Datum odjezdu:

Datum příjezdu:
Last Minute

  Zima 2018

LÉTO 2018
CYKLO 2018
ZIMA 2018


  rezidence Adamello Resort (Ponte di Legno)

Ponte di Legno leží na západním okraji údolí Val di Sole v nadmořské výšce 1.256 m. Společně s Temú, Passo Tonale a ledovcem Presena tvoří dynamicky se rozvíjející vysokohorský ski-areál, disponující kvalitními sjezdovými tratěmi s abnormálně příznivými sněhovými podmínkami, podpořenými navíc 100% areálu pokrývajícím systémem umělého zasněžování. Tato více než různorodá a kompletně propojená lyžařská oblast předkládá 62 km kvalitních sjezdových tratí. Co nenajdete v Passo Tonale, najdete v Ponte di Legno nebo na ledovci Presena:
– široký a sluncem stále zalitý jižní svah v Tonale, nabízející spíše středně a méně náročné tratě, ideální i pro lyžařské začátečníky;
– dlouhé a velmi kvalitní sjezdovky okolo Monte Serodine, řadící se k absolutní špičce italských „červených“;
– severně orientované, stále poloprázdné, přesto však výborné, sportovně laděné tratě v Ponte di Legno a Temú i pro nejnáročnější;
– jistotu kvalitního sněhu a opalování v jarním a předvánočním období na ledovci Presena, umocněnou novou moderní telekabinou s horní stanicí a panoramatickým snack-barem ve výšce 3.000 m n. m.;
– naprosto ojedinělou, fantastickou a téměř 10 km dlouhou černou sjezdovku z Passo Paradiso do Tonale a dál do Ponte di Legna.

Vysoká kapacita stále modernizovaných přepravních zařízení, nadstandardní snowpark, skialpinistické trasy, sportovní i začátečnické svahy,každodenní „manšestr“ a abnormálně příznivé sněhové podmínky dokreslují kvality, šíři a komplexnost místní ski-nabídky.Malebné centrum Ponte di Legna versus lyžařským turismem pulsující Tonale nabízejí i kompletní infrastrukturu služeb a pestrou škálu polyžařského vyžití včetně bazénu, ski-barů, restaurací, kluziště s večerním provozem apod.

   

Adamello Ski

1.121-3.016m n.m.
62 km
10,4 km
41,1 km
10,5 km

100 %
3 x
19 x
5 x

  snowboarding a free ski:
1× snowpark, 39 km skitour
  další platnost skipasu:
• zvýhodněné vstupné do bazénu v Ponte di Legno,
• kluziště v Ponte di Legno,
• skibusy
  další lyžařské možnosti:
39 km sjezdů volným terénem, tzv. skitoury, které je možno jet na běžných sjezdových lyžích
  další možnosti střediska
večerní lyžování, jízda na sněžných skútrech, apres-ski a disco v Tonale
  celková délka běžeckých tratí 43 km
  rezidence Adamello Resort rezidence Adamello Resort

Rezidence Adamello Resort**** – moderní rezidence, ležící téměř u sjezdovky, asi 100 m od centrální nástupní stanice lanovek v Ponte di Legno. Malebné centrum městečka je vzdáleno asi 500 m. Rezidence kromě wellness zóny (sauna + vířivka) disponuje i vnitřním bazénem s jacuzzi, dětským bazénkem a relaxační zónou. Jeden vstup do bazénu a wellness je pro každého klienta CK Victoria, ubytovaného v rezidenci, zdarma. Event. další vstupy jsou za poplatek 12 €/os.

mono (St. 3) pro 1–3 osoby (25–30 m2) obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem (150x190 cm) a pohovkou, WC/sprcha + fén, trezor,TV.

 

bilo (Ap. 4) pro 2–4 osoby (40 m2) obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládací palandou pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, WC/sprcha + fén, trezor, TV, balkón nebo terasa.

 

bilo (Ap. 5) pro 2–5 osob (38–45 m2) obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládacím dvoulůžkem (150x190 cm) či rozkládací palandou pro 2 osoby a pohovkou pro 1 osobu, ložnice s manželskou postelí, WC/sprcha + fén, trezor, TV, balkón nebo terasa.

 

trilo (Ap. 6) pro 5–6 osob (55–60 m2) jako Ap. 5, bez pohovky v obytné místnosti, navíc místnost s palandou.

 

Kauce 3.000 Kč (100 €)/ubytovací jednotka.

 

NOVINKA: od sezóny 2017/2018 nabízíme možnost objednání konkrétního apartmánu v rezidenci.

 

Všechny apartmány a studia mají kuchyňské kouty vybavené sporákem, lednici, nádobím, příbory a mikrovlnnou troubou. Povlečení, utěrky, čisticí prostředky, ručníky i toaletní papír je třeba mít vlastní. Úklid provádějí klienti sami dle pokynů delegáta. Klient si může provedení závěrečného úklidu zaplatit (40 €/mono, 50 €/bilo, 50 €/trilo), v tom případě však musí opustit ubytovací jednotku v odjezdový den do 10 hodin (zavazadla je možné uložit do místnosti k tomu určené). V rezidenci je k dispozici recepce, společenská místnost, bar, internet-point, Wi-Fi připojení na pokojích, dětský koutek, herna pro děti, úschovna lyží a bot, úschovna zavazadel v den střídání turnusů.

 

Kauce 3.000 Kč za ubytovací jednotku.

 

V baru rezidence je možno za poplatek 6 €/den přiobjednat kvalitní snídaně (týdenní balíček 35 €/os.)

Ve středisku působí česky mluvící delegát CK.

Skipas ADAMELLO SKI je zahrnut v ceně všech pobytů a umožňuje neomezeně lyžovat v oblasti Tonale – ledovec Presena/ Ponte di Legno/Temú příslušný počet dnů. Držitele opravňuje využívat skibusy v Tonale. Kauce na skipas 5 €.

Skipas COMBI a SUPER SKIRAMA vzhledem k poloze Tonale a vzdálenostem mezi jednotlivými středisky nedoporučujeme, ale zájemcům s vlastní dopravou na vyžádání zajistíme.

Vlastní, v baru rezidence je možno za poplatek 6 € přiobjednat kvalitní snídaně . V blízkosti (50 m) restaurace a pizzerie.

Možnost přiobjednání večeří v rezidenci Jolly (50m od rezidence Adamello Resort) nebo v rezidenci Club (300m od rezidence) - 3x u zájezdů 4/4, 4x u zájezdů 5/5 a 5x u zájezdů 6/6 (příjezdový ani odjezdový den není stravovací)

Večeře - výběr ze 3 druhů 1.chodu (těstoviny, olévka, polenta), 2. chodu (maso, ryby) a příloha, dezert. Nápoje se hradí zvlášť.


Autobusem nebo vlastní dopravou. Odjezdová místa, časy odjezdů a cena za přepravu zde.

Příjezdový den:
U všech pobytů je odjezd autobusu z ČR v den uvedený v tab. v časných ranních hodinách. Příjezd do střediska je plánován po 19. hodině. Ubytování probíhá bezprostředně po příjezdu. Příjezdový den je nelyžařský. Účastníci s vlastní dopravou mají možnost rozšíření skipasu o 1 den lyžování v den příjezdu. Upozorňujeme však, že ubytování je možné až po lyžování, tzn. mezi 17. a 19. hodinou. Do doby ubytování je možné využít prostor určený k uložení zavazadel, ale bez možnosti jejich hlídání.

Odjezdový den:
U všech pobytů je odjezdový den lyžařský, se skipasem v ceně zájezdu. Přebírání uklizených apartmánů a studií probíhá po lyžování, zpravidla mezi 16. a 18. hod. Odjezd autobusu ze střediska je po 19. hodině, příjezd do ČR je druhý den (viz tabulka) kolem 9. hodiny ranní (Brno) a dále dle jednotlivých výstupních míst.

Upozornění: V turnusech 12, 13, 31 a 32 I-PL předávají klienti uklizení ubytovací jednotky v den odjezdu do 10.hodin! Zavazadla je do doby odjezdu možno uložit v místnosti k tomu určené v rezidenci. Odjezd ze střediska je kolem 20. hodiny.

Cena za osobu při plně obsazené ubytovací jednotce.
    Termín  Stát  Pobytové místo  Doprava  Strava  dnů /nocí Sleva Cena/os. od
 ... podrobněji 29.1. - 4.2.
2018
IT Ponte di Legno - Adamello Resort
apartmán
Ap 6
bus v ceně
5/5
Akční
cena
6990,-
 ... podrobněji 22.2. - 27.2.
2018
IT Ponte di Legno - Adamello Resort
apartmán
Ap 5
bus v ceně
4/4
Akční
cena
6990,-
 ... podrobněji 26.2. - 4.3.
2018
IT Ponte di Legno - Adamello Resort
apartmán
Ap 5
bus v ceně
5/5
Akční
cena
8490,-
 ... podrobněji 12.3. - 18.3.
2018
IT Ponte di Legno - Adamello Resort
apartmán
Ap 5
bus v ceně
5/5
Akční
cena
7990,-

Kompletní přehled last minute zájezdů

Alena Šrámková, Židlochovice, 15.3.2016

Dobrý den, dnes ráno jsme se vrátili s manželem z Itálie – Ponte di Legno, kde jsme byli lyžovat s Vaší CK. Musím říct, že jste nás opět nezklamali. S Vaší CK cestujeme již několik let jak v zimě, tak i v létě a vždy jsme byli spokojeni. I tentokrát tomu tak bylo, takže Vám chci touto cestou ještě poděkovat za krásnou lyžařskou dovolenou. Vím, že většinou se lidé ozývají se stížnostmi, ale proč se neozvat, pokud se nám dovolená líbila a nepochválit.Chci poděkovat prostřednictvím tohoto e-mailu také paní Svobodové – delegátce v Ponte. Je to velice milá a ochotná paní, která má vše velice dobře zorganizované a vždy je ochotná ihned cokoliv řešit. Takže děkuji za vydařenou dovolenou.

 

Chovancová Bronislava, 25.2.2016

Dobrý den, chtěla bych vám tímto mailem poděkovat za svoji dovolenou. Byli jsme velmi spokojeni po všech stránkách. Od dopravy a chování řidičů autobusu, přes kvalitu ubytování, starání se paní delegátky a celkovou organizací celého zájezdu. Byla jsem takto už autobusem dvakrát, ale od konkurence a tak si myslím, že mohu srovnávat. Rozhodně Vás budu chválit a doporučovat ve svém okolí. Přeji Vám hodně spokojených klientů a věřím, že s Vámi ještě někdy pojedu na hory. PS: měla jsem hned v neděli úraz na sjezdovce, ale i tak to bylo fajn :-)

 

Eliška Provazníková, Hradec Králové, 12.2.2016

Dobrý den, tak počáteční shon po týdnu volna v práci lehce pominul a já mohu zasednout k počítači a zaslat pár děkovných slov delegátce paní Zdeně. Resort Adamelo naší rodině nabízí přesně to co od zimní dovolené očekáváme,čisté a vybavené apartmány,super upravené sjezdovky,vlídné a přátelské prostředí. Není důvod si stěžovat a je důvod se vracet.Letos se naše obzory ještě rozšířily o super práci Vaší delegátky,za což ji patří náš veliký dík.Bohužel nám během pobytu onemocněla dcera a bylo třeba využít lékaře.Paní Zdena nás vzniklou situací provedla s nadhledem a grácií. Navíc s ohromnou empatií a touhou pomoci. Přeji Vám co nejvíce spokojených klientů a věřím,že email předáte do rukou povolaných.

Ivana Vacková, 5.5.2017
Dobrý den. Chtěli bychom Vaší cestovní kanceláři touto cestou poděkovat za pěkný zájezd v Ponte di Legno ve dnech 27.3.-3.4.17. Jsme z Mladé Boleslavi a tak oceňujeme bezchybnou organizaci svozu i následného rozvozu, cestu z Brna bez prodlev, perfektní řidiče. Ubytování v Jollie - resortu předčilo naše očekávání, bylo bez chyby. Poděkování patří i paní Zdeně Svobodové - delegátce v místě pobytu. Klidná, usměvavá, ochotná poradit i pomoci.

Eva Müllerová, 31.1.2017
Dobrý den z DDM Kopřivnice, ráda bych vám poděkovala za zorganizování příjemné zimní dovolené. 22. 1. 2017 jsme se vrátili z lyžařského pobytu v Ponte di Legno. Byli jsme velice spokojeni s ubytováním i se službami delegátky paní Zdeňky Svobodové. Velice profesionálně vše zvládala a byla nám velkou oporou při řešení úrazu jednoho našeho klienta. Rovněž bychom chtěli poděkovat řidičům autobusu, kteří nás bezpečně dovezli tam i zpět. Dík patří i paní z ostravské pobočky, která s námi komunikovala před naším odjezdem a všechny naše požadavky průběžně řešila. V příštím roce bychom se rádi na stejné místo vrátili a opět máme v plánu využít služeb vaší CK. Za 38 spokojených lyžařů  Eva Müllerová - vedoucí zájezdu
V případě dotazů nás kontaktujte: dovolena@victoria-ck.cz. nebo na tel. čísle +420 545 213 101
    
  Termíny a ceny
Kód Termín Ski
/nocí
Ponte di Legno - Adamello Resort - Ap.4
Cena za 1 osobu dle obsazenosti apartmánu/studia
Ap 4 Ap 4 Ap 4
4 osoby3 osoby2 osoby
6 I-PL 
So
6.1. - 12.1.2018
5/5
7500 8500 10700
7 I-PL 
Čt
11.1. - 16.1.2018
Út
4/4
6500 7500 8700
8 I-PL 
Po
15.1. - 21.1.2018
Ne
5/5
7700 8700 10900
9 I-PL 
So
20.1. - 26.1.2018
5/5
7700 8700 10900
10 I-PL 
Čt
25.1. - 30.1.2018
Út
4/4
6700 7700 8900
11 I-PL 
Po
29.1. - 4.2.2018
Ne
5/5
8700 9700 11900
12 I-PL 
So
3.2. - 9.2.2018
5/5
9900 11300 14300
13 I-PL 
Čt
8.2. - 13.2.2018
Út
4/4
7300 8300 10300
14 I-PL 
Po
12.2. - 18.2.2018
Ne
5/5
9300 10300 13300
15 I-PL 
So
17.2. - 23.2.2018
5/5
9300 10300 13300
16 I-PL 
Čt
22.2. - 27.2.2018
Út
4/4
7300 8300 10300
17 I-PL 
Po
26.2. - 4.3.2018
Ne
5/5
9300 10300 13300
18 I-PL 
So
3.3. - 9.3.2018
5/5
9300 10300 13300
19 I-PL 
Čt
8.3. - 13.3.2018
Út
4/4
6700 7700 8900
20 I-PL 
Po
12.3. - 18.3.2018
Ne
5/5
8700 9700 11900
21 I-PL 
So
17.3. - 23.3.2018
5/5
6700 7700 8900
22 I-PL 
Čt
22.3. - 27.3.2018
Út
4/4
5500 6500 7900
23 I-PL 
Po
26.3. - 1.4.2018
Ne
5/5
6200 7200 8500
24 I-PL 
So
31.3. - 7.4.2018
So
6/6
6200 7200 8500
Doprava: Autobus LUX Autobusová doprava od 2.400 Kč/os. Trasy A, B, C, D, E a Auto Vlastní doprava
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 
Kód Termín Ski
/nocí
Ponte di Legno - Adamello Resort - Ap.5
Cena za 1 osobu dle obsazenosti apartmánu/studia
Ap 5 Ap 5 Ap 5 Ap 5
5 osob4 osoby3 osoby2 osoby
6 I-PL 
So
6.1. - 12.1.2018
5/5
6700 7500 8500 10700
7 I-PL 
Čt
11.1. - 16.1.2018
Út
4/4
5700 6500 7500 8700
8 I-PL 
Po
15.1. - 21.1.2018
Ne
5/5
6900 7700 8700 10900
9 I-PL 
So
20.1. - 26.1.2018
5/5
6900 7700 8700 10900
10 I-PL 
Čt
25.1. - 30.1.2018
Út
4/4
5900 6700 7700 8900
11 I-PL 
Po
29.1. - 4.2.2018
Ne
5/5
7900 8700 9700 11900
12 I-PL 
So
3.2. - 9.2.2018
5/5
8900 9900 11300 14300
13 I-PL 
Čt
8.2. - 13.2.2018
Út
4/4
6500 7300 8300 10300
14 I-PL 
Po
12.2. - 18.2.2018
Ne
5/5
8500 9300 10300 13300
15 I-PL 
So
17.2. - 23.2.2018
5/5
8500 9300 10300 13300
16 I-PL 
Čt
22.2. - 27.2.2018
Út
4/4
6990 6990 6990 6990
17 I-PL 
Po
26.2. - 4.3.2018
Ne
5/5
8490 8490 8490 8490
18 I-PL 
So
3.3. - 9.3.2018
5/5
8500 9300 10300 13300
19 I-PL 
Čt
8.3. - 13.3.2018
Út
4/4
5900 6700 7700 8900
20 I-PL 
Po
12.3. - 18.3.2018
Ne
5/5
7990 7990 7990 7990
21 I-PL 
So
17.3. - 23.3.2018
5/5
5900 6700 7700 8900
22 I-PL 
Čt
22.3. - 27.3.2018
Út
4/4
4900 5500 6500 7900
23 I-PL 
Po
26.3. - 1.4.2018
Ne
5/5
5500 6200 7200 8500
24 I-PL 
So
31.3. - 7.4.2018
So
6/6
5500 6200 7200 8500
Doprava: Autobus LUX Autobusová doprava od 2.400 Kč/os. Trasy A, B, C, D, E a Auto Vlastní doprava
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 
Kód Termín Ski
/nocí
Ponte di Legno - Adamello Resort - Ap.6
Cena za 1 osobu dle obsazenosti apartmánu/studia
Ap 6 Ap 6
6 osob5 osob
6 I-PL 
So
6.1. - 12.1.2018
5/5
6700 7300
7 I-PL 
Čt
11.1. - 16.1.2018
Út
4/4
5700 6300
8 I-PL 
Po
15.1. - 21.1.2018
Ne
5/5
6900 7500
9 I-PL 
So
20.1. - 26.1.2018
5/5
6900 7500
10 I-PL 
Čt
25.1. - 30.1.2018
Út
4/4
5900 6500
11 I-PL 
Po
29.1. - 4.2.2018
Ne
5/5
6990 6990
12 I-PL 
So
3.2. - 9.2.2018
5/5
8900 9700
13 I-PL 
Čt
8.2. - 13.2.2018
Út
4/4
6500 7100
14 I-PL 
Po
12.2. - 18.2.2018
Ne
5/5
8500 9100
15 I-PL 
So
17.2. - 23.2.2018
5/5
8500 9100
16 I-PL 
Čt
22.2. - 27.2.2018
Út
4/4
6500 7100
17 I-PL 
Po
26.2. - 4.3.2018
Ne
5/5
8500 9100
18 I-PL 
So
3.3. - 9.3.2018
5/5
8500 9100
19 I-PL 
Čt
8.3. - 13.3.2018
Út
4/4
5900 6500
20 I-PL 
Po
12.3. - 18.3.2018
Ne
5/5
7900 8500
21 I-PL 
So
17.3. - 23.3.2018
5/5
5900 6500
22 I-PL 
Čt
22.3. - 27.3.2018
Út
4/4
4900 5300
23 I-PL 
Po
26.3. - 1.4.2018
Ne
5/5
5500 6000
24 I-PL 
So
31.3. - 7.4.2018
So
6/6
5500 6000
Doprava: Autobus LUX Autobusová doprava od 2.400 Kč/os. Trasy A, B, C, D, E a Auto Vlastní doprava
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 
Kód Termín Ski
/nocí
Ponte di Legno - Adamello Resort - St.3
Cena za 1 osobu dle obsazenosti apartmánu/studia
St 3 St 3 St 3
3 osoby2 osoby1 osoba
6 I-PL 
So
6.1. - 12.1.2018
5/5
6700 8500 11700
7 I-PL 
Čt
11.1. - 16.1.2018
Út
4/4
5700 7500 9700
8 I-PL 
Po
15.1. - 21.1.2018
Ne
5/5
6900 8700 11900
9 I-PL 
So
20.1. - 26.1.2018
5/5
6900 8700 11900
10 I-PL 
Čt
25.1. - 30.1.2018
Út
4/4
5900 7700 9900
11 I-PL 
Po
29.1. - 4.2.2018
Ne
5/5
7900 9700 12900
12 I-PL 
So
3.2. - 9.2.2018
5/5
8900 11300 15300
13 I-PL 
Čt
8.2. - 13.2.2018
Út
4/4
6500 8300 11300
14 I-PL 
Po
12.2. - 18.2.2018
Ne
5/5
8500 10300 14300
15 I-PL 
So
17.2. - 23.2.2018
5/5
8500 10300 14300
16 I-PL 
Čt
22.2. - 27.2.2018
Út
4/4
6500 8300 11300
17 I-PL 
Po
26.2. - 4.3.2018
Ne
5/5
8500 10300 14300
18 I-PL 
So
3.3. - 9.3.2018
5/5
8500 10300 14300
19 I-PL 
Čt
8.3. - 13.3.2018
Út
4/4
5900 7700 9900
20 I-PL 
Po
12.3. - 18.3.2018
Ne
5/5
7900 9700 12900
21 I-PL 
So
17.3. - 23.3.2018
5/5
5900 7700 9900
22 I-PL 
Čt
22.3. - 27.3.2018
Út
4/4
4900 6500 8900
23 I-PL 
Po
26.3. - 1.4.2018
Ne
5/5
5500 7200 9500
24 I-PL 
So
31.3. - 7.4.2018
So
6/6
5500 7200 9500
Doprava: Autobus LUX Autobusová doprava od 2.400 Kč/os. Trasy A, B, C, D, E a Auto Vlastní doprava
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 

– ubytování na přísluš. počet nocí vč. spotřeby vody a energie

– 1 vstup do bazénu na osobu a pobyt

– skipas Adamello Ski na přísl. počet dnů

– skibusy v Tonale

– pojištění CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

– Komplexní cestovní pojištění

– stravu

– povlečení, ručníky, čisticí a hygienické prostředky

– průběžný a závěrečný úklid

– kauci 3000 Kč/ubytovací jednotka

– kauci na skipas 5 €

Svoz do Brna: odjezdová místa, časy a příplatky zde.

Komplexní pojištění ERV a. s.:

Typ zájezdu Cena dospělí Cena dítě
zájezd 4/4 +350 Kč +175 Kč
zájezd 5/5 +390 Kč +195 Kč
zájezd 6/6 +490 Kč +245 Kč

 

Večeře v Rezidenci Jolly Resort:

Zájezd Cena
pobyt na 4 noci (3x večeře) +1.200 Kč
pobyt na 5 nocí (4x večeře) +1.600 Kč
pobyt na 6 nocí (5x večeře) +2.000 Kč

 

Večeře v Rezidenci Club (200m):

Zájezd Cena
pobyt na 4 noci (3x večeře) +1.470 Kč
pobyt na 5 nocí (4x večeře) +1.960 Kč
pobyt na 6 nocí (5x večeře) +2.450 Kč

V baru rezidence možno přiobjednat kvalitní snídaně za 6 € (týdenní balíček 35€/os.).

 

Rozšíření skipasu Adamello Ski o 1 den: (jen pobyty s vlastní dopravou – lyžování v den příjezdu)

Zájezd Cena
PROMO AKCE (vyjma 6/6) +300 Kč
ostatní termíny +700 Kč

V CK lze objednat nejpozději 5 dnů před odjezdem. Ve středisku již toto rozšíření nezajišťujeme.

Spipas Combi, skipas Skirama na vyžádání (pouze s vlastní dopravou).

 

Konkrétní ubytovací jednotka:

Zájezd Cena
zájezd 4/4 +400 Kč/ap. nebo st.
zájezd 5/5 +500 Kč/ap. nebo st.

(nelze u akcí PROMO)

 

Parkování na terminálu CK po dobu zájezdu:

Zájezd Cena
zájezd 4/4 +300 Kč/6 dnů/auto
zájezd 5/5 +350 Kč/7 dnů/auto
zájezd 6/6

+400 Kč/8 dnů/auto

 

Závěrečný úklid vlastní (ZDARMA) nebo za příplatek:

Typ pokojeCena
mono +40 €
bilo, trilo +50 €

 

Druhý a další vstup do wellness zóny - +12 €/os.

 

Povlečení (fakultativně na místě) - +6 €/os.

 

Malé domácí zvíře - +5 €/noc

Sleva za včasný  nákup vyjma promo akcí:

Záloha do Sleva
31. 10. 2017 15 % z tabulkové ceny
30. 11. 2017 10 % z tabulkové ceny

 

Dítě ZDARMA

– ZDARMA jedno dítě do 8 let (nar. po 30. 11. 2009) v případě, že si rodič zakoupí zájezd se skipiasem. Na jednu ubytovací jednotku lze uplatnit jedno dítě zdarma. Počet osob v ubztovací jednotce nesmí být vyšší než počet lůžek. V případě autobusové dopavy hradí jízdné

Dětská sleva na skipas: dítě do 8 let (nar. po 30. 11. 2009). jen v doprovodu dosp. osoby se stejným skipasem

Zájezd Sleva
PROMO AKCE zájezd 4/4 -1.300 Kč
PROMO AKCE zájezd 5/5 -1.600 Kč
PROMO AKCE zájezd 6/6 -1.800 Kč
zájezd 4/4 -2.500 Kč
zájezd 5/5 -3.000 Kč

Sleva je určena pro dítě nečerpající slevu dítě zdarma za přepokladu, že si rodič zakoupí zájezd se skipasem. Jeden rodič může uplatnit pouze jednu dětskou slevu.

 

Juniorská sleva na skipas: junior do 16 let (nar. po 30. 11. 2001)

Zájezd Sleva
PROMO AKCE 0 Kč
4denní skipasy -500 Kč
5denní skipasy -600 Kč

 

Seniorská sleva na skipas: senior nad 65 let (nar. před 30. 11. 1952)

ZájezdSleva
PROMO AKCE 0 Kč
4denní skipasy -80 Kč
5denní skipasy -100 Kč

 

Sleva pro nelyžaře a běžkaře shodná jako dětská sleva na skipas

 

Sleva za věrnost - zákaznická karta

 

Sleva pro skupiny

 

AKCE 3v1: cena platí při plně obsazeném apartmánu/studia, jinak je účtován příplatek za neobsazené lůžko, dle ceníku CK Victoria.

Zájezdy je možno zakoupit s autobusovou nebo vlastní dopravou.

První datum v tabulce je den odjezdu autobusu z ČR v časných ranních hodinách a poslední datum v tab. je den návratu busu do ČR v dopoledních hodinách.

Den zahájení pobytu (příjezdový den) je nelyžařský a den ukončení pobytu (odjezdový den) je lyžařský s celodenním skipasem v ceně.

Účastníci s vlastní dopravou zahajují pobyt v den uvedený v tab. po 17. hodině a ukončí pobyt v den před dnem uvedeným v tab. do 17 hodin (u zájezdů 1, 4 , 5, 23 a 24 do 10 hodin).Nabídka slev

Objednávky zasílání

Smlouva o zájezdu

Newsletter

Nechcete propásnout akční nabídky a informace o novinkách?


Doprava na pobytová místa

Info

Kontakty

O nás

Platby

Ve všech pobočkách CK Victoria možná úhrada až 100% ceny zájezdu

Spojte se s námi!