+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Eva Sunny Hotel

osoba od 6 413 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Strava Polopenze
Druh ubytování Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou (s inf.), Dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkami (s inf.)
Minigolf:
Pes: Na vyžádání 10 €/den
Restaurace: V hotelu
Stolní tenis:
Supermarket nebo minimarket: 20–60 m
Tenisové kurty:
Trekking nebo nordic walking
Venkovní bazén: Hotel Carolina
Vzdálenost na pláž: 50–300 m
Wi-Fi:

Filtr

Ostrov Rab

Ostrov Rab je jednoznačně jedním z nejkrásnějších chorvatských ostrovů. Nachází se asi 80 km jižně od Rijeky, náleží do skupiny kvarnerských ostrovů, a patří mezi to nejlepší, co Chorvatsko může nabídnout. Naše cestovní kancelář je již několik let největším touroperátorem pro tuto destinaci.
Ostrov má bohatou vegetaci, členité pobřeží, průzračně čisté moře a spoustu historicky cenných architektonických památek. V úzkých uličkách starého města je vidět odraz staleté tradice středomořské kultury. Ne nadarmo se městu Rab říká malý Dubrovník. Nejenom množství historických památek, ale především křišťálově čisté moře sem každoročně láká tisíce turistů. Řada z nich se sem přijíždí i léčit. Ostrov Rab je mezinárodně uznávaným lázeňským místem s blahodárnými účinky pro alergiky a astmatiky. Spojení s pevninou je zajišťováno lodním trajektem ze Stinice, který je v provozu v denní době prakticky nepřetržitě. V letních měsících je možno využít i trajektové linky Lopar (Rab) – Valbiska (Krk). Tento lodní trajekt je delší a také finančně náročnější.

Suha Punta

Klidné letovisko ležící na zalesněném poloostrově, vzdálené asi 8 km od města Rab. Ideální místo k odpočinku pro všechny milovníky krásné přírody. Pobřeží je členité a skalnaté, zálivy a zátoky s krásnými romantickými písečnými nebo oblázkovými plážemi lemuje průzračné moře. Atmosféru umocňuje vůně borovic a cvrkot cikád. Turistické stezky vedou i do chráněné oblasti pralesa s původními duby. Pro cesty za kulturou a zábavou lze využít místních autobusových linek, popř. taxi. V blízkosti rezidence a hotelů jsou tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, beachvolejbalové hřiště, lesní trekingová stezka a příležitosti k provozování vodních sportů. Přímo u moře jsou plochy na cvičení. Pláže jsou přírodní kamenité s vybetonovanými platy pro slunění a upravenými vstupy do vody, místy oblázkové (obuv do vody doporučujeme). Středisko je vyhlášené mezi vyznavači naturismu (v blízkosti je FKK pláž – se zázemím včetně restaurace – za poplatek 10 HRK/den). Check-in 12 hod., check-out 9 hod (platí pro hotel i rezidenci).

Delegát CK

Na ostrově je česky mluvící delegát  CK, telefonický kontakt

Stravování

Polopenze v klimatizované restauraci (snídaně i večeře švédské stoly, k večeři 2 dcl nápoje zdarma – domácí víno, pivo, minerálka, džus)

O ubytování

Moderní hotel v zeleni, asi 150 m od moře. K jeho vybavení patří restaurace, aperitiv-bar, směnárna, sejf, TV místnost a terasa s posezením. Všechny pokoje mají balkón, pokoje s orientací na mořskou stranu jsou za příplatek. Nápoje k večeři zdarma. Dítě na přistýlce v pokoji se dvěma dospělými osobami má pobyt i polopenzi rovněž zdarma! Internet na recepci (30 min/20 HRK).

Typ ubytování

Ho. Superior 1/2+1 – dvoulůžkový pokoj, balkón, orientace na park, WC/sprcha, sat-TV, balkón. Možnost přistýlky.
Ho. Superior 1/2+1 – dvoulůžkový pokoj, balkón, orientace na mořskou stranu, WC/sprcha, sat-TV, balkón. Možnost přistýlky.
Ho. Standard Family Room 1/2+2 – dvoulůžkový pokoj, balkón, orientace na park, WC/sprcha, sat-TV, balkón. Možnonst 2 přistýlek.
Ho. Standard Family Room 1/2+2 – dvoulůžkový pokoj, balkón, orientace na mořskou stranu, WC/sprcha, sat-TV, balkón. Možnonst 2 přistýlek.

Upozornění: počet pokojů 1/2+2 je limitován!

Cena zahrnuje

  • ubytování v hotelu nebo rezidenci
  • polopenzi
  • ložní prádlo, ručníky, úklid
  • pojištění CK proti úpadku
  • pobytovou taxu

Stravování

Polopenze v klimatizované restauraci (snídaně i večeře švédské stoly, k večeři 2 dcl nápoje zdarma – domácí víno, pivo, minerálka, džus)

Tipy na výlety

Plitvická jezera, lodí okolní ostrovy

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní, zábavní a společenské aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku