt
24.1. - 29.1.2019
Út
4/4
6700 7700 8900
11 I-PL 
Po
28.1. - 3.2.2019
Ne
5/5
8700 9700 11900
12 I-PL 
So
2.2. - 8.2.2019
5/5
9300 10300 13300
13 I-PL 
Čt
7.2. - 12.2.2019
Út
4/4
7300 8300 10300
14 I-PL 
Po
11.2. - 17.2.2019
Ne
5/5
10500 12300 15300
15 I-PL 
So
16.2. - 22.2.2019
5/5
9300 10300 13300
16 I-PL 
Čt
21.2. - 26.2.2019
Út
4/4
7300 8300 10300
17 I-PL 
Po
25.2. - 3.3.2019
Ne
5/5
9300 10300 13300
18 I-PL 
So
2.3. - 8.3.2019
5/5
9300 10300 13300
19 I-PL 
Čt
7.3. - 12.3.2019
Út
4/4
6700 7700 8900
20 I-PL 
Po
11.3. - 17.3.2019
Ne
5/5
8700 9700 11900
21 I-PL 
So
16.3. - 22.3.2019
5/5
6700 7700 8900
22 I-PL 
Čt
21.3. - 26.3.2019
Út
4/4
5300 6300 7900
23 I-PL 
Po
25.3. - 31.3.2019
Ne
5/5
6300 7300 8500
24 I-PL 
So
30.3. - 6.4.2019
So
6/6
6300 7300 8500
Doprava: Autobus LUX Autobusová doprava od 2.450 Kč/os. Trasy A, B, C, D, E a Auto Vlastní doprava
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 
Kód Termín Ski
/nocí
Adamello Resort - Ap.5
Cena za 1 osobu dle obsazenosti
Ap 5 Ap 5 Ap 5 Ap 5
5 osob4 osoby3 osoby2 osoby
1 I-PL 
Ne
2.12. - 9.12.2018
Ne
6/6
5500 6300 7300 8500
2 I-PL 
So
8.12. - 13.12.2018
Čt
4/4
3700 4300 4700 5700
3 I-PL 
St
12.12. - 17.12.2018
Po
4/4
3900 4500 4900 5900
4 I-PL 
Ne
16.12. - 22.12.2018
So
5/5
4500 5300 6300 7900
5 I-PL 
21.12. - 27.12.2018
Čt
5/5
6500 7300 8300 10300
6 I-PL 
Ne
6.1. - 11.1.2019
4/4
5500 6300 7300 8500
7 I-PL 
Čt
10.1. - 15.1.2019
Út
4/4
5500 6300 7300 8500
8 I-PL 
Po
14.1. - 20.1.2019
Ne
5/5
7400 8400 9400 11400
9 I-PL 
So
19.1. - 25.1.2019
5/5
7400 8400 9400 11400
10 I-PL 
Čt
24.1. - 29.1.2019
Út
4/4
5900 6700 7700 8900
11 I-PL 
Po
28.1. - 3.2.2019
Ne
5/5
7900 8700 9700 11900
12 I-PL 
So
2.2. - 8.2.2019
5/5
8500 9300 10300 13300
13 I-PL 
Čt
7.2. - 12.2.2019
Út
4/4
6500 7300 8300 10300
14 I-PL 
Po
11.2. - 17.2.2019
Ne
5/5
9500 10500 12300 15300
15 I-PL 
So
16.2. - 22.2.2019
5/5
8500 9300 10300 13300
16 I-PL 
Čt
21.2. - 26.2.2019
Út
4/4
6500 7300 8300 10300
17 I-PL 
Po
25.2. - 3.3.2019
Ne
5/5
8500 9300 10300 13300
18 I-PL 
So
2.3. - 8.3.2019
5/5
8500 9300 10300 13300
19 I-PL 
Čt
7.3. - 12.3.2019
Út
4/4
5900 6700 7700 8900
20 I-PL 
Po
11.3. - 17.3.2019
Ne
5/5
7900 8700 9700 11900
21 I-PL 
So
16.3. - 22.3.2019
5/5
5900 6700 7700 8900
22 I-PL 
Čt
21.3. - 26.3.2019
Út
4/4
4500 5300 6300 7900
23 I-PL 
Po
25.3. - 31.3.2019
Ne
5/5
5500 6300 7300 8500
24 I-PL 
So
30.3. - 6.4.2019
So
6/6
5500 6300 7300 8500
Doprava: Autobus LUX Autobusová doprava od 2.450 Kč/os. Trasy A, B, C, D, E a Auto Vlastní doprava
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 
Kód Termín Ski
/nocí
Adamello Resort - Ap.6
Cena za 1 osobu dle obsazenosti
Ap 6 Ap 6
6 osob5 osob
1 I-PL 
Ne
2.12. - 9.12.2018
Ne
6/6
5500 6100
2 I-PL 
So
8.12. - 13.12.2018
Čt
4/4
3700 4100
3 I-PL 
St
12.12. - 17.12.2018
Po
4/4
3900 4300
4 I-PL 
Ne
16.12. - 22.12.2018
So
5/5
4500 5100
5 I-PL 
21.12. - 27.12.2018
Čt
5/5
6500 7100
6 I-PL 
Ne
6.1. - 11.1.2019
4/4
5500 6100
7 I-PL 
Čt
10.1. - 15.1.2019
Út
4/4
5500 6100
8 I-PL 
Po
14.1. - 20.1.2019
Ne
5/5
7400 8100
9 I-PL 
So
19.1. - 25.1.2019
5/5
7400 8100
10 I-PL 
Čt
24.1. - 29.1.2019
Út
4/4
5900 6500
11 I-PL 
Po
28.1. - 3.2.2019
Ne
5/5
7900 8500
12 I-PL 
So
2.2. - 8.2.2019
5/5
8500 9100
13 I-PL 
Čt
7.2. - 12.2.2019
Út
4/4
6500 7100
14 I-PL 
Po
11.2. - 17.2.2019
Ne
5/5
9500 10300
15 I-PL 
So
16.2. - 22.2.2019
5/5
8500 9100
16 I-PL 
Čt
21.2. - 26.2.2019
Út
4/4
6500 7100
17 I-PL 
Po
25.2. - 3.3.2019
Ne
5/5
8500 9100
18 I-PL 
So
2.3. - 8.3.2019
5/5
8500 9100
19 I-PL 
Čt
7.3. - 12.3.2019
Út
4/4
5900 6500
20 I-PL 
Po
11.3. - 17.3.2019
Ne
5/5
7900 8500
21 I-PL 
So
16.3. - 22.3.2019
5/5
5900 6500
22 I-PL 
Čt
21.3. - 26.3.2019
Út
4/4
4500 5100
23 I-PL 
Po
25.3. - 31.3.2019
Ne
5/5
5500 6100
24 I-PL 
So
30.3. - 6.4.2019
So
6/6
5500 6100
Doprava: Autobus LUX Autobusová doprava od 2.450 Kč/os. Trasy A, B, C, D, E a Auto Vlastní doprava
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 
Kód Termín Ski
/nocí
Adamello Resort - St.3
Cena za 1 osobu dle obsazenosti
St 3 St 3 St 3
3 osoby2 osoby1 osoba
1 I-PL 
Ne
2.12. - 9.12.2018
Ne
6/6
5500 7300 9500
2 I-PL 
So
8.12. - 13.12.2018
Čt
4/4
3700 4700 6700
3 I-PL 
St
12.12. - 17.12.2018
Po
4/4
3900 4900 6900
4 I-PL 
Ne
16.12. - 22.12.2018
So
5/5
4500 6300 8900
5 I-PL 
21.12. - 27.12.2018
Čt
5/5
6500 8300 11300
6 I-PL 
Ne
6.1. - 11.1.2019
4/4
5500 7300 9500
7 I-PL 
Čt
10.1. - 15.1.2019
Út
4/4
5500 7300 9500
8 I-PL 
Po
14.1. - 20.1.2019
Ne
5/5
7400 9400 12400
9 I-PL 
So
19.1. - 25.1.2019
5/5
7400 9400 12400
10 I-PL 
Čt
24.1. - 29.1.2019
Út
4/4
5900 7700 9900
11 I-PL 
Po
28.1. - 3.2.2019
Ne
5/5
7900 9700 12900
12 I-PL 
So
2.2. - 8.2.2019
5/5
8500 10300 14300
13 I-PL 
Čt
7.2. - 12.2.2019
Út
4/4
6500 8300 11300
14 I-PL 
Po
11.2. - 17.2.2019
Ne
5/5
9500 12300 16300
15 I-PL 
So
16.2. - 22.2.2019
5/5
8500 10300 14300
16 I-PL 
Čt
21.2. - 26.2.2019
Út
4/4
6500 8300 11300
17 I-PL 
Po
25.2. - 3.3.2019
Ne
5/5
8500 10300 14300
18 I-PL 
So
2.3. - 8.3.2019
5/5
8500 10300 14300
19 I-PL 
Čt
7.3. - 12.3.2019
Út
4/4
5900 7700 9900
20 I-PL 
Po
11.3. - 17.3.2019
Ne
5/5
7900 9700 12900
21 I-PL 
So
16.3. - 22.3.2019
5/5
5900 7700 9900
22 I-PL 
Čt
21.3. - 26.3.2019
Út
4/4
4500 6300 8900
23 I-PL 
Po
25.3. - 31.3.2019
Ne
5/5
5500 7300 9500
24 I-PL 
So
30.3. - 6.4.2019
So
6/6
5500 7300 9500
Doprava: Autobus LUX Autobusová doprava od 2.450 Kč/os. Trasy A, B, C, D, E a Auto Vlastní doprava
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 

ubytování na příslušný počet nocí včetně spotřeby vody a energie

1 vstup do bazénu a wellness – osoba/pobyt

skipas Adamello Ski na příslušný počet dnů

skibusy v Tonale

pojištění CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

dopravu

Komplexní cestovní pojištění

povlečení, ručníky, čisticí a hyg. prostředky průběžný a závěrečný úklid

kauci 3000 Kč (100 €)/ubytovací jednotka

kauci na keycard 5 €

Doprava autobusem odjezdová místa s časy odjezdů a cena za přepravu

Parking na terminálu CK po dobu zájezdu

300 Kč/6 dnů/auto (zájezd 4/4)

350 Kč/7 dnů/auto (zájezd 5/5)

400 Kč/8 dnů/auto (zájezd 6/6)

Komplexní pojištění ERV a.s. dosp./dítě do 12 let

– zájezdy 4/4 350/175 Kč/os.

– zájezdy 5/5 390/195 Kč/os.

– zájezdy 6/6 490/245 Kč/os.

Večeře v rezidenci Jolly (50 m)

– pobyty na 4 noci (3x večeře) + 1.245 Kč

– pobyty na 5 nocí (4x večeře) + 1.660 Kč

– pobyty na 6 nocí (5x večeře) + 2.075 Kč

Večeře v rezidenci Club (200 m)

– pobyty na 4 noci (3x večeře) + 1.500 Kč

– pobyty na 5 nocí (4x večeře) + 2.000 Kč

– pobyty na 6 nocí (5x večeře) + 2.500 Kč

Snídaně v rezidenci 7 €/os.

Druhý a další vstup do wellness zóny 12 €/os.

Rozšíření skipasu Adamello Ski o 1 den (jen pobyty s vlastní dopravou – lyžování v den příjezdu)

– PROMO AKCE (vyjma 6/6) +300 Kč

– ostatní termíny +700 Kč

V CK lze objednat nejpozději 5 dnů před odjezdem. Ve středisku již toto rozšíření nezajišťujeme. Skipas Combi, skipas Skirama na vyžádání (jen pobyty s vlastní dopravou)

Konkrétní ubytovací jednotka (nelze u promo)

– zájezdy 4/4 + 400 Kč/ap., st.

– zájezdy 5/5 + 500 Kč/ap., st.

Povlečení (fakultativně na místě) 6 €/os.

Malé domácí zvíře 5 €/noc

Sleva za včasný nákup (vyjma PROMO AKCE)

15 % z tabulkové ceny zálohování do 31. 10. 2018

10 % z tabulkové ceny zálohování do 30. 11. 2018

Sleva za věrnost zákaznická karta

Dítě zdarma

ZDARMA jedno dítě do 8 let (nar. po 30. 11. 2010)

Sleva je platná v případě, že si rodič zakoupí zájezd se skipasem. Na jednu ubyt. jednotku lze uplatnit jedno dítě zdarma. Počet osob v ubyt. jednotce nesmí být vyšší než počet lůžek. V případě autobusové dopravy hradí jízdné.

Dětská sleva na skipas

dítě do 8 let (nar. po 30. 11. 2010)

– PROMO AKCE 4-denní –1.300 Kč

– PROMO AKCE 5-denní –1.600 Kč

– PROMO AKCE 6-denní –1.800 Kč

– 4-denní skipasy –2.500 Kč

– 5-denní skipasy –3.000 Kč

Sleva je pro dítě nečerpající slevu dítě zdarma za předpokladu, že si rodič zakoupí zájezd se skipasem. Jeden rodič může uplatnit jen jednu dětskou slevu.

Juniorská sleva na skipas

junior do 16 let (nar. po 30. 11. 2002)

– PROMO AKCE 0 Kč

– 4-denní skipasy –500 Kč

– 5-denní skipasy –600 Kč

Seniorská sleva na skipas

senior nad 65 let (nar. před 30. 11. 1953)

– PROMO AKCE 0 Kč

– 4-denní skipasy –80 Kč

– 5-denní skipasy –100 Kč

Sleva pro nelyžaře a běžkaře shodná jako dětská sleva na skipas

Slevy pro skupiny

 

AKCE 3v1: cena platí při plně obsazeném apartmánu/studia, jinak je účtován příplatek za neobsazené lůžko, dle ceníku CK Victoria.

Zájezdy je možno zakoupit s autobusovou nebo vlastní dopravou.Nabídka slev

Objednávky zasílání

Smlouva o zájezdu

Newsletter

Nechcete propásnout akční nabídky a informace o novinkách?


Doprava na pobytová místa

Info

Kontakty

O nás

Platby

Ve všech pobočkách CK Victoria možná úhrada až 100% ceny zájezdu

Spojte se s námi!