Cykloturistika 2019

ZIMA 2019

LÉTO 2019 kempy

LÉTO 2019

CYKLO 2019
Datum odjezdu: Datum příjezdu: Last Minute
  Azurové pobřeží, jižní Provence a kaňon Verdon

 

Francouzská riviéra a pro cyklistiku skvělé termíny

Cykloturistika v oblasti francouzské riviéry a Provence s pobytem u moře a podporou autobusu! Pro cyklistiku skvělé termíny!

1. den: Odjezd z Brna ve 20 hod. (ostatní odjezdová místa viz tabulka), noční průjezd Rakouskem.

2. den: Průjezd Itálií, odpoledne příjezd do francouzského Port Grimaud. Ubytování v Camping Les Prairies de la Mer s písečnou pláží. Podvečerní vycházka do přístavu v Port Grimaud.

3. den: Z Port Grimaud po cyklostezce do St. Tropez se známou četnickou stanicí. Lze pokračovat přes Pampelonne (pláže) na mys s majákem Cap Camarat a přes romantické městečko Ramatuelle zpět do místa ubytování. (18–48 km.)

4. den: Průjezd kopcovitou krajinou v okolí Verdonu, nejhlubšího evropského kaňonu. Na závěr sjezd k jezeru Lac de Sainte-Croix, možnost koupání, půjčení lodiček nebo šlapadel, případně prohlídka skalního městečka Moustiers-Ste-Marie. Busem zpět do kempu. (Varianty 32, 46, 63 km, lze i více km.)

5. den: Výjezd do sedla Col de Canadel s výhledem na moře a okolní ostrovy. Sjezd k moři s možností koupání nebo pokračování zvlněným terénem se sjezdem k moři až v Le Lavandou. Návrat kolem moře a pláží po cyklostezce zčásti vedené po tělese bývalé železnice do Cavalaire-Sur-Mer, lze pokračovat na kole až do místa ubytování. Alternativně pouze kolem pobřeží. (Varianty 25-37-55-67 km.)

6. den: Z Castellane průjezd zvlněnou krajinou národního parku Verdon. Úžasné výhledy během celé etapy – na vyhlídkovém okruhu „Route des Crétes“ jsou terasy v 70-metrové výšce nad hladinou Verdonu! Dojezd k jezeru (bez „opět“) Sainte-Croix. Možnost prohlídky skalního městečka Moustiers-Ste-Marie. Busem zpět do kempu. (Varianty 34-47 km lze prodloužit o vyhlídkový okruh +22 km. Zajížďka do Moustiers-Ste-Marie +3km/1 cesta.)

7. den: Z Agay zvlněným terénem v přírodní rezervaci Massif de L’Esterel. Sjezd do festivalového Cannes a dále po pobřeží do starobylého přístavu Antibes. Alternativně z Agay do Cannes po pobřežní silnici. (46-52 km.)

8. den: Volný den, individuální program (pobyt na pláži, výlet na lodičkách v Port Grimaud). Na kole lze absolvovat např. kopcovitý okruh přes Le Plan-de-la Tour a Grimaud nebo pohodově kolem pláží do Ste. Maxime. (Libovolné km.)

9. den: Odjezd busem do Monaka, celodenní individuální pěší prohlídka knížectví (katedrála, knížecí palác, kostel Ste. Dévote, kasino, oceánografické muzeum, botanická zahrada Jardin Exotique). Možnost koupání na městských plážích. Večer odjezd do ČR.

10. den: Návrat do Brna v odpoledních hodinách.

U zájezdu 2 C-FAZ se vynechává program 4. dne. Odjezdový den – možnost půldenní cykloturistiky (např. do hezkého města Grimaud) nebo volný program (lodičky, koupání). Odpoledne odjezd do ČR, zastávka v botanické zahradě Jardin Exotique na terasách nad Monakem. 

 

Počet cyklodnů až 6 (u 1 C-FAZ), až 5 (u 2 C-FAZ). Některé etapy lze vynechat a zvolit individuální program.

Náročnost střední i lehká. Jezdí se s podporou autobusu – volitelná délka i náročnost tras. Všechny cyklostezky na pobřeží jsou vedeny po rovině, ve vnitrozemí jsou i pozvolná několikakilometrová stoupání a dlouhé sjezdy. Jezdíme vesměs po asfaltových silničkách s minimálním provozem, v některých úsecích u moře využijeme značené asfaltové i šotolinové cyklostezky.


– 7x nocleh (resp. 5x u 2 C-FAZ) ve 4-lůžkových klimatizovaných mobilehomech Lux v Camping Les Prairies de la Mer*****

– dopravu lux. busem z Brna

– přepravu jízdních kol v cyklovleku

– služby sportovního instruktora CK, infomateriál

– pojištění CK proti úpadku


pobytovou taxu a závěrečný úklid 470 Kč/osoba, (380 Kč u 2 C-FAZ) - povinná platba

– kauci 2.000 Kč (80 €)/mobilehome

– vstupné v rámci fakultativního programu: lodičky v Port Grimaud 20 min. 6 €/os.; šlapadla nebo lodičky na jezeře Lac de Sainte-Croix 14–16 €/hod. podle obsazenosti; Monaco – Oceánografické muzeum 14 €/os.; botanická zahrada Jardin Exotique 7,50 €/os., St. Tropez – Citadella (muzeum) 3 €/os.


Sleva za věrnost - zákaznická karta. Více informací zde.

100 Kč + volné poukazy - skupiny od 20 osob

– ložní prádlo 250 Kč/os.

– ručníky (netkaná taxtilie) 100 Kč/os.

– Komplexní cestovní pojištění u ERV a.s. 390 Kč

– parking na terminálu CK po dobu zájezdu 500 Kč/auto (400 Kč u 2 C-FAZ)

– svoz do Brna


servis jízdních kol ani lékařskou péči nezajišťujeme

Marta Tomášková, 8.5.2017
Milí, moc a moc děkuji za krásné přání. Velice mne potěšilo. Slavila jsem s Vaši CK na kole - Azurové pobřeží a kaňon Verdon. Díky Jirkovi Olbertovi, který opět celou akci dovedl k úplné dokonalosti jsem si nemohla přát nic lepšího. Všem se nám akce ohromně líbila a byli jsme nadšení. Děkuji za Vaši organizaci, přeji hodně úspěchů v dalších aktivitách a srdečně pozdravujiV případě dotazů nás kontaktujte: dovolena@victoria-ck.cz. nebo na tel. čísle +420 545 213 101
Zájezd si můžete rezervovat kliknutím na řádek se zájezdem    
  Termíny a ceny
Kód Termín Dnů
/nocí
Mobilehome Lux
Cena za 1 osobu dle obsazenosti
MH 2/2+2 MH 2/2+2 MH 2/2+2
ložnice 2 os.ložnice 1 os.přistýlka
1 C-FAZ 
26.4. - 5.5.2019
Ne
10/7
7990 9990 3990
2 C-FAZ 
Ne
6.10. - 13.10.2019
Ne
8/5
6990 8990 3990
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 

Nabídka slev

Objednávky zasílání

Smlouva o zájezdu

Newsletter

Nechcete propásnout akční nabídky a informace o novinkách?


Doprava na pobytová místa

Info

Kontakty

O nás

Platby

Ve všech pobočkách CK Victoria možná úhrada až 100% ceny zájezdu

Spojte se s námi!