+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Filtr

Ostrov Hvar

Chorvatsko je zemí bezpočtu přírodních krás, zemí stovek letovisek a zemí tisíce ostrovů. Ale ostrov Hvar je pouze jeden. Moře je tu ještě průzračnější, slunce ještě hřejivější a levandule ještě voňavější. Je to ostrov s bohatou historií jónských Řeků, Římanů a Benátčanů, je to ostrov rybolovu, vinné révy, fíků, levandule a rozmarýnu. Je to ale též ostrov zaslíbený turismu, kde za zvuku cikád a exotické vůně subtropických rostlin užívají odpočinku, relaxu a romantiky turisté z celého světa.
Vítejte v harmonii přírody... vítejte na ostrově slunce... vítejte na Hvaru!

Stari Grad

Je nejstarší osadou na ostrově, založenou jónskými Řeky r. 384 př. n. l. Z doby řeckého osídlení se zde zachovaly kyklopské hradby. Nejnavštěvovanější památkou ve městě je letní sídlo básníka Hektoroviče ze 16. století. V současné době je Stari Grad oblíbeným letoviskem, ležící v hlubokém Starigradském zálivu v severozápadní části ostrova. Z nedalekého přístavu má Stari Grad trajektové spojení nejenom se Splitem, ale i s Vela Lukou na Korčule, s Visem, Dubrovnikem a ostrovem Lastovo.

Stravování

All Inclusive Light
• snídaně, obědy i večeře švédské stoly
• k obědu a večeři neomezená konzumace točených nealkoholických a domácích alkoholických nápojů (pivo, víno)
• odpolední zmrzlina pro děti
• 1× týdně typická dalmátská večeře Bar u bazénu a Lobby bar u recepce nejsou součástí služeb All Inclusive Light

O ubytování

All Inclusive hotel a depandance LAVANDA***
je součástí hotelového komplexu, který tvoří hotely Arkada, Lavanda a Helios. Hotel Lavanda byl částečně zrekonstruován a poskytuje slušné ubytování odpovídající standardu 3* hotelu. Leží v přímém sousedství hotelu Arkada, asi 800 m od centra městečka Stari Grad. K jeho návštěvě je možno využít lodní taxi nebo pěší procházku okolo pobřeží. Hotel Lavanda se skládá z hlavní budovy a depandantu. Součástí výbavy je recepce, restaurace, aperitiv bar, terasa a sejf. Wi-fi zdarma u bazénu a recepce. Před hotelem je parkoviště, venkovní bazén (s lehátky – limitovaný počet) a dětský bazén se sladkou vodou. Vzdálenost k moři je cca 50 m, pláže jsou převážně kamenité nebo betonová plata. U hotelu Arkada je též oblázková pláž. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové kurty, hřiště pro míčové hry, stolní tenis, minigolf a hřiště pro plážový volejbal. Okolí je vhodné i pro cykloturistiku, v blízkosti je půjčovna jízdních kol a skútrů. Check-in 14 hod., check-out 9 hod.

Typ ubytování

Hotel LAVANDA***
disponuje klimatizovanou restaurací, recepcí, výtahem a bazénem s barem, který není součástí služeb All Inclusive Light.
Ho. 1./2+1 balkón, klima, mořská strana - dvoulůžkový částečně zrekonstruovaný  pokoj v hlavní budově, WC/sprcha, sat-TV, telefon, balkón, klima, orientace na mořskou stranu. Možnost jedné přistýlky.
Ho. 2/2 balkón, klima, mořská strana (Family Suite) - Dva dvoulůžkové částečně zrekonstruované pokoje v halvní budově s denní místností a lednicí, WC/sprcha, sat-TV, telefon, balkón, klima, orientace na mořskou stranu. Family Suite má charakter prostorného hotelového apartmánu.

Depandance LAVANDA***

leží v bezprostřední blízkosti hlavní budovy. Bazén, stejně jako restaurace, umístěná v hlavní budově hotelu je společná pro všechny klienty. Bar u bazénů není součástí služeb All Inclusive Light.
d. Ho. 1/2+(1) balkón, mořská strana - dvoulůžkový částečně zrekonstruovaný, prostorově menší pokoj v depandantu, WC/sprcha, sat-TV, telefon, balkón, orientace na mořskou stranu. Možnost jedné sofa přistýlky pro dítě do 14 let.
d. Ho. 1/2+1/2 balkón, mořská strana (Family Room) - dvě vzájemně propojené, dvoulůžkové, prostorově menší pokoje depandantu, 2× WC/sprcha, sat-TV, telefon, balkón, orintace na mořskou stranu.

Stravování

All Inclusive Light
• snídaně, obědy i večeře švédské stoly
• k obědu a večeři neomezená konzumace točených nealkoholických a domácích alkoholických nápojů (pivo, víno)
• odpolední zmrzlina pro děti
• 1× týdně typická dalmátská večeře Bar u bazénu a Lobby bar u recepce nejsou součástí služeb All Inclusive Light

Tipy na výlety

Hvar, Jelsa, Vrboska, Bol (Brač), Stupišče, Ivandolac, Glavica, Zavala, Sv. Nedelja

Ostatní

Další služby, které jsou součástí programu All Inclusive Light:
Animační programy, bazén u hotelu Lavanda s lehátky a slunečníky (omezený počet), minigolf, beach-volejbal, tenisové kurty (rakety vlastní), wi-fi u bazénu a u recepce, sejf na recepci.

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní, zábavní a společenské aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku