+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Filtr

Istrijský poloostrov

Největší poloostrov Jadranu a také největší rekreační oblast Chorvatska. Je to kraj, kde harmonicky splývají antický amfiteátr, středověké baziliky a kamenná městečka s moderními turistickými komplexy s veškerým kulturním a sportovním vybavením, bohatou nabídkou obchodů a životem, který uspokojí i náročné hosty. Nejvíce letovisek, hotelů a kempů najdeme na západním pobřeží, které je převážně nízké, bohatě členité s četnými zátokami. K jižní části poloostrova přiléhají malé skupiny ostrůvků, z nichž nejznámější Brijuni Vás uchvátí svou přírodní krásou, pro kterou byly vyhlášeny národním parkem. Krásná příroda, čisté moře, dobře vybavená turistická centra a pohostinné obyvatelstvo jsou hlavním, nikoliv však jediným důvodem, proč tisíce turistů ze všech částí Evropy přijíždí každoročně na istrijskou riviéru. Na mimořádném rozvoji turistiky v tomto regionu má velkou zásluhu i snadná dopravní dostupnost a dobrá silniční i železniční síť, která spojuje Istrii se všemi hlavními dopravními cestami v Evropě.
Vítejte na Istrii!

Lanterna u Poreče

Poloostrov Lanterna leží v nejsevernější části Porečské riviéry. Od Poreče leží 9 km severně a od Novigradu 7 km jižně. Území nabízí úplnou infrastrukturu pro moderní, aktivní dovolenou uprostřed nádherné středomořské přírody.

O kempu

Lanterna Premium Camping Resort je jedním z nejznámějších, největších a nejlépe vybavených resortů v celém Chorvatsku s fantastickým umístěním u moře na zalesněném poloostrově Lanterna.

Vybavení

Restaurace, bary, pizzerie, fast-food, supermarket, pekárna, stánek s čerstvým ovocem a zeleninou, prodejna čerstvých ryb, prodejna suvenýrů a domácích produktů, bankomat, směnárna a recepce.

Sportovní, zábavní a společenské aktivity

 • Aquamar Lanterna – rodinný sladkovodní park vyhřívaný na 28 °C o celkové ploše 1.525 m2 s tobogány a dalšími vodními atrakcemi cca 150 m od našich mobilních domů
 • Vodní dětské hřiště s bazény vyhřívanými na 30 °C
 • Hlavní bazén s mořskou vodou o ploše 727 m2
 • Celkem 16 bazénů s vodní plochou 2.600 m2
 • Wellness Mediteran Spa s nabídkou masáží na pláži
 • V-Sport Park – sportovní zóna (tenis, víceúčelové hřiště, beachvolejbal, skate park, stolní tenis)
 • Terra Magica Adventure Minigolf – zážitkový minigolf
 • Stay Fit – celodenní programy pro zdravý životní styl (aerobik, zumba, nordic walking, jóga, pilates, aquaaerobik, aqua dance, cyklistika apod.
 • Mořské vodní atrakce – motorové čluny, vodní šlapadla, kajaky, nafukovací atrakce apod.
 • Music & Fun – zábavní hudební a taneční večery pro všechny věkové skupiny
 • Dětské kluby – Maro Baby Club (0–3 roky), Maro Club (3–7, 7–12 let), Teens Lounge (12+), Maro Playzone
 • Restaurace a bary – Trattoria La Pentola, Oliva Grill, Tuna Bay Grill, Restoran Greno Duro, Pizzeria Kras, Mezzino Street, Cafe Belvedere, Movida Bar Beat Bench Club, Mezzino Snack Bar, Zoo Beach Bar
 • Lanterna Summer Nights – letní noci plné zábavy
 • Piazza – centrální náměstí s obchody, bary, společenskými a relaxačními plochami.

Pláže

Val Adria Sandy Family Plaža s bazénem a barem (cca 500 m od mobilních domů č. 15 a 16);
Val Marbello Family Plaža (nejblíže od našich mobilních domů – cca 300 m). 3 km dlouhá písečno-štěrková pláž střídavě s kameny a betonovými platy s upravenými vstupy do vody. Travnaté a oblázkové plochy na slunění.
Pláže jsou oceněny Modrou vlajkou za čistotu moře. K pronájmu slunečníky a lehátka. Obuv do vody doporučujeme.

Delegát CK

Ve středisku působí česky mluvící delegát CK.

Stravování

Vlastní (v kempu je restaurace, pizzerie, fast-food, supermarket, prodejna ryb, stánky s ovocem a zeleninou, pekárna, ...)

O ubytování

Mobilní dům Premium Exclusive Grand:
Jsou umístěny v zóně Bernazza v severovýchodní části kempu v tzv. „Tarske uvale“, cca 200 m od aquaparku a cca 500 m od pláže.
Mobilní dům Lux a Lux Grand:
Mobilní domy jsou umístěny asi 30 m nad mořem. Vzdálenost k nejbližší pláži Val Marbello Family Plaža je cca 300 m z kopce. V blízkosti mobilních domů se nachází soustava bazénů pro děti. Mobilní domy Lux č. 15 a 16 jsou umístěny JZ od recepce, tzn. cca 2 km od ostatních mobilních domů CK Victoria.
Nejbližší pláž Val Andria Sandy Family Plaža je od nich vzdálena asi 300 m, dětský aquapark cca 2 km.

Cena zahrnuje

 • ubytování v mobilních domech
 • poplatek za vodu, elektřinu a plyn
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • kauci 2.000 Kč (80 €)/mobilní dům Lux/Lux Grand
 • kauci 4.000 Kč (150 €)/mobilní dům Premium Exclusive Grand

Vaše reference

Mladá Boleslav
Chtěli bychom velice pochválit delegáta Juraje Hádera. Opravdu velká pochvala. Byl velice vstřícný, milý, obětavý, veselý, dokázal se vším skvěle a trefně poradit, to vše by asi delegát měl mít. Jenže on byl více než to. Děti ho šíleně zbožňovaly, on k nim tu cestičku s láskou opětoval. Na konci zájezdu se s ním všechny děti loučily a nechtěly ho skoro opustit. Moc se s ním vyřádily. Opravdu delegát jak se patří, se vším co mám mít a navíc své kouzlo osobnosti.
JEN CHVÁLÍME. A troufám se mluvit za ostatní "účastníky zájezdu" toho týdne v Lanterně. Samozřejmě také chválíme veškeré služby a ubytování vaší CK, byli jsme již potřetí od vaší cestovní kanceláře a plně spokojeni :):):) Můžeme jen doporučit :):):)

25.7.2015 Renata, Břeclav
Dobrý den,
chtěla bych velice poděkovat Vaší cestovní kanceláři za výborně strávenou dovolenou,ubytování v mobilhome Grand lux - perfektní, čisté, vše plně fungující a kemp Lanterna - celkově na vysoké úrovni, okolní pláže úžasné. Celkový dojem samozřejmě umocnilo krásné počasí a křišťálové moře.
Velice děkujeme a můžeme dovolenou s Vámi jen doporučit!!!

8.7.2015 Marcela, Josefův Důl
Dobrý den,
tímto chci poděkovat za péči slečny Kateřiny Veselé z kempu Lanterna u Poreče, kdy se nám věnovala výborně. Jen jsem ji litovala, když jsem osobně zažila skupinu z Hustopeče u Brna. Byly to ženy, které nebraly ohledy na ostatní a každou noc řádily. Ještě jednou tímto děkuji a doufám, že se se slečnou delegátkou shledáme i příští rok. S přátelským pozdravem.

12.9.2017 Kamila
Dobrý den chtěla bych pochválit a poděkovat za báječného delegáta p.Hádera. Díky němu a jeho službám nám (bohužel) skončila úžasná dovolená v Lanterně. Děkujeme moc.

30.7.2017 Jiří
Dobrý den, včera jsem se vrátil z dovolené v kempu Lanterna v Chorvatsku, kde jsem byl s vaší cestovní kanceláří. Musím poděkovat za vysokou kvalitu služeb delegáta Juraje Hádera, skvělý a milý přístup, okamžité vyřešení všech drobných problému, povedený výlet lodí do Novigradu, neustálá starost, zda je vše v pořádku a máme se dobře. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na dovolenou 2018. PS. Jen malý námět na možné vylepšení už tak výborných služeb, které v Lanterně poskytujete...plynový gril u mobilhomu.

21.7.2017 Lukovany
Dobrý den, minulý týden jsme s Vaší cestovní kanceláří navštívili Chorvatsko – kemp Lanterna. S Vaší cestovní kanceláři jsme necestovali poprvé, proto bych Vám touto cestou chtěla sdělit, že delegát p. Juraj Háder, který v tomto kempu působí, je skvělý člověk. Vždy nám poskytl naprosto vyčerpávající, velmi zajímavé a užitečné informace a myslíme si, že mnohdy to bylo i silně nad rámec povinností delegáta. Byli jsme velice spokojeni a z pana Hádera nadšeni. Vaší cestovní kanceláři dělá dobré jméno a patří mu za to náš velký dík.

Stravování

Vlastní (v kempu je restaurace, pizzerie, fast-food, supermarket, prodejna ryb, stánky s ovocem a zeleninou, pekárna, ...)

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní, zábavní a společenské aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku