Léto 2019

ZIMA 2019

LÉTO 2019

CYKLO 2019
Datum odjezdu: Datum příjezdu: Last Minute
  Jezera-apartmány Lovišča ***

 

Ostrov MURTER leží v oblasti severní Dalmácie, 20 km severozápadně od Šibeniku. Na rozloze 19 km2 žije asi 5.000 obyvatel, kteří se živí převážně turismem a zemědělstvím, především pěstováním oliv. V osadě Tisno je Murter spojen s pevninou mostem. Celý ostrov je pokryt bujnou středomořskou zelení a působí klidným, harmonickým dojmem. Vyznačuje se teplým a stabilním počasím. U turistů je oblíben díky čistému moři, pěkným plážím a možnostem využití volného času. Je východiskem výletů do dvou Národních parků: ostrovů Kornati a vodopádů na řece Krka.

Jezera Village Holiday Resort *** - jedná se o komplex jednopodlažních řadových apartmánů umístěných ve svahu, asi 80–150 metrů od oblázkové pláže. Vstup do moře je pozvolný, vhodný pro děti i starší osoby. Obuv do vody doporučujeme. V blízkosti apartmánů je restaurace, prodejna potravin a cukrárna. Ve středisku jsou k dispozici osvětlené tenisové kurty, ping-pongové stoly, minigolf (10 HRK/hod), škola potápění, dětské hřiště a TV sál. Internet je v recepci (1 den/70 HRK). Jsou zde vhodné podmínky pro cykloturistiku a in-line bruslení. Všichni klienti ubytovaní v apartmánech mohou navíc využívat všech fakultativních služeb a programu JEZERA PLUS, který na ostrově nabízíme. Delegát CK je ubytován přímo ve středisku.

Wi-fi zóna 15 min/15 HRK, 30 min/25 HRK

Supermarket nebo Minimarket Restaurace Satelitní TV Wi-Fi Vzdálenost od pláže Plážový servis Potápění, potápěčské kurzy Windsurfing Stolní tennis
5–20 m 5–20 m Zdarma u recepce 80–150 m 20 HRK 2500 m 20 m
Tennis Minigolf Cyklistika/Cyklostezka Trekking nebo nordic walking Dětské hřiště Animace Gril Pes nepovolen
40 HRK/hod. 9 HRK/hod. 20 m elektrický/
plyn
Nepovolen

Vybraná studia:
St. A 1/3 blk, klima, moře (pro 2-3 osoby)
sat-TV, blk, klima. Studia jsou umístěna v přízemí a pohled na moře může být stíněn vzrostlou vegetací.

Nové luxusní apartmány:
Ap. B 1/2+2 terasa, klima, park, sat-TV (pro 2–4 osoby). Nově kompletně zrekonstruované apartmány. 1 dvoulůžková ložnice, obytná místnost s rozkládacím 2-lůžkem, kuchynský kout, WC+sprcha, terasa, klima. Jsou umístěny v přízemí.

Lux Ap. B 1/2+2 blk, klima, moře, sat-TV (pro 2–4 osoby). Nově kompletně zrekonstruované apartmány. 1 dvoulůžková ložnice, obytná místnost s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, WC+sprcha, balkón, klima. Jsou umístěny v 1. patře s přímým nebo částečným pohledem na moře, za příplatek (viz příplatky).

Apartmány a studia jsou vybaveny kuch. potřebami, ručníky a lůžkovinami. Parkování je možné na centrálním parkovišti v blízkosti apartmánů.

Ve středisku působí česky mluvící delegát CK.

vlastní

večeře v místní restauraci 315 Kč/den

polopenze v místní restauraci 540 Kč/den

Snídaně bufetovým způsobem, večeře 3-chodové menu.

Strava se objednává a hradí před odjezdem v CK.

Autobusem od 2.600,-Kč/osoba. Ceny, nástupní místa a časy odjezdů zde.

Vlastní dopravou. Doporučená trasa zde.

Možnosti výletů: NP Kornati, NP Krka, Šibenik, Skradin.

Fakultativní služby: půjčování sportovních potřeb

Na daný zájezd momentálně není k dispozici žádná sleva Last Minute

Kompletní přehled last minute zájezdů

7.7.2015, Pavla Koutná, Bedřichov
Dobrý den,chtěla bych Vám velmi poděkovat za skvělou dovolenou, kterou jsme s Vámi absolvovali na Murteru od 26.6. do 5.7. Skvělá organizace, sice měl bus při odjezdu zpoždění, ale hodinu a půl jsme vyplnili seznamováním se spolucestujícími účastníky dovolené. Manžel byl poprvé u moře, měla jsem strach, že něco nebude podle jeho představ, ale velmi si to chválil. Skvělí delegáti, krásná příroda, super účastnící dovolené z kempu (byly jsme fakt dobrá parta lidí s dětmi). Velmi uvažujeme o další dovolené.

Kristýna Nováková
Dobrý den, tento víkend jsem se vrátila i s mojí dcerkou ve věku 6 let z Chorvatska, ostrov Murter, apartmány v kempu Jezera, Lovisča.Tímto bych Vám chtěla velmi poděkovat, že jste nám tento zájezd doporučili, protože to bylo super.  Celkové hodnocení zájezdu: PERFEKTNÍ. Kemp: krásný, čistý, bezpečný pro děti, nádherně čisté moře, klidné místo. Delegát: velmi profesionální, ochotný, usměvavý, zařídil a poradil, co jsme potřebovaly. Jeho žena je velmi příjemná paní, která se snažila, abychom si to tam co nejvíce užily a poznaly nová místa. Moc milý manželský pár, bezkonfliktní.  Ubytování: krásný byt na klidném místě, max 3 minuty po schodech k moři. Vkusně zařízené, s klimatizací Daikin, televizí s mnoha tv kanály (německé, italské, chorvatské - i TV Óčko), krásnou terasou s výhledem na moře. Je to u stromů, krásně se tam dýchalo, vhodné pro děti s dýchacími potížemi. Absolutně žádné stromy nezasahují do oken, výhledu či něco podobného. Byty velmi čisté, povlečení, ručníky, toaletní papír, mýdlo bylo nachystáno. Uklízečky velmi ochotné a milé slečny a paní. Večer krásné ticho. A nebyli žádní komáři či jiná havěť. Na dveřích bylo upozornění, že je možnost krádeží, ale tato možnost je snad všude, tudíž jsme využili trezoru na recepci. Postele velmi pohodlné. Ve skříni byly i deky navíc, v případě chladna. Nádobí hezké, všeho dostatek. Moře: čisté, plno malých rybiček. Nádherné, průzračné. V dosahu pár metrů. Žádné přelidnění, pláž je velká. Moje dcerka se v moři nebála, i když je neplavec. Jídlo: obchod má ve srovnání s Itálií dobré ceny, velký výběr, vůbec nebylo třeba chodit nakupovat jinam. I vína a místní alkohol a cukrovinky jsme tam nakoupili na cestu domů. Výběr surovin na vaření velký, každý si vybere. Recepce: možnost uchování cenností v trezoru, což jsme pro větší klid učinily. Slečny na recepci velmi profesionální, milé a vyšly ve všem vstříc. Trezor zdarma. Animace: animace oproti Elbě jsou velmi slabé, ale něco se tam děje, což bylo super. Možností bylo mnoho, každý si přišel na své. Nudit se tam opravdu nešlo. Je zde  možnost si půjčit kola, což jsme využily a kola super. Dále krom sportovního vyžití jsou v kempu u pláže velké trampolíny za poplatek, dcerka tam byla pořád. Dále dětské automaty atd. Výlety: možnost výletů, které pořádá přímo CK VICTORIA, kdy Vás vyzvednou přímo v kempu a zase dovezou zpět. Optimální. Řidič velmi příjemný pán. Do městečka kousek, krásná procházka, pro ty kteří nechtějí chodit, jezdí místní autobusy, taxi či večer vláček. Možností plno. Restaurace: místní restaurace má velmi chutnou pizzu, ostatní jsme neochutnaly. Je to přímo u pláže, což bylo velmi hezké, pohodlné. Ceny 50 kun (cca 180 korun za pizzu), což sice není málo, ale s výhledem na moře :-). V městečku výborná zmrzlina, ale i v kempu je zmrzlina (8 kun, což je kolem 30 Kč) přímo na pláži. Co je výborné je kukuřice od pána, co ji osobně nosí na pláž, cena 10 kun (kolem 30 korun), výborná.
V případě dotazů nás kontaktujte: dovolena@victoria-ck.cz. nebo na tel. čísle +420 545 213 101
    
  Termíny a ceny
  • Cena zahrnuje
  • Cena nezahrnuje
  • Příplatky
  • Slevy

ubytování v apartmánech/studiích

lůžkoviny a závěrečný úklid

pojištění CK proti úpadku

dopravu lux. autobusem

pobytovou taxu 50 Kč/noc pro os.od 18 let, 30 Kč/noc pro os. od 12 do 17 let  

ručníky

Komplexní cestovní pojištění

Parkování na terminále CK po dobu zájezdu: 
          500 Kč/10 dnů/auto

Konkrétní ubytovací jednotka 500,-/pobyt

Příplatek za pohled na moře (lux apt B) 1.200,-/apt/termín

Komplexní pojištění ERV a.s. 390 Kč/195 Kč (dospělý/dítě do 12 let)

Příplatky se objednávají a hradí před odjezdem v CK.

20 % děti 0-11 let

20 % senioři 60+

5 % osoby ZTP

15 % zálohování do 31.1.

10 % zálohování do 28. 2.

7 % zálohování do 31. 3.

Sleva za věrnost - zákaznická karta. Více informací zde.

Slevy jsou uznávány pouze z tabulkových cen ubytování. Podmínky uplatnění slev zde.

zájezdy uvedené v tabulce  je možno zakoupit s autobusovou nebo vlastní dopravou

první datum v tabulce  je den odjezdu autobusu z ČR ve večerních hodinách

poslední datum v tabulce  je den návratu autobusu do ČR v dopoledních hodinách

účastníci s vlastní dopravou zahajují pobyt následující den po dni uvedeném v tabulce po 15. hodině, ukončí pobyt jeden den před dnem uvedeným v tabulce a to do 9 hod.Nabídka slev

Objednávky zasílání

Smlouva o zájezdu

Newsletter

Nechcete propásnout akční nabídky a informace o novinkách?


Doprava na pobytová místa

Info

Kontakty

O nás

Platby

Ve všech pobočkách CK Victoria možná úhrada až 100% ceny zájezdu

Spojte se s námi!