Cykloturistika 2019

ZIMA 2019

LÉTO 2018

CYKLO 2018
Datum odjezdu: Datum příjezdu: Last Minute
  Azurové pobřeží, jižní Provence a kaňon Verdon

 

Francouzská riviéra a pro cyklistiku skvělé termíny

 

Cykloturistika v oblasti francouzské riviéry a Provence s pobytem u moře a podporou autobusu! Pro cyklistiku skvělé termíny!

1. den: Odjezd z Brna ve 20 hod. (ostatní odjezdová místa viz tabulka), noční průjezd Rakouskem.

2. den: Průjezd Itálií, odpoledne příjezd do francouzského Port Grimaud. Ubytování v Camping Les Prairies de la Mer s písečnou pláží. Podvečerní vycházka do přístavu v Port Grimaud.

3. den: Z Port Grimaud po cyklostezce do St. Tropez se známou četnickou stanicí. Lze jet přes Pampelonne (pláže) na mys s majákem Cap Camarat a přes romantické městečko Ramatuelle zpět do místa ubytování. (18–50 km.)

4. den: Průjezd kopcovitou krajinou v okolí Verdonu, nejhlubšího evropského kaňonu. Na závěr sjezd k jezeru Lac de Sainte-Croix, možnost koupání, půjčení lodiček nebo šlapadel, případně prohlídka skalního městečka Moustiers- Ste-Marie. Busem zpět do kempu. (Různé varianty od 33 do 64 km.)

5. den: Výjezd do sedla Col de Canadel s výhledem na moře a okolní ostrovy. Sjezd k moři s možností koupání nebo pokračování zvlněným terénem se sjezdem k moři až v Le Lavandou. Návrat kolem moře a pláží po cyklostezce zčásti vedené po tělese bývalé železnice do Cavalaire-Sur-Mer, lze pokračovat na kole až do místa ubytování. Alternativně po rovině pouze kolem pláží. (Různé varianty od 30 do 73 km.)

6. den: Z Castellane průjezd zvlněnou krajinou národního parku Verdon. Úžasné výhledy během celé etapy – na vyhlídkovém okruhu jsou terasy v 70- metrové výšce nad hladinou Verdonu! Dojezd opět k jezeru Sainte-Croix. Busem zpět do kempu. (Různé varianty od 22 do 70 km.)

7. den: Z Agay zvlněným terénem v přírodní rezervaci Massif de L’Esterel s cílem v Cannes, kam se z Agay můžeme dostat i po pobřežní silnici. Možnost prodloužení do starobylého přístavu Antibes a zpět. (33–67 km.)

8. den: Volný den, individuální program (pobyt na pláži, výlet na lodičkách v Port Grimaud). Na kole lze absolvovat např. kopcovitý okruh přes Le Plande- la Tour a Grimaud nebo pohodově po pobřeží do Ste. Maxime.

9. den: Odjezd busem do Monaka, celodenní individuální pěší prohlídka knížectví (katedrála, knížecí palác, kostel Ste. Dévote, kasino, oceánografické muzeum, botanická zahrada Jardin Exotique). Možnost koupání na městských plážích. Večer odjezd do ČR.

10. den: Návrat do Brna v odpoledních hodinách.

Počet cyklodnů až 6 (u 1 C-FAZ), až 4 (u 2 C-FAZ). Některé etapy lze vynechat a zvolit individuální program.

Náročnost střední i lehká. Jezdí se s podporou autobusu – volitelná délka i náročnost tras. Všechny cyklostezky na pobřeží jsou vedeny po rovině, ve vnitrozemí jsou i pozvolná několikakilometrová stoupání a dlouhé sjezdy. Jezdíme vesměs po asfaltových silničkách s minimálním provozem, v některých úsecích u moře využijeme značené asfaltové i šotolinové cyklostezky.

7x nocleh (resp. 5x u 2 C-FAZ) ve 4-lůžkových klimatizovaných mobilehomech Lux v Camping Les Prairies de la Mer*****

dopravu lux. busem z Brna

přepravu jízdních kol v cyklovleku

služby sportovního instruktora CK, infomateriál

pojištění CK proti úpadku

pobytovou taxu a závěrečný úklid 400 Kč/os. (310 Kč u 2 C-FAZ) (povinná platba)

kauci 2.000 Kč (80 €)/mobilehome

vstupné v rámci fakultativního programu: lodičky v Port Grimaud 20 min. 5,50 €/os.; šlapadla nebo lodičky na jezeře Lac de Sainte-Croix 14–16 €/hod. podle obsazenosti; Monaco – Oceánografické muzeum 14 €/os.; botanická zahrada Jardin Exotique 7,50 €/os., St. Tropez – Citadella (muzeum) 3 €/os.

Sleva za věrnost - zákaznická karta. Více informací zde.

100 Kč + volné poukazy - skupiny od 20 osob

ložní prádlo 250 Kč/os.

ručníky (netkaná taxtilie) 100 Kč/os.

Komplexní cestovní pojištění u ERV a.s. 390 Kč

parking na terminálu CK po dobu zájezdu 500 Kč/auto (400 Kč u 2 C-FAZ)

svoz do Brna

jednolůžkový pokoj za příplatek, INFO v CK

servis jízdních kol ani lékařskou péči nezajišťujeme

Marta Tomášková, 8.5.2017
Milí, moc a moc děkuji za krásné přání. Velice mne potěšilo. Slavila jsem s Vaši CK na kole - Azurové pobřeží a kaňon Verdon. Díky Jirkovi Olbertovi, který opět celou akci dovedl k úplné dokonalosti jsem si nemohla přát nic lepšího. Všem se nám akce ohromně líbila a byli jsme nadšení. Děkuji za Vaši organizaci, přeji hodně úspěchů v dalších aktivitách a srdečně pozdravujiV případě dotazů nás kontaktujte: dovolena@victoria-ck.cz. nebo na tel. čísle +420 545 213 101
Zájezd si můžete rezervovat kliknutím na řádek se zájezdem    
  Termíny a ceny

Nabídka slev

Objednávky zasílání

Smlouva o zájezdu

Newsletter

Nechcete propásnout akční nabídky a informace o novinkách?


Doprava na pobytová místa

Info

Kontakty

O nás

Platby

Ve všech pobočkách CK Victoria možná úhrada až 100% ceny zájezdu

Spojte se s námi!