Léto 2019

ZIMA 2019

LÉTO 2019

CYKLO 2019
Datum odjezdu: Datum příjezdu: Last Minute
  hotel Biokovka ***

  pohled na hotel Biokovka hotelový pokoj

Oblíbený hotel s lázeňskými procedurami...     

Makarská je turistickým centrem Makarské riviéry. Leží na úpatí mohutného horského masivu Biokovo v přírodním přístavu mezi mysem Osejeva a poloostrovem Sv. Petra. Historické jádro, postavené v benátském slohu s úzkými uličkami, restauracemi, kavárničkami a obchůdky, se rozkládá podél krásné pobřežní promenády, lemované vzrostlými palmami. Makarska je nejen městem historie, ale najdete zde také spoustu moderních staveb, od velkých hotelových komplexů až po moderní vily. Noční život města zde tepe do brzkých ranních hodin. Řada kavárniček a barů má otevřeno i po půlnoci, kdy se naplno rozjíždějí proslulé diskotéky Opera a Grota. Makarska se stala výchozím bodem pro řadu výletů – lodí na ostrovy Brač a Hvar, autobusem do Dubrovníku, či na známé poutní místo Medjugorje. Makarska, stejně jako většina letovisek této riviéry, nabízí především kvalitní koupání v průzračně čistém moři, slunění na bílých oblázkových plážích a odpočinek ve stínu mohutných pinií, které lemují celé pobřeží. To vše umožňuje zdejší překrásná, 1,5 km dlouhá oblázková pláž Donja Luka. Makarska je živým, rušným a oblíbeným letoviskem s kompletní nabídkou služeb.

Hotel BIOKOVKA**+ Lázeňský hotel Biokovka leží v klidném prostředí uprostřed mediteranské zeleně na okraji rušného letoviska Makarska, od jehož centra je vzdálen pobřežní promenádou cca 800 m. Rozlehlá pláž, tvořená jemnými bílými oblázky, se nachází přímo před hotelem. Mohutné borovice skýtají příjemný stín a nádhernou přírodní scenérii dotvářejí štíty pohoří Biokovo. Hotel disponuje restaurací, kavárnou s terasou, plážovou restaurací, sejfem a TV-místností. Společné prostory jsou klimatizovány. Ke sportovnímu a rehabilitačnímu vybavení slouží dva vyhřívané vnitřní bazény s mořskou vodou, sauna, fitness a masáže (za popl.). V blízkosti hotelu jsou tenisové kurty, dětské hřiště a vodní sporty. Pozn.: hotel je využíván též jako rehabilitační a zdravotnické zařízení s nabídkou různých procedur pod dohledem odborníků.

Vodní atrakce nebo Aquapark Vzdálenost od pláže Plážový servis Potápění, potápěčské kurzy Posilovna nebo fitness centrum Vnitřní bazén Multifunkční hřiště Restaurace Satelitní TV Supermarket nebo Minimarket
Makarska 50 m 30 HRK/d. Makarska V hotelu V hotelu U hotelu Od 100 m
Stolní tennis Tennis Wellness Bezbariérový přístup Wi-Fi
V hotelu Zdarma na recepci

Ho. 1/2 balkón, klima, park (pro 2 osoby) renovovaný, 2lůžkový pokoj, WC/sprcha, SAT-TV, balkón, klima. Orientován dozástavby a k pohoří Biokovo.

Ho. 1/2+1 balkón, klima, park (pro 2–3 osoby) renovovaný, 2lůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, WC/sprcha, SAT-TV, balkón, klima. Orientován dozástavby a k pohoří Biokovo.

Ho. 1/2+1 balkón, klima, moře (pro 2–3 osoby) renovovaný, 2lůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, WC/sprcha, SAT-TV, balkón, klima.  Orientován na moře (v nižších podlažích z důvodu bujné vegetace nemusí být moře vidět).

polopenze (snídaně i večeře formou švédských stolů)

Autobusem od 2.700,-Kč/osoba. Ceny, nástupní místa a časy odjezdů zde.

Vlastní dopravou. Doporučená trasa zde.

lodní a autokarové výlety:

ostrovy Korčula 220 HRK; Hvar-Mlska,Sučuraj 120 HRK; Brač +Bol 240 HRK,; Mostar + Medjugorje + vodopády Kravica 200 HRK; Split+ Omiš 200 HRK; Dubrovník 200 HRK; Biokovo 120 HRK; Makarská 80HRK; Biokovo 180 HRK; Podgora 100 HRK.....)

Uváděný přehled je pouze orientační.

Na daný zájezd momentálně není k dispozici žádná sleva Last Minute

Kompletní přehled last minute zájezdůV případě dotazů nás kontaktujte: dovolena@victoria-ck.cz. nebo na tel. čísle +420 545 213 101
    
  Termíny a ceny
  • Cena zahrnuje
  • Cena nezahrnuje
  • Příplatky
  • Slevy

ubytování v hotelu

polopenzi

lůžkoviny, ručníky a úklid

pojištění CK proti úpadku

dopravu lux. busem

pobytovou taxu 50 Kč/noc pro os.od 18 let, 30 Kč/noc pro os. od 12 do 17 let  

Komplexní cestovní pojištění

dvojlůžkový pokoj pro 1 osobu + 5.900 Kč/týden (pouze orientace park)

parkování na Terminálu CK po dobu zájezdu 500 Kč/10dnů/auto

Komplexní pojištění ERV a.s. 390 Kč/195 Kč (dospělý/dítě do 12 let)

Sleva za včasný nákup
Sleva Platí do
15 % 31. 1. 2018
10 % 28. 2. 2018
7 % 31. 3. 2018

ZDARMA jedno dítě 0-6 let na přistýlce v pokoji Ho. 1/2+1 nebo bez lůžka v pokoji Ho. 1/2, s polopenzí, společně se dvěma dospělými osobami

ZDARMA dítě 0-2 roky bez lůžka a dalších služeb

10 % děti 0-13 let na 1. a 2. lůžku

ZDARMA doprava z celé ČR u zájezdu v termínech 2207, 2307, 2407, 35,07, 3607, 3707 MAB. Nelze kombinovat s žádnou jinou slevou!

20 % senioři 60+ pouze pro termín 22.6. - 1.7.

5% osoby ZTP

Sleva za věrnost - zákaznická karta. Více informací zde.

Slevy jsou uznávány pouze z tabulkových cen ubytování. Podmínky uplatnění slev zde.

zájezdy uvedené v tabulce  je možno zakoupit s autobusovou nebo vlastní dopravou

první datum v tabulce  je den odjezdu autobusu z ČR v odpoledních hodinách

poslední datum v tabulce  je den návratu autobusu do ČR v dopoledních hodinách

účastníci s vlastní dopravou zahajují pobyt vždy v sobotu po 14. hodině a ukončí pobyt opět v sobotu do 10 hodinNabídka slev

Objednávky zasílání

Smlouva o zájezdu

Newsletter

Nechcete propásnout akční nabídky a informace o novinkách?


Doprava na pobytová místa

Info

Kontakty

O nás

Platby

Ve všech pobočkách CK Victoria možná úhrada až 100% ceny zájezdu

Spojte se s námi!