Cykloturistika 2019

ZIMA 2019

LÉTO 2019 kempy

LÉTO 2019

CYKLO 2019
Datum odjezdu: Datum příjezdu: Last Minute
  To nejhezčí z Korsiky

 

Úžasná příroda, jedinečná cena

Pohodová cykloturistika uprostřed úžasné a divoké přírody s podporou autobusu, dlouhými sjezdy na kole a s možností koupání. Jedinečná cena!

1. den: Odjezd z Brna ve 4.00 hod. (ostatní odjezdová místa viz tabulka), denní průjezd Rakouskem do Itálie, večer příjezd k trajektu.  (důležitá formulace, již několik lidí nepřišlo ráno k odjezdu, protože si mysleli, že odjezd je odpoledne), Celonoční trajekt do Bastie na Korsice. 

2. den: Autobusem přes Corte (prohlídka města) do Sarténe. Na kole do Propriana (možnost koupání na písečné pláži), dále do kempu v Olmeto-Plage. (27 km.)

3. den: Na kole zvlněným terénem v dohledu moře přes Portigliolo a Porticcio (možnost koupání na krásných plážích) do hlavního města Korsiky Ajaccia (Napoleonův rodný dům). Kolem pláží na mys Parata (výhled na ostrovy Íles Sanguinaires). Alternativně pouze cykloturistika a koupání mezi Ajaccio a mysem Parata. Návrat busem do kempu. (Na kole 78 km nebo pouze v okolí Ajaccia cca 18 km.)

4. den: 40-km sjezd nádhernou krajinou z průsmyku Col de Vergio (1.477 m n. m.) přes Evisu do Porta (možnost koupání). Výjezd kolem oranžových skal Les Calanches do horské vesničky Piana, poté 10-km sjezd. Lze pokračovat po zvlněné pobřežní silnici přes Cargése a dále kolem pláží. Návrat busem do kempu. (62–87 km.)

5. den: Volný individuální program. Možnost koupání v bazénu nebo v moři. Individuální cykloturistika např. k pevnosti Belvédére-Campomoro na druhé straně zálivu Golfe de Valinco. (0-55 km, lze i více).

6. den: Z vesničky Zonza pozvolné stoupání v horské oblasti s borovicovými lesy a krásnými skalními útvary, poté cca 25-km sjezd kolem přehrady Ospedale do přístavu Porto Vecchio (prohlídka centra). Busem do Bonifacia, prohlídka jedinečného města. Možná je i plavba na lodičkách kolem útesů. Návrat busem do kempu. (28-41 km.)

7. den: 40-km sjezd z průsmyku Col de Vergio kolem přehrady Calacuccia a kaňonem Golo. Lze pokračovat až do Corte s možností výjezdu do divoké soutěsky Restonica. Návrat busem do kempu. (40–54 km, možnost dalších km v soutěsce Restonica.)

8. den: Volný individuální program. Možnosti koupání nebo cykloturistika např. do přístavu Porto-Pollo nebo do oblasti Filitosa (Oppidum Filitosa – megalitická kultura) a do městečka Olmeto.

9. den: Z krásného průsmyku Col de Bavella sjezd ke kaskádám říčky Polischellu. Po krátkém stoupání do sedla Col de Larone dlouhý sjezd do Solenzary, možnost koupání v moři (32 km.) Busem do přístavu Bastia. Celonoční jízda trajektem. 

10. den: Ráno vylodění, průjezd Itálií a Rakouskem. Návrat do Brna kolem půlnoci. 

Počet cyklodnů až 8. Některé etapy lze vynechat a zvolit individuální program. 

Náročnost lehká až střední. Jezdí se po asfaltových silničkách, většinou s minimálním provozem. Na kopce nás vyveze (až na vyjímečné případy) autobus, pozvolná stoupání na kole mají malá převýšení. Za cenu delších přejezdů autobusem uvidíte to nejhezčí z navštívené oblasti ze sedla kola. Možnost volby kratší nebo delší varianty. Je tu stále co obdivovat – každý den jiný typ krajiny! 


– 7x nocleh v korsických bungalovech v kempu s venkovním bazénem v Olmeto-Plage, 300 m od nádherné písečné pláže. 4-lůžkové bungalovy mají dvě ložnice, jednoduše vybavenou kuchyňku s vařičem, mikrovlnkou a lednicí. WC + koupelna s teplou vodou 

– dopravu lux. busem z Brna, vč. trajektu kategorie paluba

– přepravu jízdních kol v cyklovleku

– služby sportovního instruktora CK, infomateriál

– pojištění CK proti úpadku


– kauci 30 €/bungalov

– vstupné v rámci fakultativního programu: oppidum Filitosa 7 €/os.; Bonifacio – lodičky 17 €/os., Aragonské schody 2,50 €/os., vyhlídka „skalní balkon“ 2,50 €/os., opevnění „Bastion“ 2,50 €/os.; pevnost Tour de Campomoro 2,50 €/os.; muzea 7–11  €/os.


Sleva za věrnost - zákaznická karta. Více informací zde.

100 Kč + volné poukazy - skupiny od 20 osob

– pobytová taxa 0,4 €/os/noc (platba v místě pobytu)

– Komplexní cestovní pojištění u ERV a.s. 390 Kč

– parking na terminálu CK po dobu zájezdu 500 Kč/auto

– svoz do Brna

– příplatek na kajutu – celonoční trajekt (8–12 hod. plavby!) cca 2.000 Kč/zpáteční/os. při plném obsazení kajut. Rezervace kajut CK přijímá při prodeji zájezdu, nejpozději však do 15. ledna! CK zajištění kajut ani jejich velikost nemůže garantovat!


servis jízdních kol ani lékařskou péči nezajišťujemeV případě dotazů nás kontaktujte: dovolena@victoria-ck.cz. nebo na tel. čísle +420 545 213 101
Zájezd si můžete rezervovat kliknutím na řádek se zájezdem    
  Termíny a ceny
Kód Termín Dnů
/nocí
Bungalov
Cena za 1 osobu dle obsazenosti
Bgw 1/2+1/2 Bgw 1/2+1/2
ložnice 2 os.ložnice 1 os.
1 C-KO 
20.9. - 29.9.2019
Ne
10/7
11790 14290
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 

Nabídka slev

Objednávky zasílání

Smlouva o zájezdu

Newsletter

Nechcete propásnout akční nabídky a informace o novinkách?


Doprava na pobytová místa

Info

Kontakty

O nás

Platby

Ve všech pobočkách CK Victoria možná úhrada až 100% ceny zájezdu

Spojte se s námi!