Cykloturistika 2018

LÉTO 2018
CYKLO 2018
ZIMA 2018


Datum odjezdu: Datum příjezdu: Last Minute
  Holandsko - země větrných mlýnů, sýrů a grachtů

  venkov Holandsko typické větrné mlýny holandského typu město Gouda

Země cyklistům zaslíbená


Pohodová hvězdicová cykloturistika krásným holandským venkovem s ochutnávkou sýrů, prohlídkou starobylých městeček i živých turistických center. 6 dní na kole.

1. den: Odjezd z Brna ve 20 hod., z Prahy 22.45 hod. (ostatní odjezdová místa viz tabulka). Noční přejezd přes Německo.

2. den: Z Utrechtu holandským venkovem přes Montfoort, Oudewater a Haastrecht do města sýrů, Goudy (radnice, nejdelší holandská katedrála). (57 km.)

3. den: Z moderního města Almere po hrázi nebo vnitrozemím do Lelystadu (moderní mladé město postavené na vysušeném poldru, 5 m pod hladinou Severního moře; Muzeum poldrů a loděnice Batavia-Werf). Po další hrázi přijedeme do města Enkhuizen (v minulosti významný rybářský přístav). Busem do Goudy. (64–73 km.) Alternativně okruh z Goudy s využitím přívozů přes Krimpen a Kinderdijk (skanzen větrných mlýnů). (70 km.)

4. den: Edam (prohlídka centra a návštěva sýrové farmy). Přes Volendam Monnickendam, stylový přístav Marken, Uitdam a Zaanstad do skanzenu větrných mlýnů Zaanse Schans. Busem do Goudy (40–64 km.)

5. den: Z Delftu (porcelán, historické centrum – katedrála) po cyklostezce holandským venkovem do města Schiedam (starý přístav, náměstí s radnicí, grachty) a dále do Rotterdamu (hlavní obchodní centrum Holandska, druhý největší přístav na světě. Nejvyšší budova Beneluxu Maastoren a vyhlídková věž Euromaast). Pokračujeme poklidným venkovem mezi grachty a pastvinami přes Oud Verlaat a Moerkapelle do Goudy. (40–60 km.)

6. den: Pobřežními dunami z Bloemendaal přes Zandvoort (býv. okruh F1), přímořská letoviska Noordwijk aan Zee, Katwijk aan Zee, lze odbočit do Leidenu (nejstarší univerzita v zemi, atraktivní centrum na starém rameni Rýna). Dunami pokračujeme přes přímořské letovisko Scheveningen (hotely, kasina a lázeňské domy, akvárium Sea Life) do Haagu (historické centrum – Binnenhof, sídlo vlády a parlamentu, radnice; Madurodam – Holandsko v miniaturách). Busem nebo na kole do Goudy. (50–63–98 km.)

7. den: Po cyklostezce kolem kanálu z Diemenu do centra Amsterdamu (Rijksmuseum; hlavní třída Damark; náměstí Dam s Muzeem Madame Tussauds; Muzeum Vincenta van Gogha). Zpátky po cyklostezce přes Diemen a Muiden (zámek Muidersloot) do města Naarden (Muzeum a mauzoleum J. A. Komenského). (37 km i více.) Odjezd do ČR.

8. den: Návrat do Prahy ráno, do Brna dopoledne.

Počet cyklodnů až 6. Některou etapu lze vynechat a zvolit individuální program.

Náročnost lehká, podpora autobusu (možnost volby krátké nebo delší trasy). Profil: Holandsko je rovinaté, pouze pobřežní duny jsou lehce zvlněné. Povrch je z 90 % asfaltový nebo betonový, výjimečně krátké šotolinové úseky. Cyklostezka v dunách má kvalitní dlážděný nebo asfaltový povrch. Využíváme i málo frekventované silničky.

 

5x nocleh se snídaní v hotelu u města Gouda

dopravu lux. autobusem z Brna a Prahy

přepravu jízdních kol v cyklovleku

služby sportovního instruktora CK, infomateriál

pojištění CK proti úpadku

vstupné v rámci fakultativního programu: říční přívozy cca 1 €/os. s kolem; Kinderdijk – expozice větrného mlýna 7 €/os; Madurodam 16,5 €/os.; Sea Life 16,75 €/dosp. os., 12.75 €/děti do 11 let; věž Euromaast 11 €/os.; Muzeum a mauzoleum J. A. Komenského v Naardenu 6 €/os; Zaanse Schans (větrné mlýny) – vstup do areálu zdarma, platí se pouze jednotlivé atrakce (mlýny atd.) 5–7 €/os. 1 vstup).

Sleva za věrnost - zákaznická karta. Více informací zde.

100 Kč + volné poukazy - skupiny od 20 osob

Komplexní cestovní pojištění u ERV a.s. 390 Kč

parking na terminálu CK po dobu zájezdu 350 Kč/auto

svoz do Brna

jednolůžkový pokoj za příplatek, INFO v CK

servis jízdních kol ani lékařskou péči nezajišťujeme

Hrbatová Hana, Brno, 5.9.2016
Dobrý den,v minulém týdnu jsme se zúčastnili Vašeho cyklozájezdu Holandsko - země větrných mlýnů, sýrů a grachtů. Chtěla bych poděkovat panu Jiřímu Olbertovi za skvěle vybranou destinaci a trasy výletů. Viděli jsme mnoho z toho, co nabízí nádherný kout Nizozemí.
Díky. Přeji pěkný den a na další podobné zájezdy se těší Hana Hrbatová s manželem.V případě dotazů nás kontaktujte: dovolena@victoria-ck.cz. nebo na tel. čísle +420 545 213 101
Zájezd si můžete rezervovat kliknutím na řádek se zájezdem    
  Termíny a ceny
Kód Termín Dnů
/nocí
Ho. 1/1
Cena za 1 osobu se snídaní
Ho 1/1
1 osoba
1 C-NL 
Čt
19.7. - 26.7.2018
Čt
8/5
12900
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 
Kód Termín Dnů
/nocí
Ho. 1/2+1
Cena za 1 osobu se snídaní
Ho 1/2+1 Ho 1/2+1
2 osobypřistýlka do 12 let
1 C-NL 
Čt
19.7. - 26.7.2018
Čt
8/5
9900 8900
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 

Nabídka slev

Objednávky zasílání

Smlouva o zájezdu

Newsletter

Nechcete propásnout akční nabídky a informace o novinkách?


Doprava na pobytová místa

Info

Kontakty

O nás

Platby

Ve všech pobočkách CK Victoria možná úhrada až 100% ceny zájezdu

Spojte se s námi!