ZIMA 2019

LÉTO 2019 kempy

LÉTO 2019

CYKLO 2019
Datum odjezdu: Datum příjezdu: Last Minute
  Jazyky na dovolené

mian_pic

Jazyky a cestování jdou ruku v ruce

 

Pokud Vás trápí, jak se na své dovolené domluvíte, můžete klidně všechny starosti hodit za hlavu. Delegáti a průvodci naší cestovní kanceláře cizí jazyky ovládají a budou Vám k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu. Pokud jste ale nezávislí a rádi spoléháte spíše na sebe, přišel patrně čas oprášit si své jazykové znalosti. Ve většině lokalit Vám poslouží angličtina jako univerzální jazyk. Pokud ale jedete do jinak mluvící země, větší dojem uděláte s jazyky místními, ať už je to němčina, italština, francouzština, španělština nebo jiný jazyk.

 

Nabídka jazykových kurzů je velmi široká; k výběru kurzu doporučujeme server Jazykovky.cz, kde naleznete kromě výborných jazykovek také recenze jazykových škol přímo od studentů. Některé jazykové školy nabízejí intenzivní a konverzační jazykové kurzy, které vám umožní si v krátkém čase oprášit znalosti jazyka. Svoji dovolenou si pak více užijete, přečtete si nápisy, pokonverzujete s místními a vaše zážitky nebude ochuzovat jazyková bariéra. Kombinace intenzivního kurzu a konverzace s rodilým mluvčím je pro rychlou přípravu ideální.

 

Pokud jste již vyčerpali většinu svého rozpočtu na snovou dovolenou, můžete zapátrat po kurzu ve slevě. Například na serveru Slevykurzů.cz prodávají jazykové školy poslední volná místa ve svých kurzech, a na taková místa dávají větší slevu. A pokud jste se k nabídce kurzů dostali až po začátku výuky, ničemu to nevadí. Do kurzů se dá přiskočit za běhu.

 

Pro náročnější studenty je vždy otevřena možnost studovat individuálně. V letních měsících je volných mnoho lektorů, kteří se Vám budou po dohodě ochotně věnovat a pomohou Vám promrskat základy jazyka i nejčastější konverzační témata, se kterými se můžete na dovolené setkat. Pokud se Vám poštěstí zařídit si lekce u rodilého mluvčího z oblasti, kam se chystáte, máte prakticky vyhráno - připraví Vás i na místní lidi a zvyklosti. S takovou praktickou průpravou si užijete dovolenou na 250%.

 

Pokud ale nemáte žádné základy cizího jazyka, tak nepočítejte s tím, že měsíc před dovolenou něco zachráníte. Na rozumné zvládnutí jazyka na základní úrovni počítejte půl roku intenzivní výuky (3x týdně a více) nebo 1 rok méně intenzivního kurzu. Záleží samozřejmě i na výukové metodě, vaší píli a schopnosti se učit. Ne každému jde jazyk úplně snadno a někomu může speciální výuková metoda pomoci k rychlejšímu postupu. Pokud ale hodláte do studia jazyka investovat minimálně rok, tak doporučujeme zvolit kurz, který vás připraví na mezinárodní jazykové zkoušky. Na těchto kurzech si dávají jazykovky hodně záležet a učí je ti nejlepší lektoři.

 

Často ale stačí k úspěchu jen velmi málo - zopakovat základy, promrskat slovíčka a trochu pokonverzovat s lektorem. To už je solidní základ pro nové zážitky i navazování přátelství s místními sousedy. Zopakujte si jazyk, dejte se do řeči a budete odjíždět o poznání bohatší, než z obyčejné dovolené.

 

 


Nabídka slev

Objednávky zasílání

Smlouva o zájezdu

Newsletter

Nechcete propásnout akční nabídky a informace o novinkách?


Doprava na pobytová místa

Info

Kontakty

O nás

Platby

Ve všech pobočkách CK Victoria možná úhrada až 100% ceny zájezdu

Spojte se s námi!