+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Hotel Podgorka

osoba od 6 340 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Strava Polopenze
Druh ubytování Dvoulůžkový pokoj (s inf.), Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou (s inf.)
Billiard:
Pes nepovolen:
Plážový servis: 20–40 HRK
Potápění: od 250 HRK
Restaurace: 0/50 m
Rybaření:
Satelitní TV:
Supermarket nebo minimarket: 150/300 m
Tenisové kurty:
Vzdálenost na pláž: 20–150 m

Filtr

Makarská riviéra

Makarská je bezesporu jedna z nejkrásnějších destinací chorvatského pobřeží. Tato oblast patřila vždy nejnavštěvovanějším oblastem Jadranu. Začíná asi 60 km jižně od Splitu a roprostírá se v délce 70 km od Brely až po Gradac. Je chránění monumentálním pohořím Biokovo s nejvyšší horou sv. Jure (1762 m. n. m.). Má nějvětší zalesnění z celého dalmátského pobřeží, překrásné oblázkové pláže, neuvěřitelně čisté moře a velice teplé a stabilní počasí. Centrem oblasti je městečko Makarska.

Podgora

Je nazývána perlou Jadranu. Leží asi 10 km jižně od Makarske, pod masivem Biokova. Původně obec na horském úbočí sestoupila k vodě a vytvořila krásné letovisko v zálivu tvořeném dlouhou pláží z bílých oblázků. Dominuje mu památník „Galebova krila“ – symbol vzniku jugoslávského námořnictva. Lázeňská promenáda s palmami patří k nejkrásnějším v Dalmácii. Průzračně čisté moře, bílé oblázky, romantické kavárničky ve stínu palem a v pozadí příkré svahy Biokova – tato scenérie řadí Podgoru k nejhezčím místům na Jadranu. Prožijete tu klidnou dovolenou uprostřed přírody, doplněnou příjemnými večerními procházkami spojenými s návštěvou kaváren nebo restaurací a s ochutnávkou místních specialit.

Delegát CK

Česky mluvící delegát je pro destinaci Podgora ubytován v hotelu Rivijera (Makarska). V případě potřeby telefonický kontakt.
Check-in a check-out a místní transfer klientů CK zajišťuje partnerská agentura Punta Tours Podgora.

Stravování

 • Polopenze
  • snídaně – švédské stoly
  • večeře – švédské stoly

O ubytování

Tradiční a nejznámější hotel Podgory leží v centru městečka na pobřežní promenádě, přímo u nádherné oblázkové pláže. Hostům slouží restaurace, aperitiv bar, kavárna s terasou, bankomat, sejf a TV-místnost. Vedle hotelu internetová kavárna (15 min/10 HRK). Ke sportovnímu vyžití slouží tenisový kurt, biliár a kuželky. Možnost provozování vodních sportů. Pláž je oblázková, asi 20 m od hotelu, s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Check-in 12 hod., check-out 9 hod.

Typ ubytování

Ho. 1/2, 1/2+1 lodžie event. balkón, park, sat-TV 2-lůžkový pokoj s balkónem nebo lodžií, sprcha, WC, sat-TV, telefon, možnost přistýlky. V pokoji Ho. 1/2+1 je možné ubytovat i čtvrtou osobu bez samostatného lůžka – dítě 0–6 let na lůžku s rodiči. Cena viz kalkulace.

Cena zahrnuje

 • ubytování v hotelu
 • polopenzi
 • ložní prádlo, ručníky a závěrečný úklid
 • pojištění CK proti úpadku
 • pobytovou taxu

Stravování

 • Polopenze
  • snídaně – švédské stoly
  • večeře – švédské stoly

Tipy na výlety

Hvar, Brač, Biokovo, Makarska, Imotski, Mostar, Medjugorje, Kravica, Dubrovnik, Cetina, Pelješac, Korčula

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní, zábavní a společenské aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku