+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Camping Perna

osoba od 1 314 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Druh ubytování Zařízený stan
Cyklistika:
Dětské hřiště: 300 m
Pes: 200 Kč/noc
Restaurace: 500 m
Rybaření:
Supermarket nebo minimarket: 200 m
Trekking nebo nordic walking
Volejbalové nebo beachvolejbalové hřiště: Zdarma
Vzdálenost na pláž: 200 m
Windsurfing nebo plachtění:

Filtr

Poloostrov Pelješac

Druhý největší poloostrov na Jadranu leží blízko starobylého Dubrovníku a přísluší do nejjižnější oblasti Chorvatska. Je 65 km dlouhý a pouze 3–7 km široký. S pevninou je spojen úzkou šíjí u městečka Ston. Spojení je možné též trajektem Ploče–Trpanj. Ve vnitrozemí se pěstuje vinná réva, v jihozápadní části se daří citrusům. Nejvyšším vrcholem je Sv. Ilija (961 m n.m.). Jsou zde krásné oblázkové pláže a jistota stabilního slunečného počasí.

Orebič

Je malebné městečko obklopené piniemi, palmami, oleandry a kaktusy. Orebič je znám jako domov mořeplavců, kteří zde od 13. století stavěli krásné kamenné domy. Příznivé větry a termické proudy v Pelješackém kanálu, oddělujícího Pelješac od ostrova Korčula, vytvářejí ideální podmínky pro surfování.

O kempu

Je položen asi 5 km od městečka Orebič. Z pláže se naskýtá nádherný pohled na město Korčula. Zrekonstruovaný kemp poskytuje zázemí 4* resortu. V areálu se nachází bankomat, obchod s potravinami a bar s rychlým občerstvením. V kempu jsou kvalitní sociální zařízení (fény). Pro sportovní vyžití slouží sportovní plocha pro beachvolejbal a půjčovna sportovních potřeb (windsurfy a kiteboardy). Škola windsurfingu v češtině. Místo doporučujeme všem zájemcům o klidnou a pohodovou dovolenou v krásné přírodě, u nejčistšího moře v Chorvatsku, a také milovníkům windsurfingu a kiteboardingu.

Pláže

Přímo ve středisku začíná rozsáhlá oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře.

Delegát CK

Ve středisku je česky mluvící delegát CK

Stravování

Vlastní

O ubytování

Zařízené stany jsou umístěny v polostínu stromů a od pláže vzdáleny asi 200 m.

Cena zahrnuje

  • ubytování v zařízených stanech
  • poplatek za vodu, elektřinu a plyn
  • pojištení CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • kauci 1.000 Kč (40 €)/stan

Vaše reference

29.6.2015 Eva, Ostrava
Ráda poděkovala za užasný týden dovolené ,tak jako každý rok s Vaší CK na Pelješaci v Chorvatsku .Velké díky také patří paní delegátce Janičce ,která je pořád usměvavá a moc milá.Jste skvělí tým a já Vám přeji mnoho milých klientu a moc se těším na příští dovolenou s Vámi.
S pozdravem a přání všeho dobrého Eva

22.6.2015 Libuše, Brno
V průběhu měsíce května a června jsem měla objednané dva Vaše pobyty, a to v kempu Dole v Živogošče a pak na poloostrově Pelješac. K přemístění jsem chtěla využít místní dopravu a zamýšlela jsem nejkratší spoj Ploče, Trpanj, Orebič.
Při plánování spojů mě také -jenom tak- napadlo, zda by se teoreticky nedal k cestě využít i Váš autobus, který v ten den ráno měl po příjezdu do Živogošče pokračovat ještě na Pelješac do Perny. Telefonickým dotazem v Brně jsem se zeptala, a tedˇ už musím jenom chválit: slečna operátorka iniciativně prověřila a zařídila tento nestandardní nápad a večer jsem od delegátů dostala zprávu, že můžeme autobus ck k přemístění využít. Váhali jsme, protože to byla cesta delší než zamýšlená s využitím trajektu, ale nakonec jsme ji zvolili. A teď kromě pochvaly posílám slečně operátorce, jejíž jméno bohužel neznám, ale mluvila jsem s ní v pondělí 1.6. v 9:03h, také moc a moc poděkování, protože díky ní jsem zažila nádhernou cestu s nezapomenutelnými výhledy na fantastickou krajinu a pěstírny mušlí u Stonu a celou vinařskou oblast, kdo to tam zná, ví, že tak nádherná cesta by mohla trvat celý den. Zážitků krásných tolik, jako další dovolená :-)
S poděkováním Libuše

11.9.2017 Jiřina, Cheb
Dobrý den, zúčastnila jsem se zájezdu do Chorvatska na poloostrově Pelješac v kempu Perna od 22.7. do 1.8.2017, je to již dlouhá doba, ale stále s vděkem vzpomínám na naší paní delegátku Janu Štastnou. Vyznačovala se nevšedním zájmem o spokojenost svých klientů, každé ráno přicházela s úsměvem jako sluníčko, podávala nám opakovaně a s trpělivostí informace, každé naše přání nebo připomínky řešila okamžitě. Měla perfekně promyšlené nabídky zájezdů, vše probíhalo hladce a bez problémů. Následně se zpětně zajímala , jak se nám zájezdy líbily... Vycházela nám ve všem vstříc. Jsem ji nesmírně vděčná i za to , že mi ochotně nabídla svůj vlastní batoh na kolo, když jsem si posteskla, že mi taška leze do kola. Po té odmítala jakoukoliv pozornost za nadstandartní pomoc. Plánovala jsem si, že ještě letos se tam vrátím, ale nemoce mých starých rodičů, mi v tom zabránily. Určitě se tam ráda vrátím i příští rok. Jsem již v důchodu, zažila jsem hodně delegátů, ale s takovým lidským a laskavým přístupem jsem se ještě nesetkala.

Stravování

Vlastní

Tipy na výlety

Dubrovnik, Mostar, Medjugorje, Kravica, Korčula, Orebič, Mljet

Ostatní

Půjčování sportovních potřeb (kola)

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní, zábavní a společenské aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku