Poznávací 2018

ZIMA 2019

LÉTO 2019

CYKLO 2019
Datum odjezdu: Datum příjezdu: Last Minute
  Okruh Švýcarskem, Chamonix a Lichtenštejnsko

 

1 SWCL


1. den: V odpoledních hodinách jsou možné svozy ze Slovenska (Žilina – Brno), odjezd z Brna je v cca 21:00 hod., přes Prahu a Rozvadov do Německa a Švýcarska.
2. den: dopoledne příjezd do malebného starobylého městečka s historickým jádrem ze 14. století - STEIN NAD RÝNEM. Pokračujeme ke světoznámým RÝNSKÝM VODOPÁDŮM, které budeme obdivovat z několika vyhlídek. Následuje projížďka lodí pod vodopády. Odpoledne přesun do Bernu, kde se při procházce městem seznámíme s katedrálou sv. Vincence, budovou parlamentu, centrem a hlavní třídou města. Dále zavítáme do krásného lázeňského města MONTREUX, zastávka v centru na břehu Ženevského jezera u sochy Fr. Mercuryho. Pokračujeme do MARTIGNY – bývalého římského sídla (koloseum, hrad..). Ubytování do 3*hotelu. Volno, možnost večeře, nocleh.
3. den: Po snídani odjezd do Francie do CHAMONIX, světoznámého horského městečka pod MONT BLANCEM, Cestou uvidíme vodopády, ledovce, přírodní scenérie. V Chamonix odpočinek, procházka po horském středisku s překrásnými pohledy na masiv Mont Blanc. Možnost výjezdu lanovkou na Planpratz (2.000 m.n.m., v provozu od června do září). Odpoledne odjezd do ŽENEVY. Zde můžeme obdivovat Anglickou zahradu, květinové hodiny, symbolický, 140 metrů vysoký vodotrysk na kraji jezera. Projížďka lodí po Ženevském jezeře (1 hod..). Dále uvidíme pobřežní promenádu, sídlo organizace OSN, atd. Po prohlídce okolí Ženevského jezera a části města přejezd do WANGENU, kde se nachází vzácná švýcarská památka – dřevěný most ze 14. století přes řeku Aare. Ubytování ve 3* hotelu, možnost večeře, nocleh. 
4. den: Po snídani odjezd do INTERLAKENU, prohlídka města s možností nákupu v obchodním domě Migros. Horskou krajinou přes další průsmyk se dostaneme do střední části Švýcarska, kde Vás čeká prohlídka malebného města LUZERNU.  Romantickou cestou kolem jezera VIERWALDSTATERSEE projedeme k bájnému ALTDORFU. Prohlédneme si město i sochu Viléma Tella, legendárního švýcarského hrdiny a poté zavítáme do SCHWYZU, kde vznikla švýcarská konfederace. Uvidíme malbami krásně vyzdobenou radnici a skanzen nejstarších domů Švýcarska.  Následuje průjezd horskými městy a vesnicemi kolem jezer  až  do GLARENSKÝCH ALP. Ve večerních hodinách příjezd do VADUZU, prohlídka hlavního města jednoho z nejmenších států světa, LICHTENŠTEJNSKÉHO KNÍŽECTVÍ. Možnost  nákupu   suvenýrů, čokolády. Odjezd do ČR.
5. den: Příjezd do ČR v časných ranních hodinách do Prahy (cca do 5:00 hod.) a do Brna (cca do 8:00 hod.).

2 SWCL


Program se stejným obsahem jako u 1 SWCL, navíc jeden den a jedna noc s poznáním oblasti kantonu Valis -  ZERMATT a MATTERHORN. 
Navíc zahrnuje: Po snídani odjezd do oblasti MATTERHORNU přes městečko Visp do Täsche, kde budeme pokračovat vláčkem nebo minibusy do ZERMATTU. Doporučujeme vyjet horským vláčkem (zubačkou) na vyhlídkovou plošinu GORNEGRAD (3.130 m.n.m.), kde je možnost vidět až 25 pohoří převyšující výšku 4.000 m.n.m., včetně MATTERHORNU (4.478 m.n.m.), nejvyššího vrcholu Švýcarska DUFOURSPITZE (4.636 m.n.m.), i největšího evropského ledovce, ležících v masivu Monte Rosa. Ubytování v 3*hotelu, možnost večeře, nocleh.
accka logo
CK JOSEF SKLENÁŘ – OSVĚTA HOŘOVICE
IČO 102 61 940
www.ck-osveta.cz
email: ischia@ck-osveta.cz
Telefon: 314 000 999, 311 514 545, 724 384 303

1 SWCL


autobusovou dopravu
1× ubytování s polopenzí (bufet)
1× ubytování se snídaní (servírovaná)
průvodce a služby CK
pojištění CK proti úpadku

2 SWCL


autobusovou dopravu
2× ubytování s polopenzí (bufet)
1× ubytování se snídaní (servírovaná)
průvodce a služby CK
pojištění CK proti úpadku

1 SWCL


večeře ve Wangenu (polévka nebo salát + hlavní jídlo + zmrzlina nebo dort) 700 Kč (26 €),
komplexní pojištění včetně storna 180 Kč/os.
jednolůžkový pokoj 1.700 Kč (65 €)
Doporučené kapesné na vstupy: cca 55 € (Rýnské vodopády, loď Ženeva, lanovka Chamonix – červen až září)
Svozy za příplatek po trase:  Žilina – Trenčín – Uherské Hradiště, Bratislava do Brna.

2 SWCL


večeře ve Wangenu (polévka nebo salát + hlavní jídlo + zmrzlina nebo dort) 700 Kč (26 €)
komplexní pojištění včetně storna 216 Kč/os.
jednolůžkový pokoj 2.300 Kč (88 €)
Doporučené kapesné na vstupy: cca 120 € (lanovka Gornegrad, lanovka Chamomix, Rýnské vodopády, loď Ženeva)
Svozy za příplatek po trase:  Žilina – Trenčín – Uherské Hradiště, Bratislava do Brna.


V případě dotazů nás kontaktujte: dovolena@victoria-ck.cz. nebo na tel. čísle +420 545 213 101
Zájezd si můžete rezervovat kliknutím na řádek se zájezdem    
  Termíny a ceny

Nabídka slev

Objednávky zasílání

Smlouva o zájezdu

Newsletter

Nechcete propásnout akční nabídky a informace o novinkách?


Doprava na pobytová místa

Info

Kontakty

O nás

Platby

Ve všech pobočkách CK Victoria možná úhrada až 100% ceny zájezdu

Spojte se s námi!