Cykloturistika 2019

ZIMA 2019

LÉTO 2018

CYKLO 2018
Datum odjezdu: Datum příjezdu: Last Minute
  Dunajská cyklostezka

 

Rádi v této fotogalerii použijeme i Vámi zaslané fotky z daného zájezdu.

Fotky můžete posílat na naši adresu dovolena@victoria-ck.cz.

 

Pohodově po cyklostezce z Pasova přes Linec, Grein, Melk a krajem vína Wachau do Kremsu. Jedna noc ve 4* hotelu s bazénem a wellness, 2 noci v příjemném rodinném penzionu.

1. den: Odjezd z Brna v 1 hod. (ostatní odjezdová místa viz tabulka) přes Rakousko do německého města na soutoku tří řek Pasova (prohlídka historického centra). Na kole přes řeku Inn a kolem Dunaje k vodnímu dílu
Jochenstein na rakousko-německé hranici. Navštívíme městečko s významným „živým“ klášterem Engelhartszell (prodejna místních produktů). Perlou prvního dne je údolí „dunajského esíčka“ u obce Schlögen. Možnost vycházky k vyhlídce na meandr Dunaje (Schlögener Schlinge) (Na kole 34–53 km.)

2. den: Na kole pokračujeme hlubokým údolím druhé největší evropské řeky. Projedeme historickými městečky Aschach, Eferding a Ottensheim, Wilhering, do hornorakouské metropole - Lince (možnost prohlídky historického centra – rekonstruovaný zámek, Dóm). Od jezera Pleschinger See přejedeme busem do místa ubytování v Pergu. (Na kole 26–50–81 km.)

3. den: Z Pergu přes Mitterkirchen (keltský skanzen), dále do městečka Grein (historické centrum, zámek Greinburg) a Ybbs (muzeum kol). V Pöchlarnu návštěva muzea O. Kokoschky. Po prohlídce Melku, města nad Dunajem s věhlasným barokním klášterem návrat busem do místa ubytování. (Na kole 28-52–85 km.)

4. den: Na kole údolím Wachau – krajem vína, zřícenin a starobylých vesniček do města Spitz (zámek, muzeum lodní plavby). V tomto úseku lze fakultativně překonat převýšení cca 700 metrů na 12 kilometrech a vyjet do přírodní rezervace Jauerling s rozhlednou (960 m n.m.) a muzeem minerálů. Z města Spitz pokračujeme přes Weissenkirchen (muzeum Wachau) a starobylý Dürnstein (pevnost, pěší zóna se starou radnicí) do města Krems (prohlídka historického centra). Možno vyjet ke klášteru Göttweig, ležícím v kopcích nad městem. (Na kole cca 40 km do Krems, Jauerling + 10 km, Göttweig + 18 km celkem.) Odjezd do ČR, návrat do Brna ve večerních hodinách.

Počet cyklodnů: 4

Náročnost: Náročnost lehká (volitelně i náročnější), podpora autobusu (možnost volby krátké nebo delší trasy). Profil: Kolem Dunaje po rovině, stoupání jsou pouze na Jauerling (+ 700 výškových metrů) a ke klášteru Göttweig. Jezdíme většinou po asfaltových cyklostezkách (vyjímečně s krátkými šotolinovými úseky) a po málo frekventovaných silnicích.

3x nocleh se snídaní (1. noc v čtyřhvězdičkovém hotelu s bazénem + wellness ve Schlögenu, 2. a 3. noc v penzionu v Pergu)

dopravu lux. autobusem z Brna (svozy za příplatek)

přepravu jízdních kol v cyklovleku

účast sportovního instruktora CK, infomateriál 

pojištění CK proti úpadku

vstupy v rámci fakultativního programu:

muzea a hrady cca 8 €/os.

přívozy přes Dunaj 2,5–3 €/os. s jízdním kolem

rozhledna s muzeem minerálů Jauerling 2 €/os.

keltský skanzen 7,5 €/os.

Sleva za věrnost - zákaznická karta. Více informací zde.

100 Kč + volné poukay - skupiny od 20 osob

Komplexní cestovní pojištění u ERV a.s.  290 Kč

svoz do Brna (příplatek na osobu):

trasa C: Ostrava 350 Kč, Frýdek-Místek 300 Kč, Přerov 150 Kč, Olomouc 150 Kč
trasa B:
Hradec Králové 300 Kč, Pardubice 250 Kč, Vysoké Mýto 200 Kč, Svitavy 150 Kč

parkování na terminálu CK po dobu zájezdu 200 Kč/auto

jednolůžkový pokoj za příplatek, info v CK

servis jízdních kol ani lékařskou péči nezajišťujeme

Vendulka Jozifová, Pardubice, 3.5.2016
Vážení, byla jsem od 24.04.-28.05.2016 na cyklo kolem Dunaje s CK Victoria. Byla jsem ve společnosti dvou kamarádek, zajistili jste nám pro 3 pokoj. Ubytování,  snídaně, organizace vše bylo výtečné, přiblížení mikrobusem do Brna i zpět, opět ochotný řidič. Delegát Jirka i řidič Zdeněk, výborní, spolehliví chlapi, dlouho jezdím na různé akce, s vámi prvně a mohu napsat, ze jsme byly moc spokojené a budu doporučovat i dalším lidem nebo budu uvažovat o tom zase s vámi někam vyjet.V případě dotazů nás kontaktujte: dovolena@victoria-ck.cz. nebo na tel. čísle +420 545 213 101
Zájezd si můžete rezervovat kliknutím na řádek se zájezdem    
  Termíny a ceny

Nabídka slev

Objednávky zasílání

Smlouva o zájezdu

Newsletter

Nechcete propásnout akční nabídky a informace o novinkách?


Doprava na pobytová místa

Info

Kontakty

O nás

Platby

Ve všech pobočkách CK Victoria možná úhrada až 100% ceny zájezdu

Spojte se s námi!