Poznávací 2019

ZIMA 2019

LÉTO 2019 kempy

LÉTO 2019

CYKLO 2019
Datum odjezdu: Datum příjezdu: Last Minute
  Norské Fjordy, hory, vodopády a ledovce

 

NOVINKA 2019

1. den: Odjezd z Brna v 1 hod., z Prahy ve 3.30 hod., přejezd Německa, trajekt do Švédska, během cesty ubytování (kemp/hostel, pokoje pro 4–6 osob).

2. den: Dopoledne přejezd po západním pobřeží Švédska, odpoledne + večer prohlídka přírodního parku Halle-Hunneberg s výskytem losů. Ubytování poblíž parku (hostel, 1x8-lůžkový, ostatní 2–4-lůžkové pokoje, společné sociální zařízení).

3. den: Dopoledne přejezd do norského hlavního města Oslo, krátká prohlídka města – Vigelandparken (rozsáhlý park se sochami Gustava Vigelanda), poloostrov Bygdoy s návštěvou muzeí vikinských lodí a lodě Fram, areál skokanských můstků Holmenkollen s lyžařským muzeem. Přesun na ubytování do oblasti Geilo (apartmány s vlastním sociálním zařízením, každý má 3 pokoje celkem pro 8 osob).

4. den: Průjezd náhorní plošinou Hardangeridda se zastávkami, nádrž Sysenvatn, vodopád Voringfoss, most přes Hardangerfjord, vodopád Steinsdalsfossen, odpoledne příjezd do Bergenu, procházka hanzovní částí Bryggen, rybím trhem, fakultativně výjezd lanovkou na horu Floyen. Ubytování u Bergenu (kemp, chaty pro 4 os. se společným sociálním zařízením v areálu kempu).

5. den: Přejezd kolem města Voss, vodopád Tvindefoss, soutěska Stalheimskleiva s vodopády (krátká procházka), plavba po fjordu Naeroyfjord, sněžná silnice Snovegen,

ubytování v údolí Utladalen (chaty pro 2–4 osoby se společným sociálním zařízením).

6. den: Dopoledne trajektem přes největší norský fjord Sognefjord, procházka k ledovci Nigardsbreen, přejezd přes nejvýše položenou silnici v Norsku Sognejfellsvegen

(1.434 m n. m.), kolem pohoří Jotunheimen na ubytování do oblasti Heidalu (kemp, 3 noci, chaty pro 2–6 osob se společným sociálním zařízením v areálu kempu).

7. den: Dombas, údolí Romsdalen, soutěska Slettafossen, zastávka u Stěny trollů, výjezd Cestou trollů, soutěska Gudbrandsjuvet, Geirangerfjord, v případě krásného počasí výjezd na vyhlídkovou horu Dalsnibba (1.500 m n. m.), návrat na ubytování.

8. den: Turistika v NP Dovrefjell (s možným výskytem pižmoňů), návrat na ubytování.

9. den: Ráno přejezd do Lillehammeru, celodenní pobyt – návštěva skanzenu, olympijského muzea, skokanských můstků, osobní volno. Večer odjezd z Norska, noční jízda přes Švédsko.

10. den: Trajektem do Dánska, přejezd přes Německo. Příjezd do Prahy cca ve 20–21 hod., kolem 23. hodiny příjezd do Brna.

– 8x nocleh (dle itineráře hostel, apartmán, chaty v kempech, většinou 2–6-lůžkové, společné sociální zařízení)

– 8x polopenze z polní kuchyně připravovaná doprovodným kuchařem

– dopravu lux. autobusem z Brna

– mezinárodní a vnitrostátní trajekty

– služby průvodce CK

– pojištění CK proti úpadku

– fakultativní vstupné v rámci společného programu cca 750 NOK a 300 SEK (ceny r. 2018): muzea v Oslo – Fram 80 NOK, vikinské lodě 50 NOK, Holmenkollen 120 NOK, lanovka Bergen 95 NOK, skanzen Lillehammer 160 NOK, plavba po fjordu Naeroyfjord 200 NOK, přírodní rezervace Hunneberg cca 300 SEK

Sleva za věrnost - zákaznická karta. Více informací zde.

– Komplexní cest. pojištění ERV a.s. 390 Kč

– parking na terminálu CK po dobu zájezdu 500 Kč/auto

– svoz do Brna (Olomouc, Přerov 150 Kč)V případě dotazů nás kontaktujte: dovolena@victoria-ck.cz. nebo na tel. čísle +420 545 213 101
Zájezd si můžete rezervovat kliknutím na řádek se zájezdem    
  Termíny a ceny
Kód Termín Dnů
/nocí
Vícelůžkové chatky v kempech
Cena za 1 osobu s polopenzí
Chatka
1 osoba
1 NOR 
12.7. - 21.7.2019
Ne
10/8
13990
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 

Nabídka slev

Objednávky zasílání

Smlouva o zájezdu

Newsletter

Nechcete propásnout akční nabídky a informace o novinkách?


Doprava na pobytová místa

Info

Kontakty

O nás

Platby

Ve všech pobočkách CK Victoria možná úhrada až 100% ceny zájezdu

Spojte se s námi!