+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Apartmánový penzion Klaričić

osoba od 6 291 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Strava Polopenze
Druh ubytování Apartmán pro 2 osoby (s inf.), Apartmán pro 2 osoby s možností přistýlky (s inf.)
Možnost grilování:
Pes nepovolen:
Restaurace: 150 m
Rybaření:
Satelitní TV:
Supermarket nebo minimarket: 250 m
Vzdálenost na pláž: 150 m
Wi-Fi: Zdarma

Filtr

Makarská riviéra

Makarská je bezesporu jedna z nejkrásnějších destinací chorvatského pobřeží. Tato oblast patřila vždy nejnavštěvovanějším oblastem Jadranu. Začíná asi 60 km jižně od Splitu a roprostírá se v délce 70 km od Brely až po Gradac. Je chránění monumentálním pohořím Biokovo s nejvyšší horou sv. Jure (1762 m. n. m.). Má nějvětší zalesnění z celého dalmátského pobřeží, překrásné oblázkové pláže, neuvěřitelně čisté moře a velice teplé a stabilní počasí. Centrem oblasti je městečko Makarska.

Porat

Středisko Živogošče navazuje na Igrane. Dříve rybářská osada, dnes malé přímořské letovisko, chráněné pohořím Biokovo, ukryté do bujné vegetace s nádhernými oblázkovými plážemi. V 18. stol. zde byl postaven františkánský klášter s kostelem. Nedaleko od něj je do skály vytesán antický nápis se zprávou o prameni, jež zde tryská a o nymfě, jíž je pramen zasvěcen. Privátní apartmány a apartmánový penzion jsou v části Živogošče-Porat a leží podél pobřeží. Blízko je také prodejna potravin, restaurace a cukrárna. Pobyt zde je vhodný pro zájemce o klidnější dovolenou.

Delegát CK

Česky mluvícího delegáta je možno v přípádě nutnosti kontaktovat telefonicky.

Stravování

Polopenze (snídaně kontinentální, večeře jednotné menu + 0,2 l vína nebo nealko/os.)

O ubytování

Apartmánový penzion KLARIČIČ*** je moderní vilka v zahradě poskytující příjemný stín. Stojí ve svahu přímo nad mořem asi 150 m od nádherné oblázkové pláže. Disponuje osmi dvoulůžkovými studii s možností přistýlek. Každé studio má koupelnu/WC, vybavenou minikuchyňku, balkón a klimatizaci. Pobyt je s polopenzí v klimatizovaném grill-baru s venkovním posezením v zahradě domu. Parkování je zajištěno u objektu na zastíněné ploše. Wi-Fi zdarma. Check-in 14 hod., check-out 9 hod.

Typ ubytování

So. 1/2+1 – klimatizované dvoulůžkové studio s balkónem, WC, sprcha, sat-TV, Wi-Fi, vybavená minikuchyňka. Možnost jedné přistýlky (sofa) do 14 let. Klimatizace v ceně.

Cena zahrnuje

  • ubytování v penzionu, apartmánech nebo studiích
  • polopenzi a použití kuchyňky v penzionu
  • ložní prádlo, ručníky a závěrečný úklid
  • pojištění CK proti úpadku
  • pobytovou taxu

Vaše reference

Dobrý den,
moc dekujeme zamestnancum cestovní kanceláre za zprostredkování pekné dovolené.Se službami cestovní kanceláre Victoria jsme byli moc spokojeni. Od ridicu autobusu, kterí byli ochotní, úžasne o nás pecovali. Príjemní delegáti, vše výborne fungovalo. Ubytování v Živogošce v apartmánu Klaricic s polopenzí, bylo vynikající, domácího typu. Cítili jsme se skvele, pocasí nám vyšlo nádherne. Moc dekujeme, rádi s vámi budeme cestovat i príšte.

Stravování

Polopenze (snídaně kontinentální, večeře jednotné menu + 0,2 l vína nebo nealko/os.)

Tipy na výlety

Hvar, Brač, Biokovo, Makarska, Imotski, Mostar, Medjugorje, Kravica, Dubrovnik, Cetina, Pelješac, Korčula

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní, zábavní a společenské aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku