Léto 2019

ZIMA 2019

LÉTO 2019

CYKLO 2019
Datum odjezdu: Datum příjezdu: Last Minute
  Kavros - Hotel Mari Beach ***

 

OSTROV KRÉTA
Kréta je nejkrásnějším řeckým ostrovem s tisíciletou historií a mytologickou duší. Kréta je ostrovem zrození Dia, vládce všech olympských bohů, kolébkou evropské civilizace. Kréta je nejenom ostrovem mytologie, je i ostrovem úchvatných přírodních krás a nádherných pláží. Je ostrovem slunce, stabilního teplého střeomořského klimatu s dlouhým slunečným létem bez srážek. Kréta je ostrovem s vynikající řeckou kuchyní, výborným olivovým olejem, medem a sýrem. Je ostrovem hrdých a pohostinných křesťanů, dbajících tradic a zvyklostí, jako je nošení krojů, zpívání písní a tančení lidových tanců. Kréta je místem nejlepší dovolené.

KAVROS
Původně malá pobřežní vesnička, ležící 96 km od letiště v Heraklionu, se nachází u překrásné písečné pláže, která se táhne od letoviska Georgioupoli směrem k centru oblasti – Rethymnu, vzdáleném 18 km od Kavrosu.
Letovisko působí velmi klidným dojmem, s velkým množstvím zeleně v okolí. V jeho uličkách naleznete obchody a taverny, kde můžete ochutnat místní speciality. V okolí jsou nádherné panoramatické výhledy na pohoří Lefka Ori s výškou přes 2400 metrů. Je ideálním východiskem pro poznávání západní Kréty, příp. unikátního sladkovodního jezera Kournas.

All Inclusive hotel MARI BEACH***
Tradiční řecký 3* rodinný hotel, v bílomodrém provedení s řadou vzrostlých palem, se nachází cca 500 m od Kavrosu, stranou ruchu letoviska, přímo u dlouhé písečno-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Nejbližší autobusová zastávka je na hlavní silnici asi 150 m od hotelu. Hotel se skládá z několika menších jednopatrových budov, v areálu najdete recepci s internet-pointem (2 €/hod.) a sat-TV, hlavní restauraci, venkovní bazén s malou skluzavkou a odděleným dětským bazénem (lehátka a slunečníky zdarma). Pro klienty je k dispozici sluneční terasa a pool bar, kde je 2x týdně pořádána večerní párty s diskotékou. V druhé části areálu hotelu je malé travnaté hřiště na minikopanou, plážový volejbal, dětský klub s prolézačkami a houpačkami pro nejmenší. Wi-fi je zdarma u bazénu s plážovým barem a u recepce. Plážový servis je zdarma, ručníky za poplatek. Pláž přímo u hotelu je písečná, v některých místech s oblázky, které najdete v úzkém pásu i při vstupu do vody. V krátké vzdálenosti od hotelu se pláž rozšiřuje a je pouze písečná.

Vzdálenost od pláže Plážový servis Multifunkční hřiště Venkovní bazén Dětské hřiště Restaurace Satelitní TV Supermarket nebo Minimarket Volejbalové nebo Beachvolejbalové hřiště Wi-Fi
10 m Zdarma Minifotbal 400 m 400 m Beachvolejbal Zdarma

 

Ho. 1/2+1 blk/terasa, klima – 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky

Ho. D 1/2+1 blk/terasa, klima - 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky pro děti do 14 let

Ho. D 1/2+2 blk/terasa, klima – 2-lůžkový pokoj s možností 1–2 přistýlek (palanda) pro děti do 14 let

Všechny pokoje mají sprchu/WC, TV, minilednici, klimatizaci, balkón nebo terasu. Trezor na pokoji za poplatek, lednice na pokoji.

Ve středisku působí česky mluvící delegát CK.

Stravování: All Inclusive

snídaně 7.00–10.00, obědy 12.30–13.30 a večeře 19.00–21.30 hod. – švédské stoly

neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů 10.30 až 22.30 hod. (džus, voda, pivo, víno, ouzo, raki, vodka, gin, tequilla, rum)

dopolední svačina 10.30–11.30 hod. (káva, snack, sušenky)

odpolední coffee break 17.00–18.00 hod.

2x týdně večerní plážové party, v tyto dny all inclusive až do 23.30 hod.

Letecky v ceně. Přímé lety z Brna a Prahy, transfer busem do hotelu a zpět. Více informací o letecké dopravě zde.

Odletové údaje:
BRNO - tam: pátek 19.15 hod - 22.40 Heraklion LET QS 1402/3, zpět: 23.25 Heraklion - 1.10 (sobota) Brno
PRAHA - tam: pátek 18.00 hod -  21.50 Heraklion LET QS 1106/7, zpět: 22.35 Heraklion - 00.30 Praha

Fakultativní výlety dle aktuální nabídky v sezóně 2017.

Slunečníky, lehátka a nápoje u bazénu a na pláži zdarma!

SOUTĚSKA SAMARIA
Jedna z nejoblíbenějších atrakcí na Krétě, 16 km dlouhá procházka soutěskou z náhorní planiny Omalos do
vesnice Agia Roumeli na pobřeží Libyjského moře. Soutěska je nejdelší v Evropě s nádhernou přírodou, cesta
prochází lesy s cypřiši a borovicemi podél vysokých štítů hor. Nejčistší voda pochází přímo z pramenů.

ELAFONISSI
Věhlasná Falassarna a světoznámá Elafonissi s narůžovělým pískem – jedno z nejmalebnějších míst Kréty
Divoké západní pobřeží s překrásnými výhledy či horské vnitrozemí se soutěskami, malebnou přírodou a
typickými vesničkami cestou zpět. Dopoledne oblíbená pláž Falassarna, odpoledne koupání na nejkrásnější
pláži Kréty s narůžovělým pískem – přírodní rezervaci Elafonissi, jíž se právem říká Perla ostrova.

SANTORINI
Vulkanický ostrov v Egejském moři. Patří mezi nejnavštěvovanější řecké ostrovy díky plážím s bílým, červeným
nebo černým pískem, nádherným výhledům z útesů a bílým domkům s modrými střechami. Je pověstný bohatým nočním životem.

GRAMVOUSA
Na ostrůvku Gramvousa, nacházejícím se na SZ Kréty, je možné navštívit benátskou pevnost z 16. století (náročný
cca 20-minutový výšlap po kamenných schodech až do výšky cca 137 m) s velmi bohatou historií. Zpříjemněním je krátká plavba do laguny Balos se zářivě bílým jemným pískem, kde je dostatek času na koupání.

PALÁC KNOSSOS
Knossos je jedna z nejvýznamnějších historických památek Kréty z doby bronzové, nachází se poblíž hlavního
města ostrova Heraklion. Je dokladem o životě minojské civilizace, zaujímá plochu asi 20.000 m2.

Bonus CK Victoria: výlet zdarma v termínech 1.6. - 8.6., 21.9. - 28.9.2018

Na daný zájezd momentálně není k dispozici žádná sleva Last Minute

Kompletní přehled last minute zájezdů

Frančová Eva, 3.7.2016, Modřice
Dobrý den, chci poděkovat touto cestou za nádhernou dovolenou v Řecku-Kavros-hotel Mari Beach v termínu 14.6 až 1.7.2016. Nejenže jsme měli nádherné počasí ale celou dobu bylo o nás vzorně postaráno, všude pořádek,naprosto vzorné vystupování personálu, ale i vlídné vystupování naší slečny delegátky. Nevím jak se někomu něco nelíbilo prostě my jsme naprosto spokojeni. Jezdíme s vaší cestovkou už spoustu let, nikdy žádný problém. Věřím,že se najdou lidé, kteří jsou nespokojeni ale každý člověk je jiný ale pevně věřím,že se nenecháte odradit nějakými nespokojenými lidmi a budete nadále nabízet tak krásné rekreace jako doposud. Přeji Vám moc a moc rekreantů hlavně těch spokojených protože si to zasloužíte.

rodina Smutných, 26.9.2017
Dobrý den všem, děkujeme za krásnou dovolenou v hotelu Mari Beach v oblasti Kavros. Odlet z Brna byl příjemný i díky čekajícímu delegátovi, přílet s uvítáním ochotné a vstřícné delegátky Ivety (možná Ivany. Celý pobyt skvělý a na závěr úžasný výlet s delegátkou Stelou. Děkujeme a určitě Vám zůstaneme věrní.

L.Sůrová, 28.8.2017
Dobrý den, přes Invii jsme si koupili uzájezd na Krétu v termínu 18.-26.8.. Hodnocení na hotel atd.jsem psala na Invii, přes jejich formulář, ale chtěla jsem moc pochválit a poděkovat za Vaše služby! Delegátka Monika B. byla naprosto úžasná! Nikdy jsme takovou péči na dovolených(a že byli i podstatně dražší a luxusnější) nezažili. Od příletu se nám 100% věnovala, než jsme dojeli na hotel, měla pro nás připravené písemné informace a vyprávěla o Krétě, báje atd... Na info.schůzce nám opět vyprávěla o historii, výletech,vše dokonale propracované, bylo vidět jak jí ta práce baví a jak má Krétu ráda. Takže za nás velká spokojenost s Vašimi službami, děkujeme.

JUDr. Zdeňka Vejvalková a Ing. Zdeňek Vejvalka, Horákov
Dobrý den, dovolte mi tímto vyjádřit svoji i manželovu spokojenost se službami vaší CK Victoria. V loňském roce jsem absolvovala se svojí dcerou a snachou poznávací zájezd do Itálie, Benátky, Burano, Murano, Verona a Lido...Po našich negativních zkušenostech s Vaší konkurenční CK, zvláště pokud jde o jejich průvodce a delegáty jsem celou dobu obdivovala profesionalitu a zájem o Vaše klienty ze strany Vašeho průvodce Bc. Lukáše Nevečeřala. Stejně tak byly nadšené i dcera se snachou. Jeho přístup mě vedl k tomu, že jsem se rozhodla, že v případě vaší nabídky dovolené u moře, letecky, pojedu s Vaší CK. Vybrali jsme si s manželem dovolenou  od 1. do 8. 9. 2017 letecky z Brna Řecko-Kréta- Kavros-Mari Beach. K mé radosti jsme na letišti potkali při odbavování pana Nevečeřala, který nás v pohodě a velmi pozorně vybavil potřebnými materiály a dohlížel na klienty, zda odbavení zavazadel atd. probíhá jak má. Poprosila jsem ho o navštívenku, ráda bych s ním totiž opět vyjela na nějakou poznávačku. Po příjezdu do hotelu a první schůzce, má spokojenost s vašimi delegáty nebyla v žádném případě zklamaná naše delegátka, která nám prozradila, že na Krétě působí několik let, bohužel jsem zapomněla jméno (mým dojem, že Ivana), ale jistě nebude problém ho ve Vaší kanceláři zjistit podle zájezdu a data konání). První co ji zajímalo, byly výtky klientů k  ubytování a stravování. Do druhého dne všechny nedostatky, které bylo možno odstranit, odstraněny také byly. Zcela očividně, využívala svých zkušeností ku prospěchu klientů a jejich spokojenosti na dovolené (pro delegátku Vaší konkurenční CK byl problém za týden vyřešit nesplachující nádrž na WC a jídelníček k objednávání jídel sjednaných CK český překlad z Italštiny do Češtiny, dokonce mi slečna Krásná řekla, že to  není její povinnost, a když jedu do Itálie, tak se mám naučit Italsky). Po mých zkušenostech jsem se rozhodla konkurenční CK požádat, aby si ze své databáze odstranili naše osobní údaje a nikdy mi již nezasílali své nabídky, protože na rozdíl od Vašich perfektních služeb (kdy pan Nevečeřal měl např. namnožené mapky s vyznačenou cestou, pro případ, že někdo zabloudil, Vaše delegátka na Krétě osobně došla zkontrolovat zda to co s dohodla s ředitelem hotelu je plněno, bez ohledu zda je to jejich povinnost či ne, navíc pracuji jako specialista právě na toto právo, takže vím, že povinnost to je, ale nevěděli to ani na reklamacích a pan ředitel také ne, ale to je již jejich věc, jen podotknu, že již vím jak mohli být CK roku - podvodem a lží, proto asi vymazávají recenze, které se jim nehodí a umísťují je až po kontrole, jak vám ještě drze sdělí), nepovažovali za nutné se věcí zabývat, natož se omluvit. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost poznat, že ještě existuje CK, která nabízí takové služby jako vy. Prosím tedy o předání mého poděkování oběma delegátům a též jeho předání panu či paní ředitelce CK, aby věděl jak kvalitní lidi má v týmu své CK. Děkuji moc. Těším se, že příští rok pojedeme opět na klidnou dovolenou s CK Victoria.  S radostí jsem uvítala, že máte v úmyslu rozšířit nabídku leteckých zájezdů na Italii. Již se na ni těším. Budu Vás všude doporučovat a přeji Vám hodně spokojených klientů.V případě dotazů nás kontaktujte: dovolena@victoria-ck.cz. nebo na tel. čísle +420 545 213 101
    
  Termíny a ceny
  • Cena zahrnuje
  • Cena nezahrnuje
  • Příplatky
  • Slevy

ubytování v hotelu se službami All inclusive

leteckou dopravu vč. letištních a bezpečnostních tax, palivových, emisních poplatků a kurzovní doložky

transfer z letiště do hotelu a zpět

pojištění CK proti úpadku


cestovní pojištění Holiday Easy u ERV a.s. 490 Kč/245 Kč (dospělý/dítě do 12 let)

pobytová taxa 1,5 €/noc/osoba - povinná platba v místě pobytu

parkovné na letišti v Brně 750 Kč/auto/týden

parkovné na letišti v Praze 990 Kč/auto/týden

2-lůžkový pokoj pro jednu osobu +7.990 Kč

příplatek za 2. týden +2207 GRMB

svoz Ostrava 350 Kč/os., Olomouc, Přerov 150 Kč/os.

ZDARMA jedno dítě do 2 let bez nároku na sedadlo a samostatné lůžko

ZDARMA jedno dítě do 13,99 let na přistýlce

8.990,-  druhé dítě do 13,99 let na přistýlce

2.000 Kč DOTACE senior 55+ při objednání a zálohování do 31. 3. (nelze kombinovat se slevou za včasný nákup a se zákaznickou kartou)

10 % zálohování do 31.1.

8 % zálohování do 28. 2.

5 % zálohování do 31. 3.

Sleva za věrnost - zákaznická karta. Více informací zde.

Slevy jsou uznávány pouze z tabulkových cen.

 

CK Victoria si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen, termínů a dalších údajů v nabídce. Závazná pro Zákazníka je pouze cena a další podmínky uvedené na platně uzavřené Smlouvě o zájezdu/Objednávce služeb.

V případě last minute akcí platí tyto slevy:

6.600,- jedno dítě do 13,99 let na přistýlce

8.990,-  druhé dítě do 13,99 let na přistýlceNabídka slev

Objednávky zasílání

Smlouva o zájezdu

Newsletter

Nechcete propásnout akční nabídky a informace o novinkách?


Doprava na pobytová místa

Info

Kontakty

O nás

Platby

Ve všech pobočkách CK Victoria možná úhrada až 100% ceny zájezdu

Spojte se s námi!