Léto 2017

LÉTO 2017
ZIMA 2018


Datum odjezdu: Datum příjezdu: Last Minute
  Bali - Talea Beach Resort ***

 

OSTROV KRÉTA
Kréta je nejkrásnějším řeckým ostrovem s tisíciletou historií a mytologickou duší. Kréta je ostrovem zrození Dia, vládce všech olympských bohů, kolébkou evropské civilizace. Kréta je nejenom ostrovem mytologie, je i ostrovem úchvatných přírodních krás a nádherných pláží. Je ostrovem slunce, stabilního teplého střeomořského klimatu s dlouhým slunečným létem bez srážek. Kréta je ostrovem s vynikající řeckou kuchyní, výborným olivovým olejem, medem a sýrem. Je ostrovem hrdých a pohostinných křesťanů, dbajících tradic a zvyklostí, jako je nošení krojů, zpívání písní a tančení lidových tanců. Kréta je místem nejlepší dovolené.

BALI
Původně malá rybářská vesnička v zátoce s písečnou pláží, ležící v severní části ostrova, cca 40 km od hlavního města Kréty, Heraklion. Dnes oblíbené turistické letovisko zachovávající si však svůj klid, pohodu a původní charakter. Podél části pobřeží se nachází promenáda, skýtající překrásné výhledy na celou zátoku s hornatým panoramatem, kde turisté mohou ochutnat speciality místních taveren. Bali je i optimálním východiskem pro poznávání západní části Kréty, oblíbené jsou rovněž lodní výlety nebo výlety autobusem za historií Kréty.

All Inclusive TALEA BEACH RESORT***
Nachází se v centru letoviska Bali, přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do vody. Resort s velkou zahradou se skládá z hlavní třípodlažní budovy s restaurací a několika vedlejších budov s hotelovými pokoji. Disponuje recepcí, restaurací, venkovním bazénem (10-18 hod., lehátka a slunečníky zdarma - limitovaný počet), dětským hřištěm s bazénkem a skluzavkou, barem All inclusive, plážovým barem (není součástí All inclusive), minigolfovým hřištěm, tenisovými kurty (lze využít i pro jiné aktivity - basketbal, volejbal, aerobik), stolním tenisem. Wi-Fi u recepce je zdarma, trezor na recepci za poplatek. Slunečníky a lehátky na pláži jsou za poplatek 6 €/set.

piktogram

Ho. 1/2 blk, klima - 2-lůžkový pokoj bez možnosti přistýlky, obsaditelnost 2 dospělé osoby nebo 1 osoba s příplatkem (viz příplatky)

Ho. 1/3 blk, klima - 3-lůžkový pokoj, obsaditelnost 3 platící osoby

Ho. 1/2+1 blk, klima - 2-lůžkový pokoj s dětskou sofa přistýlkou, obsaditelnost 2 platící osoby s možností 1 sofa přistýlky pro dítě do 14 let

Ho. 1/2+2 blk, klima - 2-lůžkový pokoj se 2 přistýlkami (palanda), obsaditelnost 2 platící osoby s možností 1-2 přistýlek pro dítě do 14 let

Všechny pokoje mají sprchu/WC, sat-TV, lednici, fén (k zapůjčení na recepci), klimatizaci, balkón.

CK Victoria disponuje vybranými pokoji, s přímým nebo bočním pohledem na moře, plně odpovídajícími lepšímu řeckému 3* standardu.

Ve středisku působí česky mluvící delegát CK.

All inclusive:

snídaně, obědy a večeře - švédské stoly

neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů v restaurační jídelně v době od 10.30-22.30 h. (pivo, víno, raki, ouzo, cola, sprite, fanta, voda)

odpolední coffee break v době od 17.30-18.30 h. (káva, zákusek)

1x týdně barbecue

Letecky v ceně. Přímé lety z Brna a Prahy, transfer busem do hotelu a zpět. Více informací o letecké dopravě zde.

Fakultativní výlety dle aktuální nabídky v sezóně 2016.

SOUTĚSKA SAMARIA
Jedna z nejoblíbenějších atrakcí na Krétě, 16 km dlouhá procházka soutěskou z náhorní planiny Omalos do
vesnice Agia Roumeli na pobřeží Libyjského moře. Soutěska je nejdelší v Evropě s nádhernou přírodou, cesta
prochází lesy s cypřiši a borovicemi podél vysokých štítů hor. Nejčistší voda pochází přímo z pramenů.

ELAFONISSI
Věhlasná Falassarna a světoznámá Elafonissi s narůžovělým pískem – jedno z nejmalebnějších míst Kréty
Divoké západní pobřeží s překrásnými výhledy či horské vnitrozemí se soutěskami, malebnou přírodou a
typickými vesničkami cestou zpět. Dopoledne oblíbená pláž Falassarna, odpoledne koupání na nejkrásnější
pláži Kréty s narůžovělým pískem – přírodní rezervaci Elafonissi, jíž se právem říká Perla ostrova.

SANTORINI
Vulkanický ostrov v Egejském moři. Patří mezi nejnavštěvovanější řecké ostrovy díky plážím s bílým, červeným
nebo černým pískem, nádherným výhledům z útesů a bílým domkům s modrými střechami. Je pověstný bohatým nočním životem.

GRAMVOUSA
Na ostrůvku Gramvousa, nacházejícím se na SZ Kréty, je možné navštívit benátskou pevnost z 16. století (náročný
cca 20-minutový výšlap po kamenných schodech až do výšky cca 137 m) s velmi bohatou historií. Zpříjemněním je krátká plavba do laguny Balos se zářivě bílým jemným pískem, kde je dostatek času na koupání.

PALÁC KNOSSOS
Knossos je jedna z nejvýznamnějších historických památek Kréty z doby bronzové, nachází se poblíž hlavního
města ostrova Heraklion. Je dokladem o životě minojské civilizace, zaujímá plochu asi 20.000 m2.

Na daný zájezd momentálně není k dispozici žádná sleva Last Minute

Kompletní přehled last minute zájezdů

9.9.2015, Blanka Ondráčková, Brno
Dobrý den,chtěla jsem vyslovit poděkování za úžasnou organizaci /zájezd na Krétu/, tohoto zájezdu. Člověk nemusel mít obavy, že by se ztratil nebo něco /např./ autobus nenašel. Byli jsme spokojeni i s organizací zájezdu na pirátskou pevnost. Jezdím i s jinými cestovními kancelářemi, ale opravdu smekám a ještě jednou děkuji. Byli jsme opravdu spokojeni.
Těším se na další dovolenou s Vámi. S pozdravem

25.8.2015, Marcela Procházková, Rájec

Dobrý den,jezdíme  s vaší CK celá naše rodina již několik let ať už na pobytové či poznávací zájezdy, vždy jsme se mohli spolehnout na perfektní organizaci, služby a pravdivé informace o pobytových místech (což u některých CK není vždy samozřejmostí), zatím jsem Vám ještě nepoděkovala za vaše skvělé služby, proto tak činím nyní. Letos jsme byli  s manželem (neboť děti nám již odrostly) počátkem července v mobilhomech ve Štýrsku - nádherná příroda, super ubytování i prostředí kempu, skvělá paní delegátka, od 14. srpna jsme strávili nádherný týden na Krétě v hotelu Talea Beach, opět perfektní organizace zájezdu i výletů, ochotné delegátky a průvodkyně, nádherné prostředí -pláže, městečko, hezký hotel(úklid perfektní), výborné jídlo, milý a vstřícný hotelový personál (smekám klobouk před číšníky a servírkami, kteří byli od časného rána do pozdního večera denně na nohou s úsměvem na tváři) prostě jsme letos díky vaší CK s manželem strávili dvě nádherné nezapomenutelné dovolené. Ještě jednou všem vašim pracovníkům mockrát s manželem děkujeme, přejeme do dalších let spoustu úspěchů a spokojených klientů a těším se zase někdy příště na shledanou..
S pozdravem  Marcela  a Karel Procházkovi

22.8.2015, Ivana Zapletalová, Ráječko

Dobrý den,děkuji za krásnou dovolenou, kterou jsme absolvovali v městečku Bali na ostrově Kréta prostřednictvím Vaší CK v termínu 14.-21.8.. Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním, stravou a službami delegátek Vaší CK.
Rodiny Ušelova a Zapletalova z Ráječka.

12.7.2015, Oldřich Müller, Ostrovačice
Vybral jsem si zájezd, od CK Victoria,
nechal jsem se zavést, na Bali do hotela,
městečko  je super, obchůdky jsou blízko,
s radostí dám i tuzér, vždyť romantické to místo,
na pláži opravdu čisto, u bazénu tak isto,
že navštívím i bistro, kde volné je vždy místo,
večer je klid, že můžu spát,
je zde i hit, jógu si můžu dát,
animační program? Děti jsou jak v tranzu,
co delegátka Zdeňka, zmáklé to má, až žasnu,
také je tam Vendula, prý je transferistka,
nejen na letišti profík je, ale úsměv má jak od boha,
Stela jezdí výlety, výživný to výklad,
není divu žije tam, koho lepšího si vybrat,
A co p. Monika?
Když nastoupila do autobusu, tak jsem dobrý pocit měl,
než, že si cestou nachystejte, voucher, pas a 10 eur.
Co závěrem napsat?
Opravdu jsem byl spokojený, příjemně překvapený,
o hodně informací obohacený, no a přece opálený.
A kam příští rok?
Není co vůbec řešit, pojedu od CK Victorky,
budu se hodně těšit, a to nejen na holky.
Děkuji Muller

Jarmila Thomayerová, Uherský Brod, 15.6.2016

Dobrý den, počátkem června jsem prostřednictvím vaší CK byla na týdenní dovolené na Krétě - Bali, hotel TALEA. Byla jsem dost zvědavá, jaká to bude dovolená, protože v recenzích někteří pisatelé tento resort nešetřili. Já vám naopak musím sdělit, že jsem byla spokojená. Dosud jsem nebyla v Řecku a nemohla jsem srovnávat, ale této mé dovolené se nedá nic vytknout. Spokojenost s ubytováním (v hlavní budově hotelu), se stravou - forma švédských stolů, kde bylo mnoho možností, co si vybrat (zdravých a chutných). Ať už na snídani, o obědu či večeři ani nemluvím, nabídka alko i nealko pití, ochotný personál. (Pochopitelně komu chybí vepřo-zelo-knedlo a řízek se salátem, ten by sem rozhodně neměl jezdit -neměl by jezdit do středomoří vůbec.). Dostupnost moře, jeho blízkost, přes udržovanou zahradu s bazénem rozhodně také není u všech hotelů samozřejmostí.
Zkrátka -pokud mohu hodnotit - hvězdička. Určitě se na Krétu ještě podívám, využiji vaši CK a vůbec by mi ani nevadilo jet opět do stejného místa a hotelu.Přeji vám všem v CK úspěšné zvládnutí letošní letní sezony a určitě někdy nashledanou.

Kavka Martin s dcerou, Jeseník, 19.9.2016

Dobrý den,ve dnech 15.7. - 22.7.2016 jsem s Vaší CK trávil dovolenou v Řecku na ostrově Kréta, městečko Bali.
Byl jsem se svojí dcerou a musím říct, že jsem byl opravdu spokojený. Po příletu se nás ujala sympatická slečna delegátka Adéla,
která nám předala důležité informace k pobytu a představila nám městečko Bali a jeho okolí.. Co se týče příjezdu na samotný hotel, tak v mém případě nastal menší problém s ubytováním, který ale slečna Adéla ihned s úsměvem vyřešila a nám tak mohla začít krásná dovolená, plná zážitků. V průběhu dovolené se nás slečna delegátka ptala, zda je Vše v pořádku a nic nám neschází, personál hotelu Talea Beach byl taky perfektní a nikomu nejde nic vytknout. Hotel je v blízkosti pláže, takže super dostupnost. Dále bych moc rád poděkoval slečně animátorce Anežce, k děkovačce se přidává i moje dcera. Slečna Anežka neustále vymýšlela nějakou zábavu, program a to nejen pro děti.  Takže moje dcera se opravdu nenudila a domů si přivezla spoustu zážitku z volnočasových aktivit a taky nějaký ten diplom :-) Bylo pěkné dovolenou trávit aktivně a vědět, že o dítě se má kdo postarat (samozřejmě já se staral taky :-) ), v slečnu Anežku jsem měl 100% důvěru a moje dcera se na chvíle s ní těšila. Touto cestou bych chtěl poděkovat celému týmu CK Victoria a jmenovitě slečnám Adéle a Anežce. Děkuji s pozdravem Kavka Martin s dcerou :-)V případě dotazů nás kontaktujte: dovolena@victoria-ck.cz. nebo na tel. čísle +420 545 213 101
    
  Termíny a ceny
  • AI Ho. 1/2
  • AI Ho. 1/2+1
  • AI Ho. 1/2+2
  • AI Ho. 1/3
  • Cena zahrnuje
  • Cena nezahrnuje
  • Příplatky
  • Slevy
Kód Termín Dnů
/nocí
AI Ho. 1/2
Cena za 1 osobu s All Inclusive
AI Ho 1/2
blk,klima
AI Ho 1/2
moře,blk,klima
AI Ho 1/2
odd. lůžka,moře,blk,klima
1. a 2. lůžko1. a 2. lůžko1. a 2. lůžko
1 GR-KR 
2.6. - 9.6.2017
8/7
15590 15590 15590
2 GR-KR 
9.6. - 16.6.2017
8/7
16590 16590 16590
3 GR-KR 
16.6. - 23.6.2017
8/7
16990 16990 16990
4 GR-KR 
23.6. - 30.6.2017
8/7
16990 16990 16990
5 GR-KR 
30.6. - 7.7.2017
8/7
17990 17990 17990
6 GR-KR 
7.7. - 14.7.2017
8/7
17990 17990 17990
7 GR-KR 
14.7. - 21.7.2017
8/7
18590 18590 18590
8 GR-KR 
21.7. - 28.7.2017
8/7
18590 18590 18590
9 GR-KR 
28.7. - 4.8.2017
8/7
18590 18590 18590
10 GR-KR 
4.8. - 11.8.2017
8/7
18590 18590 18590
11 GR-KR 
11.8. - 18.8.2017
8/7
18590 18590 18590
12 GR-KR 
18.8. - 25.8.2017
8/7
18590 18590 18590
13 GR-KR 
25.8. - 1.9.2017
8/7
17990 17990 17990
14 GR-KR 
1.9. - 8.9.2017
8/7
16990 16990 16990
15 GR-KR 
8.9. - 15.9.2017
8/7
16990 16990 16990
16 GR-KR 
15.9. - 22.9.2017
8/7
16590 16590 16590
17 GR-KR 
22.9. - 29.9.2017
8/7
15590 15590 15590
Doprava: Přímé lety z Brna a Prahy, transfer busem do hotelu a zpět v ceně
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 
Kód Termín Dnů
/nocí
AI Ho. 1/2+1
Cena za 1 osobu s All Inclusive
AI Ho 1/2+1
blk,klima
AI Ho 1/2+1
blk,klima
1. a 2. lůžko1. přistýlka (dítě do 14 let)
1 GR-KR 
2.6. - 9.6.2017
8/7
18590 ZDARMA
2 GR-KR 
9.6. - 16.6.2017
8/7
19590 ZDARMA
3 GR-KR 
16.6. - 23.6.2017
8/7
19990 ZDARMA
4 GR-KR 
23.6. - 30.6.2017
8/7
19990 ZDARMA
5 GR-KR 
30.6. - 7.7.2017
8/7
20990 ZDARMA
6 GR-KR 
7.7. - 14.7.2017
8/7
20990 ZDARMA
7 GR-KR 
14.7. - 21.7.2017
8/7
21590 ZDARMA
8 GR-KR 
21.7. - 28.7.2017
8/7
21590 ZDARMA
9 GR-KR 
28.7. - 4.8.2017
8/7
21590 ZDARMA
10 GR-KR 
4.8. - 11.8.2017
8/7
21590 ZDARMA
11 GR-KR 
11.8. - 18.8.2017
8/7
21590 ZDARMA
12 GR-KR 
18.8. - 25.8.2017
8/7
21590 ZDARMA
13 GR-KR 
25.8. - 1.9.2017
8/7
20990 ZDARMA
14 GR-KR 
1.9. - 8.9.2017
8/7
19990 ZDARMA
15 GR-KR 
8.9. - 15.9.2017
8/7
19990 ZDARMA
16 GR-KR 
15.9. - 22.9.2017
8/7
19590 ZDARMA
17 GR-KR 
22.9. - 29.9.2017
8/7
18590 ZDARMA
Doprava: Přímé lety z Brna a Prahy, transfer busem do hotelu a zpět v ceně
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 
Kód Termín Dnů
/nocí
AI Ho. 1/2+2
Cena za 1 osobu s All Inclusive
AI Ho 1/2+2
moře,blk,klima
AI Ho 1/2+2
moře,blk,klima
AI Ho 1/2+2
moře,blk,klima
1. a 2. lůžko1. přistýlka (dítě do 14 let)2. přistýlka (dítě do 14 let)
1 GR-KR 
2.6. - 9.6.2017
8/7
18590 ZDARMA 8990
2 GR-KR 
9.6. - 16.6.2017
8/7
19590 ZDARMA 8990
3 GR-KR 
16.6. - 23.6.2017
8/7
19990 ZDARMA 8990
4 GR-KR 
23.6. - 30.6.2017
8/7
19990 ZDARMA 8990
5 GR-KR 
30.6. - 7.7.2017
8/7
20990 ZDARMA 8990
6 GR-KR 
7.7. - 14.7.2017
8/7
20990 ZDARMA 8990
7 GR-KR 
14.7. - 21.7.2017
8/7
21590 ZDARMA 8990
8 GR-KR 
21.7. - 28.7.2017
8/7
21590 ZDARMA 8990
9 GR-KR 
28.7. - 4.8.2017
8/7
21590 ZDARMA 8990
10 GR-KR 
4.8. - 11.8.2017
8/7
21590 ZDARMA 8990
11 GR-KR 
11.8. - 18.8.2017
8/7
21590 ZDARMA 8990
12 GR-KR 
18.8. - 25.8.2017
8/7
21590 ZDARMA 8990
13 GR-KR 
25.8. - 1.9.2017
8/7
20990 ZDARMA 8990
14 GR-KR 
1.9. - 8.9.2017
8/7
19990 ZDARMA 8990
15 GR-KR 
8.9. - 15.9.2017
8/7
19990 ZDARMA 8990
16 GR-KR 
15.9. - 22.9.2017
8/7
19590 ZDARMA 8990
17 GR-KR 
22.9. - 29.9.2017
8/7
18590 ZDARMA 8990
Doprava: Přímé lety z Brna a Prahy, transfer busem do hotelu a zpět v ceně
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 
Kód Termín Dnů
/nocí
AI Ho. 1/3
Cena za 1 osobu s All Inclusive
AI Ho 1/3
blk,klima
AI Ho 1/3
blk,klima
AI Ho 1/3
odd. lůžka,moře,blk,klima
AI Ho 1/3
odd. lůžka,moře,blk,klima
1. a 2. lůžko3. lůžko1. a 2. lůžko3. lůžko
1 GR-KR 
2.6. - 9.6.2017
8/7
15590 13590 15590 13590
2 GR-KR 
9.6. - 16.6.2017
8/7
16590 14590 16590 14590
3 GR-KR 
16.6. - 23.6.2017
8/7
16990 14990 16990 14990
4 GR-KR 
23.6. - 30.6.2017
8/7
16990 14990 16990 14990
5 GR-KR 
30.6. - 7.7.2017
8/7
17990 15990 17990 15990
6 GR-KR 
7.7. - 14.7.2017
8/7
17990 15990 17990 15990
7 GR-KR 
14.7. - 21.7.2017
8/7
18590 16590 18590 16590
8 GR-KR 
21.7. - 28.7.2017
8/7
18590 16590 18590 16590
9 GR-KR 
28.7. - 4.8.2017
8/7
18590 16590 18590 16590
10 GR-KR 
4.8. - 11.8.2017
8/7
18590 16590 18590 16590
11 GR-KR 
11.8. - 18.8.2017
8/7
18590 16590 18590 16590
12 GR-KR 
18.8. - 25.8.2017
8/7
18590 16590 18590 16590
13 GR-KR 
25.8. - 1.9.2017
8/7
17990 15990 17990 15990
14 GR-KR 
1.9. - 8.9.2017
8/7
16990 14990 16990 14990
15 GR-KR 
8.9. - 15.9.2017
8/7
16990 14990 16990 14990
16 GR-KR 
15.9. - 22.9.2017
8/7
16590 14590 16590 14590
17 GR-KR 
22.9. - 29.9.2017
8/7
15590 13590 15590 13590
Doprava: Přímé lety z Brna a Prahy, transfer busem do hotelu a zpět v ceně
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 

ubytování v hotelu se službami All inclusive

leteckou dopravu vč. letištních a bezpečnostních tax, palivových, emisních poplatků a kurzovní doložky

transfer z letiště do hotelu a zpět

pojištění CK proti úpadku


cestovní pojištění Holiday Easy u ERV a.s. 490 Kč/245 Kč (dospělý/dítě do 12 let)

parkovné na letišti v Brně 750 Kč/auto/týden

parkovné na letišti v Praze 990 Kč/suto/týden

2-lůžkový pokoj pro jednu osobu +7.990 Kč

pokoj - přímý pohled na moře 500 Kč/os.

příplatek za 2. týden +1 GR-KR

svoz Ostrava 350 Kč/os., Olomouc, Přerov 200 Kč/os.

konkrétní ubytovací jednotka 500 Kč/pokoj/termín

 

ZDARMA jedno dítě do 2 let bez nároku na sedadlo a samostatné lůžko

ZDARMA jedno dítě do 13,99 let na přistýlce

8.990,-  druhé dítě do 13,99 let na přistýlce

2.000 Kč DOTACE senior 55+ při objednání a zálohování do 31. 3. (nelze kombinovat se slevou za včasný nákup a zákaznickou kartou)

10 % zálohování do 31.1.

8 % zálohování do 28. 2.

5 % zálohování do 31. 3.

Sleva za věrnost - zákaznická karta. Více informací zde.

Slevy jsou uznávány pouze z tabulkových cen.

V případě last minute akcí platí tyto slevy:

5.990,- jedno dítě do 13,99 let na přistýlce

8.990,-  druhé dítě do 13,99 let na přistýlce

CK Victoria si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen, termínů a dalších údajů v nabídce. Závazná pro Zákazníka je pouze cena a další podmínky uvedené na platně uzavřené Smlouvě o zájezdu/Objednávce služeb.

V případě last minute akcí platí tyto slevy:

5.990,- jedno dítě do 13,99 let na přistýlce

8.990,-  druhé dítě do 13,99 let na přistýlceNabídka slev

Objednávky zasílání

Smlouva o zájezdu

Newsletter

Nechcete propásnout akční nabídky a informace o novinkách?


Doprava na pobytová místa

Info

Kontakty

O nás

Platby

Ve všech pobočkách CK Victoria možná úhrada až 100% ceny zájezdu

Spojte se s námi!