+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Lanterna Premium Camping Resort

osoba od 2 725 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Strava Bez stravování
Druh ubytování Mobilní dům Lux, Mobilní dům Lux Grand, Mobilní dům Premium Exclusive Grand
Animace:
Aquapark: 100 m
Automatická pračka: 50 HRK
Cyklistika:
Dětské hřiště: 100 m
Jízda na koni:
Minigolf: 30 HRK/hod.
Možnost grilování: Všechny typy
Pes nepovolen: Mobilehome
Plážový servis: 30 HRK
Potápění: 1500 m
Restaurace: 400 m
Stolní tenis: 20 HRK/hod.
Supermarket nebo minimarket: 400 m
Tenisové kurty: 70 HRK/hod.
Trekking nebo nordic walking
Venkovní bazén: 500/100 m
Víceúčelové hřiště: Zdarma
Volejbalové nebo beachvolejbalové hřiště: Zdarma
Vzdálenost na pláž: 400–800 m
WiFi: Zdarma

Filtr

Istrijský poloostrov

Největší poloostrov Jadranu a také největší rekreační oblast Chorvatska. Je to kraj, kde harmonicky splývají antický amfiteátr, středověké baziliky a kamenná městečka s moderními turistickými komplexy s veškerým kulturním a sportovním vybavením, bohatou nabídkou obchodů a životem, který uspokojí i náročné hosty. Nejvíce letovisek, hotelů a kempů najdeme na západním pobřeží, které je převážně nízké, bohatě členité s četnými zátokami. K jižní části poloostrova přiléhají malé skupiny ostrůvků, z nichž nejznámější Brijuni Vás uchvátí svou přírodní krásou, pro kterou byly vyhlášeny národním parkem. Krásná příroda, čisté moře, dobře vybavená turistická centra a pohostinné obyvatelstvo jsou hlavním, nikoliv však jediným důvodem, proč tisíce turistů ze všech částí Evropy přijíždí každoročně na istrijskou riviéru. Na mimořádném rozvoji turistiky v tomto regionu má velkou zásluhu i snadná dopravní dostupnost a dobrá silniční i železniční síť, která spojuje Istrii se všemi hlavními dopravními cestami v Evropě.
Vítejte na Istrii!

Lanterna u Poreče

Zalesněný poloostrov Lanterna leží v nejsevernější části Porečské riviéry. Od města Poreče je vzdálen 9 km severně a od Novigradu 7 km jižně. Celé území nabízí kompletní infrastrukturu pro moderní, aktivní dovolenou uprostřed nádherné středomořské přírody.

O kempu

Lanterna je jedním z nejznámějších, největších a nejlépe vybavených resortů v celém Chorvatsku. Čerpá z tradice, zkušeností a prestiže, založené na řadě mezinárodních ocenění pro nejlepší kempy Evropy. Nacházejí se zde nové rodinné bazény s tobogány, vířivkami a dalšími atrakcemi pro děti, nový je vzhled hlavního bazénu, zvětšená je hlavní písečno-štěrková pláž s beach-barem, zrekonstruovaná a modernizovaná tři sociální zařízení a recepce, změněna je květinová a parková úprava. Jsou zde Campsite Piazza (obchodní zóna), zóna pro rodinnou zábavu a Teens Area, rozšířen je i rodinný aquapark.

Novinky

  • Rozšířený rodinný aquapark Aquamar Lanterna
  • V Sport Park – nová sportovní zóna s adventure mini-golfem, skate-parkem, tenisem...
  • Nákupní a společenské centrum Piazza
  • Rodinné zábavní centrum
  • Nová restaurace Tuna Bay Grill a Mezzino street food
  • Rozšířená oblázkovo-písečná pláž

Vybavení

Restaurace, bary, pizzerie, fast-food, supermarket, pekárna, stánek s čerstvým ovocem a zeleninou, prodejna čerstvých ryb, prodejna suvenýrů a domácích produktů, bankomat, směnárna a recepce.

Pláže

3 km dlouhá, oceněna Modrou vlajkou za čistotu moře. Charakter pláže – písečno-štěrková, střídavě s kameny a betonovými platy s upravenými vstupy do vody. Travnaté a oblázkové plochy na slunění. K pronájmu slunečníky a lehátka. Obuv do vody doporučujeme.

Delegát CK

Ve středisku působí česky mluvící delegát CK.

O ubytování

Mobilní dům Lux a Lux Grand:
Oba typy jsou umístěny v zóně s parkovou úpravou, asi 30 m nad mořem. Vzdálenost k nejbližší pláži je cca 400 m z kopce. V blízkosti mobilních domů se nachází soustava bazénů pro děti. Mobilní domy Lux č. 15 a 16 jsou umístěny JZ od recepce, tzn. v jiné zóně kempu než ostatní mobilní domy CK Victoria – ve vzdálenosti cca 2 km, od hlavní pláže kempu cca 800 m a od rodinného aquaparku cca 2 km.
Mobilní dům Premium Exclusive Grand:
Jsou umístěny v nové zóně, cca 200 m od aquaparku a cca 500 m od pláže.

Stravování

Vlastní (v kempu je restaurace, pizzerie, fast-food, supermarket, prodejna ryb, stánky s ovocem a zeleninou, pekárna, ...)

Ostatní

2 soustavy bazénů – hlavní, s mořskou vodou, druhá je rodinný sladkovodní Aquapark, tenisové kurty, beachvolejbal, víceúčelové sportovní hřiště, minigolf, lezecká stěna, půjčovna atrakcí na vodu, potápěčské centrum, vodní sporty. V hlavní sezóně denně bohaté animační programy pro děti i dospělé. Blízko je i půjčovna kol, aut a skútrů.

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní a zábavní aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku