+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Orsera Camping Resort

osoba od 2 514 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Druh ubytování Mobilní dům Lux, Zařízený stan
Animace: Zdarma
Aquapark: 5 km
Automatická pračka: 45 HRK
Cyklistika:
Dětské hřiště:
Jízda na koni: 10 km
Možnost grilování: Plyn
Pes: Stan
Pes nepovolen: Mobilehome
Plážový servis: 20 HRK/den
Potápění:
Restaurace: V kempu
Rybaření: 20 €/den
Stolní tenis: Za poplatek
Supermarket nebo minimarket: 1500 m
Tenisové kurty: 2 km
Trekking nebo nordic walking
Volejbalové nebo beachvolejbalové hřiště: Zdarma
Vzdálenost na pláž: 200 m
Wi-Fi: Zdarma

Filtr

Istrijský poloostrov

Největší poloostrov Jadranu a také největší rekreační oblast Chorvatska. Je to kraj, kde harmonicky splývají antický amfiteátr, středověké baziliky a kamenná městečka s moderními turistickými komplexy s veškerým kulturním a sportovním vybavením, bohatou nabídkou obchodů a životem, který uspokojí i náročné hosty. Nejvíce letovisek, hotelů a kempů najdeme na západním pobřeží, které je převážně nízké, bohatě členité s četnými zátokami. K jižní části poloostrova přiléhají malé skupiny ostrůvků, z nichž nejznámější Brijuni Vás uchvátí svou přírodní krásou, pro kterou byly vyhlášeny národním parkem. Krásná příroda, čisté moře, dobře vybavená turistická centra a pohostinné obyvatelstvo jsou hlavním, nikoliv však jediným důvodem, proč tisíce turistů ze všech částí Evropy přijíždí každoročně na istrijskou riviéru. Na mimořádném rozvoji turistiky v tomto regionu má velkou zásluhu i snadná dopravní dostupnost a dobrá silniční i železniční síť, která spojuje Istrii se všemi hlavními dopravními cestami v Evropě.
Vítejte na Istrii!

Vrsar

Starobylý přístav Vrsar leží asi 10 km jižně od Poreče; zdejší atmosféru si oblíbil i slavný Casanova. Díky přírodě a historii je Vrsar jedním z nejkrásnějších míst ve Středomoří. Malebné historické části, ležící stupňovitě na kopci nad mořem, dominuje bývalá biskupská rezidence (kaštel Vergolini). Strmé, klikaté uličky se točí až k moři. Pobřeží je členité s četnými ostrůvky. Jižně od Vrsaru je jedna ze zajímavostí Istrie – Limský kanál (rezervace s chovem ryb a mušlí), zařezávající se v délce 9 km do krasového pobřeží. Jeho skalnaté břehy dosahují výšky až 100 m. V okolí jsou upravené a značené cyklistické stezky.

O kempu

Je kvalitní, dobře vybavený a udržovaný resort, ležící podél 900 m dlouhého pobřeží na okraji malebného, architektonicky zajímavého Vrsaru. Kouzelnou atmosféru resortu dotváří pohled na 18 blízkých ostrůvků rozesetých na hladině Jadranu. Nádherné výhledy skýtá nově zrekonstruovaná restaurace Vala a Beach Bar Vala, kde jednou týdně probíhají taneční večery. V resortu je k dispozici malý kiosek s potravinami, stánek se zeleninou, bankomat a v blízkosti recepce Wi-Fi zóna zdarma. Jsou zde ideální podmínky pro potápění (možnost absolvování potápěčského kurzu), na pláži je půjčovna lodiček a šlapadel. V hlavní sezóně probíhají sportovní animace, denně ranní cvičení, nordic walking, strečink, večer živá hudba. Nedaleko kempu je beachvolejbalové hřiště, ve Vrsaru půjčovna kol a skútrů. Okolí Vrsaru láká k mnoha atraktivním výletům.

Sportovní, zábavní a společenské aktivity

Jsou zde ideální podmínky pro potápění (možnost absolvování potápěčského kurzu), na pláži je půjčovna lodiček a šlapadel.
V hlavní sezóně probíhají sportovní animace, denně ranní cvičení, nordic walking, strečink, večer živá hudba. Nedaleko kempu je beachvolejbalové hřiště, ve Vrsaru půjčovna kol a skútrů.
Okolí Vrsaru láká k mnoha atraktivním výletům

Pláže

Hlavní pláž je betonová s prostory na slunění a upravenými vstupy do vody.
V blízkosti našich mobilních domů a stanů jsou menší oblázkové pláže.
Obuv do vody doporučujeme.

Delegát CK

Ve středisku je česky mluvící delegát CK

Stravování

Vlastní

O ubytování

Mobilní domy jsou umístěny terasovitě nad recepcí kempu, asi 200 m od pláže. Mobilní domy č. 11–14 jsou umístěny v nové zóně Bella Vista, kaskádovitě na terasách, v blízkosti stanů CK Victoria. Zóna Bella Vista je za příplatek.
Zařízené stany jsou postaveny v polostínu stromů, asi 200 m od pláže.

Cena zahrnuje

  • ubytování v mobilních domech/zařízených stanech
  • poplatek za elektřinu, vodu a plyn
  • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • kauci 1.000 Kč (40 €)/stan
  • kauci 2.000 Kč (80 €)/mobilní dům

Vaše reference

21.6.2015 Radka, Česká Lípa
Dobrý den,byla jsem s vámi na dovolené v campu Orsera ve městě Vrsar. Chtěla bych moc poděkovat,dovolená byla úžasná i přes ne vždy dokonalé počasí. A především jsem nadšená z řidičů, podle mě je to opravdu poklona pro ně, že jsou tak trpěliví a klidní. Kdyby jste mi mohli prosím prozradit jména řidičů co jeli patrovým autobusem z Vrsaru přes Brno až do Prahy ze soboty 20.6. na neděli 21.6. Jediné vím, že se jmenovali Mirek a Marek, nemýlím-li se.
Děkuji mnohokrát

14.9.2015 Irena, Brno
Dobrý den, včera jsme se vrátili ze 14 denní pobytu ve Vrsaru-Orsera. Chtěla bych touto cestou Vám všem a hlavně paní delegátce poděkovat, za krásné 2 týdny dovolené. Profesionální přístup delegátky, byla vždy vstřícná, ochotná, milá, krásné prostředí kempu i krásné počasí nám připravili nádhernou dovolenou, za kterou ještě jednou děkujeme a těšíme se na další dovolenou s Vaší cestovní kanceláří.

15.9.2015 Blanka, Sadov
Dobry den, chtěla bych touto cestou poděkovat delegátce z kempu Orsera ve Vrsaru. Po celou dobu naší skvělé dovolené v tomto kempu se o nás dobře starala. Rovněž bych chtěla pochválit služby spojené s ubytováním ve stanech a to hlavně čistotu záchodů a sprch. Byla to pro nás krásná dovolená za velmi příznivou cenu a doufám, že příští sezonu 2016 opět budeme cestovat s vaší CK.

Jindřiška
Dobrý den!
Konečně se dostávám k tomu, abych Vám napsala a poděkovala za krásnou dovolenou. Byly jsme se sestrou v kempu ORSERA ve Vrsaru a moc se nám tam líbilo. Organizace Vaší CK byla bezchybná, cesta jako vždy příjemná, žádná zdržení, žádné problémy. No a pobyt byl parádní. Kemp pěkný, čistý, stany v pořádku, krásné výlety a super koupání. Moc se nám líbilo, že kolem pláže byly stromy a mohly jsme tak odpočívat i ve stínu. A kousíček od kempu krásné, starobylé městečko. Kdo chtěl, měl v kempu klid, kdo chtěl noční život, zašel si do městečka. Bylo tam prostě všechno, co je třeba ke spokojené dovolené. K pohodě hodně přispěla svojí prací i paní delegátka Roušalová. V neděli nás vzala na procházku do městečka, řekla nám o jeho historii a zajímavostech, ukázala nám, kde co je, kam můžeme chodit nakupovat, kde kotví loď na výlety, zavedla nás na super zmrzlinu. Byla to krásná a pro nás i užitečná procházka. I na lodních výletech se nám věnovala, všechno řekla, ochotně vysvětlila. Patří jí od nás pochvala. I naše další sestra se svojí dcerou, které byly s Vámi v kempu Orsera v roce 2015 na paní delegátku rády vzpomínají. Právě ony nám tento kemp doporučily.
Takže Vám touto cestou velmi děkuji za vydařenou dovolenou.
Přeji Vám, aby všichni vaši klienti byli tak spokojeni, jako my.

2018, Roman a Hana, Benešov nad Ploučnicí
Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat delegátce pí.Mirce Roušalové za milé chování, vstřícné vystupování a za vzorné delegátské služby, kterými nám zpříjemnila pobyt v kempu Orsera ve Vrsaru, kde jsme byli od 14. - 27.9.2018. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

2018 Michaela
Dobrý den,
byli jsme s Vaší cestovní kancelárí v roce 2018 na dovolené.
So 1.9.2018 So 8.9.2018
UBYTOVÁNÍ stan CHORVATSKO Istrie - Vrsar
Chteli jsme touto cestou podekovat Vaší delegátce p. Roušalové za príjemný prístup a maximální informovanost po celou dobu našeho pobytu. Empatická delegátka je výhrou každé cestovní kanceláre.
Dekujeme a tešíme se letos na další pobyt na Vrsaru.

Děkuji za pěknou dovolenou a paní delegátce Roušalové Miroslavě za perfektní vedení, průvodcování a ochotné doporučení na všechna místa i akce v místě konané. Rovněž ráda poděkuji za doporučení, vysvětlení a ochotné vyřízení vaší zaměstnankyně na pobočce v Ostravě.

Stravování

Vlastní

Tipy na výlety

Poreč, Limský záliv, Rovinj, Pula, Brijuny, Benátky

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní, zábavní a společenské aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku