+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Filtr

Poloostrov Pelješac

Druhý největší poloostrov na Jadranu leží blízko starobylého Dubrovníku a přísluší do nejjižnější oblasti Chorvatska. Je 65 km dlouhý a pouze 3–7 km široký. S pevninou je spojen úzkou šíjí u městečka Ston. Spojení je možné též trajektem Ploče–Trpanj. Ve vnitrozemí se pěstuje vinná réva, v jihozápadní části se daří citrusům. Nejvyšším vrcholem je Sv. Ilija (961 m n.m.). Jsou zde krásné oblázkové pláže a jistota stabilního slunečného počasí.

Orebič

Je malebné městečko obklopené piniemi, palmami, oleandry a kaktusy. Orebič je znám jako domov mořeplavců, kteří zde od 13. století stavěli krásné kamenné domy. Příznivé větry a termické proudy v Pelješackém kanálu, oddělujícího Pelješac od ostrova Korčula, vytvářejí ideální podmínky pro surfování.

Stravování

Polopenze
snídaně – švédské stoly
• večeře – výběr z menu + salátový bufet
Nápoje k večeři ZDARMA!

O ubytování

Hotel KOMODOR**
Hotel pavilonového typu, leží asi 4 km od města Orebič. Jednoduché pokoje se starší výbavou jsou vhodné pro nenáročnou klientelu. Nižší standard je vyvážen příznivou cenou a ideální polohou v bezprostřední blízkosti 2 km dlouhé oblázkové pláže. Hostům je k dispozici restaurace, terasa, TV-místnost a malá samoobsluha. Sportovci využijí hřiště pro míčové hry a vodní sporty na pláži. V nedalekém kempu Perna si u delegáta CK můžete půjčit horská kola, míče apod. Jsou zde vynikající podmínky pro windsurfing nebo možnosti atraktivních výletů na ostrov Korčula, na který je z pláže krásný výhled. Check-in 12 hod., check-out 10 hod.

Typ ubytování

Ho. 1/2 park – jednoduchý, částečně zrenovovaný (koupelna, nátěry, okna) dvoulůžkový pokoj, orientace do parku, WC/sprcha. Možnost dítěte do 12 let bez lůžka.
Ho. 1/2 balkón, park – jednoduchý, částečně zrenovovaný (koupelna, nátěry, okna) dvoulůžkový pokoj s balkónem, orientace do parku, WC/sprcha. Možnost dítěte do 12 let bez lůžka.
Ho. 1/2+1 mořská strana – jednoduchý, částečně zrenovovaný (koupelna, nátěry, okna) dvoulůžkový pokoj, orientace do parku nebo na mořskou stranu, WC/sprcha. Možnost 1 přistýlky. Možnost dítěte do 12 let bez lůžka.
Upozornění: Maximální obsazenost pokojů 1/2 jsou 3 osoby, u pokojů 1/2+1 to jsou 4 osoby – velmi stísněné podmínky. Z pokoje na mořskou stranu nemusí být vidět moře.

Stravování

Polopenze
snídaně – švédské stoly
• večeře – výběr z menu + salátový bufet
Nápoje k večeři ZDARMA!

Tipy na výlety

Dubrovnik, Mostar, Medjugorje, Kravica, Korčula, Orebič, Mljet

Ostatní

Ideální podmínky pro surfaře

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní, zábavní a společenské aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku