Léto 2019

ZIMA 2019

LÉTO 2019 kempy

LÉTO 2019

CYKLO 2019
Datum odjezdu: Datum příjezdu: Last Minute
  Řecko

!!! POZOR AKCE !!!
Vybrané termíny již nyní v LAST MINUTE akcích!

letak


CESTOVNÍ DOKLADY

Cestování občanů ČR do sátů v rámci EU (včetně cestování dětí): vlastní občanský průkaz, který může být na základě vydán i občanovi mladšímu 15 let, ev. cestovní pas.

LETOVÝ ŘÁD

KRÉTA – letiště Heraklion


LETOVÝ DEN - PÁTEK

tam: odlet BRNO 19.15, přílet Heraklion 22.40 - změna odletového času oproti katalogu !
zpět: odlet Heraklion 23.25 přílet Brno 1.10 (sobota)

tam: odlet PRAHA 18.00, přílet Heraklion 21.50
zpět: odlet Heraklion 23.35, přílet Praha 0.30 (sobota)

 

doba letu: 2 h. 30 min./2 h. 50 min. (Brno/Praha)

 

Časový posun proti ČR: Kréta +1 hod.

 

CK si vyhrazuje právo na změnu času odletu.

 

Veškeré lety jsou realizovány ve spolupráci s leteckou společností Travel Service (Smart Wings).

 

ODBAVENÍ

Začíná 2 hodiny a končí 40 minut před standardním časem odletu. V případě potřeby je Vám k dispozici náš pracovník cestovní kanceláře Victoria v odbavovací hale letiště letiště Brno. Pro zamezení jakýchkoliv nepříjemností doporučujeme cestujícím dostavit se k odbavení alespoň hodinu před standardním časem odletu.

 

ZAVAZADLA

● Cena letenky zahrnuje zapsaná (odbavená) zavazadla do hmotnosti 15 kg a jedno kabinové zavazadlo do hmotnosti 5 kg o rozměrech max. 56x45x25 centimetrů.
● V případě překročení hmotnosti zapsaného zavazadla je účtován přímo na letišti poplatek za 1 směr 160 CZK/6 € za každých započatých 1 kg nadváhy s tím, že hmotnost jednoho zavazadla nesmí přesáhnout 32 kg.
Hmotnost kabinového zavazadla 5 kg nemůže být překročena.
● U CK Victoria si můžete za zvýhodněných podmínek předplatit nadváhu zavazadla nad povolených 15 kg, za každých započatých 8 kg ve výši 1.000 Kč/zpáteční let.
● V případě, že letí dva nebo více cestujících prokazatelně společně jako skupina (rodina, partneři) stejným letem, resp. stejnými lety, a odbavují se společně, umožňuje dopravce jejich zavazadla sdružovat, tzn. jejich nároky na volnou váhu zavazadel se sečtou a zavazadla jsou odbavena společně na jednoho cestujícího.
● Maximální váha jednoho kusu zavazadla nesmí v žádném případě překročit 32 kg a zavazadlo musí splňovat následující rozměrová omezení: délka každé strany menší než 150 cm a součet všech tří stran menší než 250 cm.
● Bezplatně se přepravují kočárky, dětské postýlky, sedačky pro děti, invalidní vozíky na suché nebo gelové baterie.
● Cenné předměty, důležité dokumenty nebo léky si vezměte s sebou do příručního zavazadla. Svá zavazadla zamkněte, popřípadě nechte zabalit.
● Příruční zavazadlo může obsahovat cenné předměty, elektronické přístroje a osobní doklady. Povoleny jsou léky pro vlastní potřebu a jídlo pro kojence nezbytně nutné na cestu. V příručním zavazadle je povoleno převážet pouze tekutiny a gely v originálním balení do obsahu 100 ml, které musí být vloženy do průhledného, opakovatelně uzavíratelného sáčku (o objemu 1 litr, k dostání na letišti).

 

DELEGÁTSKÉ SLUŽBY V DESTINACI

Po příletu do destinace Vás bude na letišti čekat zástupce CK Victoria a zajistí pohodlnou přepravu do hotelu. Během pobytu Vám bude k dispozici osobně ve smluvenou dobu nebo nepřetržitě na telefonu.

Nabídka slev

Objednávky zasílání

Smlouva o zájezdu

Newsletter

Nechcete propásnout akční nabídky a informace o novinkách?


Doprava na pobytová místa

Info

Kontakty

O nás

Platby

Ve všech pobočkách CK Victoria možná úhrada až 100% ceny zájezdu

Spojte se s námi!